reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Venicee ją również przesyłam Ci pozytywne wibracje! Czekamy na wiadomości!

Jeśli chodzi o remont, to wczoraj zakonczylismy sprawy notarialno-bankowe i czekamy do 1 marca na odbiór kluczy, do naszego "nowego-uzywanego" mieszkania :)
A potem wyczekany remont i w końcu życie na swoim (a w sumie to bankowym, ale za 360 miesięcy w pełni swoim :D )

Aaaaaa i to prawda że zaczęlyśmy miesiąc miodowy ciąży! Wróciła mi ochota na seks! Mąż w niebo wzięty :D nie ukrywam, że ja też ;)

Jeśli chodzi o picie, to ja zawsze pilam dużo więcej niż inni... Butelka 1,5l wody to u mnie norma, plus 4 duże herbaty (0,5l)do posiłków (teraz niestety bez cukru) i kawa rano.
 
reklama
Hej!

U nas lepiej, noc przespana bez gorączki, rano dobry humor. Ja właśnie jadę do domu ogarnąć się trochę a potem znów do Wawy - na 14.20 mam genetyczne. Myślałam, że nie będę się stresować ale trochę boli mnie brzuch od rana...

W temacie mieszkania - my przeprowadziliśmy się w wakacje z kawalerki na 3 pokoje :) U synka mamy szary i jedna ścianę pomarańczową, białe mebelki (kocham białe meble ❤) i wcale nie jest smutno bo on ma mnóstwo kolorowych zabawek.
 
Sarka- to fajniutko ;) Ja też lubię mieć trochę zaskurniakow ;)

Margeritta - dzia, jak będę na kompie to poszukam, może uda mi się zrobić;)

Ja włosów jeszcze nie farbowalam, podobno farba nie ma prawa się nie przyjąć, oczywiście lepiej bez amoniaku, żeby nie wdychac ;)

Przeprowadzki, te wszystkie przemeblowania są fajne, ale ile sprzatania ;p ile to człowiek się nameczy hehe ale co tam do wytrzymania byle by tylko efekt był zadawalający ;)

Aniafrania - Myślę że gdyby koszt był mniejszy to większość z nas zrobiła by to... Mi przechodziło to przez myśl parę razy, maz raczej sceptycznie do tego podchodzi, pewnie dlatego że do końca nie jest świadom wszystkich plusów w razie potrzeby.

Maryńka- pewnie ze dacie radę, a czas moment zleci i ani się obejrzysz a będziesz ukladac rzeczy w nowym domku ;)
 
Olciakk, współczucie dla męża :-(
MalinowaMarta, fajne te zajęcia? Podrzuć jakieś ćwiczenia..
Kurczę, ja też nie mam ochoty na kawę ostatnio. Wcześniej popijałam inkę z mlekiem, ale teraz nawet na to nie mam ochoty :-( herbatę zawsze piłam słabą i piję dalej, no i wodę. A tu można kranówę, bo prawie jak nasza mineralna.
U nas może będzie wykończanie domu ciąg dalszy. Musimy zrobić wiatrołap, toaletę, drugi pokój dziecinny chociaż pewnie i tak nie będziemy z niego korzystać, no i malowanie. My mamy dwa odcienie szarości w większości pomieszczeń i już nam się znudził. Synek ma pokój szaro-niebieski i białe meble, nie jest ponuro. Ale to pewnie kwestia odcieni ma też znaczenie..
A w poprzedniej ciąży na tym etapie malowałam salon i kładłam panele :p
Venicee, &&&&&
 
Witajcie :)

Venice - mocno kciuki zaciśnięte.

Co do remontu to my w listopadzie 2014 r. przeprowadziliśmy się do nowego domu :) jeszcze nie jest do końca urządzony ale wszystko przed nami ;)

Amelka ma pokój fioletowo biały i tony kolorowych zabawek Więc jest tam dość pstrokato ;) Ami będziemy musieli kupić łóżko, bo łóżeczko będzie dla Dzidziusia :) i początkowo Maleńka będzie z nami w sypialni, a później z Amelka :) ale osobno zrobimy im pokój zabaw, a jak podrosna to każda dostanie swój pokoik :)
 
Rumpelstyk to mamy bardzo podobnie tyle, że my klucze dostajemy 1 lutego. Ale remont możecie już planować, my tak robimy, już zamówiona kuchnia i kafle do łazienki. Liczę, że dzieki temu pójdzie sprawniej. Malinowa, Venicee, Madziolina trzymamy kciuku za wizyty i czekamy na relacje! [emoji110][emoji8]
 
dariazgr my juz od roku szukamy mieszkania do kupna, ceny straszne na rynku, udalo sie nam zalapac na 3 mieszkania dofinansowane przez miasto, na 7 chetnych - 7 miejsce :unsure: w listopadzie oglosili juz kolejke i od tego czasu czekamy, codziennie sprawdzamy, ktore miejsce, taka nerwowka, niewiadoma czy ktos przed nami wykupi czy nie. Teraz jestesmy juz najblizej na 2 i 3 miejscu, takze moze do 2 tygodni juz odetchniemy :tak: jestesmy zdecydowani na 100% i juz dokumenty, kasa przygotowana. Bloki buduja, nowoczesne z pralnia, mini silownia, pokojem dla dzieci do zabaw czy na urodziny, zagospodarowany dach no cud miod :yes: wprowadzilibysmy sie dopiero w lipcu 2017 a poki co sypialnia, pokoj z aneksem kuchennym i 2 dzieci :rolleyes2::hmm: ciezko bedzie, ale mysle, ze damy rade :yes:

Ohhh to tez sie biedni na biegacie. Czytając o tych blokach brzmią jak marzenie, same plusy. Mam nadzieje, ze wam sie uda a wtedy nawet to cZekanie do 2017 bedzie przyjemne bo z myślą, ze to wasze wymarzone juz tam na was czeka :) powodzenia :)
 
reklama
Do góry