reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
No a jak nie to niech mieszka z tata, a mnie wtedy też będzie czekać przeprowadzka
Hehe (pół żartem pół serio)

Ok dosyć już...

Powiedzcie mi kochane jak się suwaczki robi nie mogę tego w opcjach nigdzie znaleźć...
 
To
To nie jest proste narzucić tacie żeby Wam zwolnił pokój w jego domu. Ja też bym miała z tym problem.
W sumie to jego góra jest tam gdzie była żona, dół był babci i po śmierci przepisane zostało wnukowi tzn. Mojemu m.
A że tata tam przebywał ostatnimi czasy to tak jakoś wyszło...
 
Witam
u mnie też zapowiada się remont muszę u Majki w pokoju postawić szafę bo nie mam gdzie ubranek trzymać i całe mieszkanie trzeba pomalować no i w końcu zamówiłam rolety do okien codziennie rano mam mega słońce a wiadomo urodzimy latem więc trzeba się było zdecydować

Venicee daj od razu znać jak tylko wrócisz od lekarza
 
Dzien dobry :)

Zwlec rano z lozka sie nie moge zeby mlodego do szkoly odprowadzic.. ehhh juz nastawiam po malu meza ze do czerwca na pewno nie dam rady wstawac rano by odprowadzac synka..

Venicee jestesmy z Toba!!! Na ktora wizyta?
 
reklama
Dziewczyny widac wszystkie szykują sie bardzo na nowego członka rodziny :) to takie przyjemne, całe to malowanie i wybieranie mebelków :)
Mnie to pewnie bedzie czekało duzo duzo pozniej na czym ubolewam ale moze wtedy zasięgnę inspiracji od was co do kolorów i wystroju :) szukamy teraz z mężem domu do kupienia i zawsze jest jakis minus, a to za daleko od metra, a to bilety do centrum okropnie drogie, a to nie ma ogrodu, a to pol chaty do remontu :( boje sie, ze nic nie znajde albo nie kupie czegos co na koniec okaze sie, ze byłoby najlepszym wyborem :( stresuje mnie to bardzo.

Venice, wszystkie o Tobie pamiętamy. Mocno trzymamy kciuki zeby wszystko było ok. Tule cieplutko.
 
Do góry