reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Twierdzą ze mają nadwizyt. Bo to korę przedświąteczny w święta poradnia zamknięta i nie da rady. Jedynie w ten sposób ale to się wcale nie nastawiam ze cokolwiek się dowiem.


Edit! Właśnie obliczylam ze 4.01 będzie 13t1d więc chyba wcale nie jest za późno na to badanie prawda? Zawsze mówili ze dononca 14 tyg można. Sama nie wiem w czym ona widzi problem. Tylko jak odbierają to powiedziała ze u nich robią między 12 a 13 tyg. Ja z kolei myslalam ze to jakoś odgórnie ustalone kiedy
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Mikołaj wczoraj przyniósł mi poduszkę taka do spania dla kobiet w ciąży i jednocześnie do karmienia podobno też się przydaje. Dziś pierwsza noc przespana na niej i jestem zadowolona. Mój problem to głownie to, że spałam zawsze na brzuchu, a dzięki niej przespałam cała noc na boku. Ale nie myślcie, że ten Mikołaj taki domyślny :) pojechałam z mężem do smyka i sama oczywiście sobie wybrałam... A jaki dylemat był jak widziałam takie ładne z różem :) które by pasowały dla córeczki :) ale nie mogłam w razie czego skrzywdzić synka wiec wybrałam neutralne. Ewel1984 to super który to będzie tydzień u Ciebie 22 grudnia? Ja wizytę mam jutro! Ale się cieszę ;) a genetyczne pewnie w styczniu na początku.


11 tygodni i 3dni:) oby wszystko było okej
 
Olciak No ja bym poszła do innego lekarza ma genetyczne zreszta tez będę szła do innego bo moja nie ma nawet sprzętu by zrobic takie badania wiec pewnie jutro na wizycie mi kogoś poleci.
 
Twierdzą ze mają nadwizyt. Bo to korę przedświąteczny w święta poradnia zamknięta i nie da rady. Jedynie w ten sposób ale to się wcale nie nastawiam ze cokolwiek się dowiem.


Edit! Właśnie obliczylam ze 4.01 będzie 13t1d więc chyba wcale nie jest za późno na to badanie prawda? Zawsze mówili ze dononca 14 tyg można. Sama nie wiem w czym ona widzi problem. Tylko jak odbierają to powiedziała ze u nich robią między 12 a 13 tyg. Ja z kolei myslalam ze to jakoś odgórnie ustalone kiedy

czyli jeszcze okej:)
 
Olciak No ja bym poszła do innego lekarza ma genetyczne zreszta tez będę szła do innego bo moja nie ma nawet sprzętu by zrobic takie badania wiec pewnie jutro na wizycie mi kogoś poleci.

Ale ja mam skierowanie do poradni genetycznej. Lekarza mam z super sprzętem a jak mam gdzieś znowu iść i płacić to już mnie na to nie stać. Specjalnie dal mi skierowanie do poradni żebym nie placila
 
My sie nad nifty zastanawialiśmy bo bardzo skuteczne podobno choć drogie ale zdecydujemy chyba dopiero po genetycznych myśle ze jak wyjdą ok to chyba nie bedzie takiej potrzeby. P
 
Faktycznie za późno te prenatalne. Może spróbuj w innym miejscu.

Jak wyszło mi z prenatalnych duże prawdopodobieństwo, że urodzę dziecko z chorobą downa to miałam do wyboru właśnie badanie nifty lub amniopunkcję. Zdecydowałam się na amniopunkcję, bo była jedynym badaniem, które dawało 100% pewność.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry