reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
W poniedziałek dzwoniłam aby umówić sie na badanie genetyczne i będę miała w 21 tc. Lekarka powiedziała ze między 20 a 23 tc. jest najlepiej i wspomniała że chodzi o serce dziecka że najlepiej dostrzec w tym tygodniu wady.

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka
 
margerrita ja mam USG połówkowe jeszcze w 20 tyg i 5 dniu dokładnie tam gdzie robiłam amniopunkcję, tak mają fachowy sprzęt i są profesjonalistami :) a wczoraj to miałam u swojej ginekolog usg i chciała już zrobić wszystkie pomiary ale ona ma dość słaby sprzęt. Ja NT miałam 2.2 w 11tyg i 4 dniu. i z tego powodu robiłam amniopunkcję. pappa wyszła super.
Aga30 ale ja jem jak świnia, poważnie dziś już zjadłam 4 pączki :) z bitą śmietaną ale takie że pączka rozkroili na pół dali mnóstwo bitej śmietany, na pączka polali lukrem i posypali płatkami migdałowymi :) mniam jak bym miała jeszcze w domu to bym opędzlowała :) jeszcze. Moja córka 2 dni temu jak byli teście przyszła do mnie i mówi MAMO ach te twoje zachcianki zjadłaś mi wszystkie słodycze, o zgrozo myślałam że się spale ze wstydu.
 
Przez te pączki mała Alicja mi dzisiaj się mocno wierci w brzuchu :) chyba jej za słodko :rofl2:
Dziewczyny podobają wam sie wózki takie retro z dużymi kołami ?? Bo ja chyba taki kupię podoba mi sie ale taki 3 w 1 czyli ze spacerówką odpinaną oczywiście i fotelikiem z adapterami.
 
Sarka, dobrze, że napisałaś, że połówkowe można robić do 24 tygodnia, bo ja będę mieć dopiero w 23 a gdzieś dziewczyny pisały, że między 18 a 22 i już się zestresowałam, bo nie da rady wcześniej :-(

Nieufna, czemu miałaś już nic tutaj nie pisać, coś Cię zdenerwowało??

Dornia, córka jest urocza :-D wydała mamusię łakomczucha ;-)
 
Połowkowe to to z mierzeniem narządów itd ? Ja dopiero będę miała po 22 tyg bo dopiero wtedy wracam z UK. Jedynie co się dowiedziałam od ginekolog to to że to ważne. Znowu mam się ponakrecac negatywnie ? Haha ^^ dzień dobry
 
Sarka, dobrze, że napisałaś, że połówkowe można robić do 24 tygodnia, bo ja będę mieć dopiero w 23 a gdzieś dziewczyny pisały, że między 18 a 22 i już się zestresowałam, bo nie da rady wcześniej :-(

Nieufna, czemu miałaś już nic tutaj nie pisać, coś Cię zdenerwowało??

Dornia, córka jest urocza :-D wydała mamusię łakomczucha ;-)

Nie, chyba ja kogoś zdenerwowałam a nie chciałam :(
Chciałam dobrze a wyszło jak zawsze.
 
reklama
Witajcie w ten piękny słodki tłusty czwartek:)))))PIEKNE SWIETO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TEGO WAM KOBITKI ŻYCZĘ!!!!!!!!!!!!
12644821_738142689620129_6046644706860620799_n.jpg
 

Załączniki

  • 12644821_738142689620129_6046644706860620799_n.jpg
    12644821_738142689620129_6046644706860620799_n.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 100
Do góry