reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

hope witaj, pamiętam cię z dzieci urodzonych w maju 2011. ja tez tam bylam :-):-)
ja na razie chyba ne pojde do gina, mysle ze za 2tyg jak bedzie mocno walilo serduszko :-)
 
reklama
Lepij poczekać dłużej tak żeby już można było zbaczyć mała fasolke, ale ja po dzisiejszej wizycie jestem juz spokojniejsza :-):-)
Teraz kolejne 2 tyg czekania
 
własnie nie wiem jakie bo mi w recepcji zabrali ta kartke, napewno mocz bo dostałam pojemnik, na takie badania powinno się iśc naczczo?
 
Hej mamusie przykro mi nie bede lipcowka . Mysle o Was i nie martwcie sie juz tymi 3 i 5 dzidziami dacie rade silne babki jestescie a teraz kozystajcie z tego ze mozecie wszystko
 
Hej ja też po wizycie ale martwię się gorzej niż przed. Jest pecherzyk ale nic więcej i w dodatku malenki lekarz powiedział ze ciąża jest młodsza niż to wynika z okresu boje się ze będzie powtórka z pierwszej ciąży
 
reklama
Hope przybij piątkę :sorry: jakbym o sobie czytała tylko 2 chłopców i troszkę starsi. Termin też około 3 lipca. Wpadka jak jasny gwint. Boję się jak cholera tego jak dam radę. Poprzednie dzieciaki planowalam więc całkiem inne miałam odczucia względem ciąży a teraz wcale się nie cieszę. Mam 9 mies żeby przywyknac o ile wszystko dobrze pójdzie :sorry: ale nie widzę się w roli 3 dzieci.....:-(
Ja mam wizytę w czwartek za tydzień. Z racji że lecę do siostry na 2 dni do Polski postanowiłam podskoczyć do mojego dawnego ginekologa i sprawdzić czy tam faktycznie coś jest, a jak jest to czy na swoim miejscu (strasznie się boję ciąży pozamacicznej) no i czy się rozwija. Bo moja pierwsza ciąża przestała się rozwijać w 7 tyg a dowiedziałam się w 15 dopiero :-( . Mam schizy więc dobra okazja się szykuje żeby się choć trochę uspokoić. Trzymajcie kciuki.
 
Do góry