reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

hmm
agnesdem, może zabrzmi to dziwne, ale czy ta kobieta pobierała Ci kiedyś krew? Ja mam tak, że jedna pobierze za pierwszym razem, a inna tylko próbuje kilka razy i nie da rady, woła inną...

wiecie co nie wiem no wygladala na taka co niby umie sympatyczna..byla nie powiem. Jak widziala ze sie zrobilam blada bialaaaaaa to powiedziala zle z Pania chce sie Pani polozyc..pwoiedzialam ze nie ze wody chce...napilam sie wody i stracilam nie pamietam przez chwile co sie dzialo...wiec jak sie ocknelam to zaprowadzila mnie na korytarz i powiedziala abym czekala 20 min.
 
reklama
Witam,czytam jak zwykle posty ale i tak nie wiem co komu odpisać [emoji6] ja ciągle mam zaległości heh
Ciekawy temat ponoć coś się zmieniło że teraz trzeba tylko wcześniej powiedzieć ale nie wiem na pewno czy tak jest no i jak to wychodzi potem w praktyce bo rząd może i obiecał ale szpital mógł tego nie dosłyszeć :)
Rzeczywiście ciekawy temat,może doczekamy się chociaż jednego porodu bez bólu [emoji14]

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 
u nas w szpitalu w Chrzanowie mozna dostać znieczulenie od pn-pt od 7:30 do 14:30 hehe:)
no cosss Tyyyy wiecie co moze i jestem dziwna ale uwazam, ze porod jest tak waznym wydarzeniem i przezyciem kazdej kobiety ze znieczulenie powinno byc w kazdym szpitali dostepne 24h dla kazdej pacjentki a nie ze w niektorych szpitalach nie ma bo cos tam albo sa wyznaczone godziny albo trzeba zaplacic..jejkuuuu masakra jakas porod to nie spozywanie lodow a bardzo duzy wysilek niektore kobiety rodza bardzo szybko a niektore kilka godzin wiec na prawde tego nie rozumiem dlaczego we wszystkich szpitalach nie ma zniecuzlenia o kazdej porze.
 
no cosss Tyyyy wiecie co moze i jestem dziwna ale uwazam, ze porod jest tak waznym wydarzeniem i przezyciem kazdej kobiety ze znieczulenie powinno byc w kazdym szpitali dostepne 24h dla kazdej pacjentki.
Jestem tego samego zdania. Im się wydaje ze tyle kobiet rodziło bez i było ok. A tak żeby chociaż raz jakiś facet poczuł jaki to ból rodzic i ile trzeba przy tym cierpieć....

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 
Malinka - wciąż ściskam kciuk :*

Ja jestem taka kobieta, ze jak jestem w domu to uważam, ze obiad na 16:30 musi być gotowy. Jak mąż wraca z pracy ma mieć ciepły posiłek. Ponad to jak siedzę w domu to ogarniam mieszkanie na tyle, aby mąż nie musiał przewalac gratow. Ewentualnie w weekend robimy większe porządki. Jak pracowałam to starałam się gotować na dwa dni, ewentualnie kupowałam produkty na szybki obiad by mąż mógł sam ugotować szybko.
Oczywiście zdarza mi się nie posprzątać czy wyprać dzień później Ale moi mąż nie robi o to afery bo wie, ze nie zawsze musi się chcieć czy muszę się dobrze czuć.
To, ze jest codziennie ciepły obiad czy posprzatane nie wynika z tego ze ktoś mi każe czy komuś coś się należy. To wynika naturalnie z miłości. Mój mąż potrafi pojechać w sobotę o 8 na targ po świeże owoce i warzywa więc czemu ja nie mam z tych warzyw jemu nie ugotować ?

Gdybym usłyszała ze jemu NALEZY się obiad, porządek w domu, wyprasowana koszula i pachnąca zona to na drugi dzień jadlby suchy chleb, chodził między majtkami brudnymi i w koszuli z dnia poprzedniego, a ja miałabym tłuste włosy i dziurawy dres.
 
u nas w szpitalu w Chrzanowie mozna dostać znieczulenie od pn-pt od 7:30 do 14:30 hehe:)

Matko zakrztusiłam się pomarańczka przez ciebie haha ale się na mnie laski dziwnie patrzą haha se godzinę ustawili nie no nie mogę to tak jakby na drzwiach szefa wisiała tabliczka "w sprawach podwyżki zapraszam w godzinach od 25-24 dziękuje"
 
Malinka nieustannie myślami z Wami dzisiaj :tak:

Olcia no właśnie najgorsze co może być chyba jak rodzice dokładają przysłowiowe trzy grosze, ja wręcz nie cierpię jak jedni bądź drudzy wtrącają do do wychowywania dzieci :confused2:. Odpowiadam wtedy prosto z mostu .
 
no oczywiscie znieczulenie powinno byc w kazdym szpitalu dla kazdej z nas a nie ze w takich momencie mamy sie martwic czy jest czy nie ma . Moja kolezanka rodzila 19 h i prosila o znieczulenie to powiedzieli jej ze anestezjologa nie ma.SZOK!
 
Matko zakrztusiłam się pomarańczka przez ciebie haha ale się na mnie laski dziwnie patrzą haha se godzinę ustawili nie no nie mogę to tak jakby na drzwiach szefa wisiała tabliczka "w sprawach podwyżki zapraszam w godzinach od 25-24 dziękuje"
JEJKU TZN ZE JAK RODZISZ W SOBOTE W NOCY NP TO RODZISZ W BOLACH MEKACH...MASAKRA JAKAS !
 
reklama
Dziwnyprzypadek - masakra, to jak któraś zacznie rodzić w innych godzinach to "ma pecha"?:p
 
Do góry