reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Cześć dziewczyny. Nieśmialo zagladam bo czekam na wynik drugiej bety. Pierwsza to 82,42 (13 dpo). Mam nadzieję, że urośnie.
Termin według OM to 14.07.2015 r.
 
reklama
Monika - witaj :-) Mamy podobny termin, mnie wychodzi pomiędzy 14 a 16.07 zależnie od strony www :-D

Mam juz dość mojej pracy..... pracuje w BOK, pośredniczę między Przedstawicielami, Klientami a Magazynem, itp. Ale Ph to j.....ne księżniczki :eek: Wszystko pod nos a i tak źle......A ja mam teraz kłopot z nerwami, denerwuję się o byle co. Łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Normalnie jak baba w ciąży! :eek::laugh2::rofl2::happy:
 
Hej :-) witam wszystkie nowe mamusie.

Powoli dopadają mnie objawy ciążowe.....mdłości, humorki i ciągłe zmęczenie. Dobrze, że nie pracuję bo nie wiem jakbym funkcjonowała w pracy w takim stanie.

Też ma obawy jak sobie poradzę z kolejnym dzieckiem. Moja córcia skupia całą moją i męża uwagę więc podejrzewam, że będzie ciężko jak się urodzi kolejny maluszek.

Muszę dzisiaj zadzwonić do lekarza i umówić się na wizytę...planuję na 16.11 ciekawe czy akurat będzie przyjmował w tym czasie. Do lekarza chodzę prywatnie więc na samym wstępie trzeba będzie wydać sporo kasy na prywatne badania i wizyty.

zoja pięknie beta!
kkasiulka też nie mogę wstawić suwaczka, wszytsko robię zgodnie z instrukcją a tu lipa....
 
U mnie też się suwaka wstawić nie da ale trudno :-D. Widzę na waszych co się dzieje. U mnie trochę mdlosci ucichly. Teraz się boję że wrócą z podwójną siła po 7 tyg tak jak miałam z poprzednim synem. Oby nie..... chciałabym się czuć tak jak teraz. Generalnie z wyjątkiem mdlosci to nic mi nie przeszkadza ;-) mogę być zmeczona, obolała w tym piersi czy brzuch. Mogę mieć bóle głowy i dziwne zachcianki. Mogę mieć wahania nastroju i wszystko w sumie to mam ale dopóki to tylko to, mogę mówić że czuję się świetnie. Jak wrócą mdlosci to będę nie do życia :-( bo dodatkowo cierpię na emetofobie więc Haba padne. Uff byleby szybko do końca.
 
Sylwia ja od 3 dni prowadzę z mężem wojnę. Już sama jego obecność mnie wkurza. Wszyscy mają mnie dosyc ale to nic bo ja też mam dosyć wszystkich :-D
 
U mnie też się suwaka wstawić nie da ale trudno :-D. Widzę na waszych co się dzieje. U mnie trochę mdlosci ucichly. Teraz się boję że wrócą z podwójną siła po 7 tyg tak jak miałam z poprzednim synem. Oby nie..... chciałabym się czuć tak jak teraz. Generalnie z wyjątkiem mdlosci to nic mi nie przeszkadza ;-) mogę być zmeczona, obolała w tym piersi czy brzuch. Mogę mieć bóle głowy i dziwne zachcianki. Mogę mieć wahania nastroju i wszystko w sumie to mam ale dopóki to tylko to, mogę mówić że czuję się świetnie. Jak wrócą mdlosci to będę nie do życia :-( bo dodatkowo cierpię na emetofobie więc Haba padne. Uff byleby szybko do końca.

Emotofobia? A co to? Pierwsze słyszę. Ja póki co nie mam mdłości o nic mi nie dolega nawet zmienność nastrojów mi póki co minęła wiec jestem do zniesienia [emoji6]
 
Ja na szczęście nie mam mdłości. Jedynie zgaga i często jestem śpiąca.
I dziś mi się przypomniało ze mając cesarke mogę nie zgodzić się na poród naturalny wiec chyba z tego skorzystam.
 
reklama
Ja tez jestem mega spiaca bylam jeszcze dzis w drodze i od 12 ledwo chodze najchetniej bym poszla spac ale dwoje malucho biega po mieszkaniu wiec nie ma mowy o spaniu.
 
Do góry