reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Jula będzie dobrze, dasz radę!
Ja tez miałam taki mały termos i robiłam mleczko, ale to na dłuższą metę uciążliwe. Tak to wyjmujesz cyca i już. Ja przy tym dziecku będę walczyć o karmienie piersia!
 
reklama
Hej dziewczyny:) muszę nadrobić za chwilę zaleglości tu;) Wczoraj wybierając się na impreze pożegnalna kolezanki z pracy zorientowałam się w ciągu tyodnia tyle mi brzucha urosło, że w żadne spódnice do pracy się nie mieszcze:( zostały mi 3 pary spodni:( Maleństwo będzie chyba lubić imprezy potańcował ze mną do 3:00 w nocy :p
 
witam
hej Jodełka
Malinka podziwiam siłę twojego synka ! jest naprawdę wyjątkowy-tyle przeszedł ,a jest nadal pogodny :) buziaki dla niego !
Kasiulka ale juz ok u was?
Nieufna powodzenia na wizycie !
Julka powodzenia na egz !
Ja po badaniach..ile było ludu..... noi 100nie moja ;/ oby wyniki mi to wynagrodziły ...bo boję się wyniku afp....
 
Witajcie...

Przepraszam że tylko o sobie... U mnie pół nocy żygajaco... rano kibel... i znów nudności męczą :( a było tak pięknie...
 
Iwonko co do ciepłej wody i proszenia w restauracji to wystarczy mieć swój termos z przegotowaną ciepłą wodą. Moja przyjaciółka tak robi ale też bym ma to nie wpadła [emoji6]
Ja tak robię na noc bo Martyna je raz w nocy. Wrzatek do termosu obok zimna i odmierzona mm
 
reklama
Ja na cole miałam ochotę przez pierwsze dwa miesiące. Teraz patrzeć nie mogę na nią...ale wodę tylko gazowana pije po niegazowanej mi nie dobrze nie wiem czemu. I jak mam ochotę to fante tez pije. Często się zapowietrzam a gazowane pomaga mi odbić inaczej bym pękła.

Niby mówia jedz co chcesz pij to na co nas ochotę a potem ze gazowane nie bo maluszki kolke będą mieć... nie wiem czy coś w tym jest...ale jakoś nie umiem sobie odmówić

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
o jejku to musze szybko cole odstawić bo raz za czas nie mogę sobie odmówić. przed ciąża prawie codziennie musiała być :D
 
Do góry