reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

a co tu taka cisza wieczorem?
my niedawno z rorat wróciłyśmy
na kolację dzisiaj chleb z pasztetem i ogórkiem ;)
muszę trochę ograniczyć to jedzenie jak na razie staram się chociaż jeść regularnie mniej więcej co 3-4h
jak u Was właśnie wygląda jedzenie
 
reklama
hejka Dziewczyny jak tam się macie :) miałam takie ciężkie dwa dni w pracy że się pochorowałam. Mdłości wróciły ale raczej to z nerwów przechorowałam wczoraj cały wieczór nie spałam całą noc. Dziś trochę lepiej ale dopiero teraz. Powiem wam ta praca mnie kiedyś wykończy zaczęłam się poważnie zastanawiać nad L4 podczas kolejnej wizyty.
Wiem że nie wszędzie jest to regułą ale jak jeszcze będę kiedyś szukać pracy i zobaczę że pracują tam same baby to ucieknę tak szybko jak dam radę. Zbyt duża dawka hormonów :(


dobra nie użalam się :) mam nadzieję ze dziś odeśpię :) i będzie jutro lepiej.

Dobranoc drogie mamy padam na twarz. |Jutro popatrzę co tam u was. Trzymajcie się ciepło i bez mdłości!!
 
Aniafania potwierdzam- baby to podłe bestje w pracy. Już ja coś o tym wiem. Też miałam stres w pracy aż mnie brzuch zaczął boleć. Szkoda gadać. A na gardło są tabletki dla kobiet w ciąży''prenatal'' czy coś tak. Żadna rewelacja ale trochę pomagają. Dobranoc :-*
 
Hej dziewczynki:)
mnie od kilku dni męczy zgaga:/,22 mam wizytę wiec poproszę lekarza o polprazol,w pierwszej ciąży się świetnie sprawdził, a te specyfiki z apteki bez recepty typu reni pomagają tylko na jakiś czas:/
 
a co tu taka cisza wieczorem?
my niedawno z rorat wróciłyśmy
na kolację dzisiaj chleb z pasztetem i ogórkiem ;)
muszę trochę ograniczyć to jedzenie jak na razie staram się chociaż jeść regularnie mniej więcej co 3-4h
jak u Was właśnie wygląda jedzenie


U mnie z jedzeniem się w sumie praktycznie nic nie zmieniło, apetyt nie wzrósł ani nie zmalał, ewentualnie częściej burczy w brzuszku. :) zachcianek także brak.
 
Ja dzisiaj na kolacje będę mieć ciasto czekoladowe bo jutro będzie już mieć 4 dzień i go nietkne :p
Gwiazda czasami pobolewaja mnie plecy, ale to jak za dlugo postoje przy zlewie.
 
pozniej Was nadrobie bo nie czytalam cały dzien...
z naszym watkiem ze zdjeciami musimy chwilke zaczekac poniewaz jest tworzony nowy interfejs forum takze cierpliwosci kochane lipcowki :)
 
Witam z rana
ja już na nogach ciężko mi się śpi wcześnie wstaję a później cały dzień śpiąca jestem
co do pleców to ja często w nocy budzę się z bólem do tego strasznie ręce mi drętwieją nawet jak książkę czytam to co chwilkę muszę rękę odłożyć bo mi zdrętwieje

Venicee gdzie jesteś?
 
reklama
Do góry