reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Ja ostatnio na wizycie to licząc od okresu wychodził mi 7 tydzień a wg tego usg co robił to 6 tydzień 4 dzien - nie wiem jak to liczy w każdym razie było już serduszko i myśle dziewczyny, że u Was też już powinny być!
 
Dziewczyny pamiętajcie, że w Polsce macie teraz darmową opiekę oraz dentystę. Jeżeli chodzicie do lekarza prywatnie zapytajcie się czy nie możecie przyjść po skierowanie na badania do niego na nfz, na pewno gdzieś przyjmuje państwowo i nie powinien wam odmówić.
 
Witam
Dornia no to miałaś nerwy ...Współczuję sytuacji -ale teraz już dobrze ,wyluzuj....
Fazerka koniecznie pochwal sie zakupem jak dołapiesz !
Dornia ja tam wogóle nie myślę o pierdołach dziecinnych...co dopiero dociera do mnie że jestem w ciąży.....jak bedzie ok to na to czas przyjdzie.
Anulka kochana co tam uCiebie ? odezwij się ! trzymam kciuki żeby ok wszystko było !
witaj AguniaGr
Gwiazda zdrowia....ja już od ok 2 tyg mam takie brązy .....
Iwona pewno boisz się ...jak takie sny masz .Okropne uczucie.
Malinowa ja też zamykam żarło już.... impry swoje robią,jeśli sie da jeść :D
Julka trzymam kciuki za wizytę ! Daj znać co i jak
Olcia no kupa kasy...właśnie myślę jakby tu zrobić żeby te badania za free były.....
 
Olcia co ty za badania robilas? Dornia to na prawde idioci w tym laboratorium. Beta spada chyba od 12 czy 14tyg to jakbys robika w 20tyg to by byla nizsza
 
Ja wlasnie jestem umowiona na 17.12 na nfz. Zeby nie placic za badania. Ja mam wizyte jutro i tak sobie mysle ja mam bhcg 6500 z pt a wy tu takie wielkie cyfry??
 
Venicee -dziękuję a powiedz mi nie martwi cie to plamienie ? byłaś u lekarza bo mnie bardzo martwi chodź czytałam ze może się zdarzyć
 
reklama
Dornia ale Cie nastraszyli.. Zeby tak zaczynac nowy tydzien.. Ale przynajmniej wiesz ze wszystko ok.
Fazerka ja czekam na relacje jak juz ja dostaniesz bo ja tez planuje zakup.
Olcia to rzeczywiscie kupa kasy a tu swieta ida..
Mnie przerazaja te plamienia, jak tylko czytam o jakims to dostaje gesiej skorki.. Bo roznie te podle plamienia sie koncza..
Co do zakupow ta ja bede myslec pozniej jak sie dowiem ze wszystko ok. Wiekszosc rzeczy mam po corce wiec tylko garderobe zmienie jakby byl chlopiec. Chociaz wczoraj sie zastanawialam czy nie kupic baby monitor bo jest na przecenie 50% a oni nie czeto robia takie przeceny.
Ja z moja corka mialam tylko taki na dzwiek ale cos szwankuje wiec chyba kupie ten z kamera bo u mnie w domu dwa poziomy..
 
Do góry