reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

ja nawet nie patrzę ile mi zapiszę, po prostu jak słyszę stado koni biegnące to wiem, że to serduszko maleństwa, posłucham chwilę i odkładam, na poczatku szukałam za wysoko, nie przypuszczałam, że tak nisko jest,
 
reklama
To ja na razie 3 razy sprawdzałam. Przełożyłam i po kilku sekundach juz był zapis. Nie wsłuchiwałem sie, bo nie chce dzidzi stresowac. Jak widziałam, ze jest to ok, jak bedzie starsza ciaza to moze dłużej poslucham. U nas napadało śniegu i jest 0,5 stopnia i dupa. Zobaczymy czy sie utrzyma cos by młody na sanki poszedł po przedszkolu.
 
To ja na razie 3 razy sprawdzałam. Przełożyłam i po kilku sekundach juz był zapis. Nie wsłuchiwałem sie, bo nie chce dzidzi stresowac. Jak widziałam, ze jest to ok, jak bedzie starsza ciaza to moze dłużej poslucham. U nas napadało śniegu i jest 0,5 stopnia i dupa. Zobaczymy czy sie utrzyma cos by młody na sanki poszedł po przedszkolu.
A w którym tyg sprawdzlas?
 
Cześć Dziewczynki :)

Chciałam ten detektor płodu, ale Arek nawet słuchać nie chciał, pokłóciliśmy się przez to prawie. On twierdzi, że będę wariować jak nie usłyszę i dopiero stres, że szukam jak zwykle dziury w całym i że dlaczego ma niby nie bić. Bla, bla, bla... Nie kupię, bo się wścieknie. Jakoś wytrwam bez :(

Robię dziś bułeczki drożdżowe. Nie wiem co wyjdzie, ale robię, pierwszy raz :)

Samopoczucie ok, dobrze, że cycki jeszcze bolą i się szybko męczę, bo bez żadnych objawów to już całkiem schizowałabym.

Dobrego dnia!
U nas sypie śnieg. Arek jedzie na narty w sobotę, pierwszy raz w tym sezonie. No i jakieś sanki dla dzieci też w weekend by trzeba było :)
 
Witam

u nas też sypie ale Majka chora

mieszkanie całe już posprzątane

co do wczorajszej akcji to facet z 2 piętra wyskczył i się połamał trzeba go było do Sosnowca zawieść i dlatego ten śmigłowiec

mam pytanie może dziwne czy jak się położycie widzicie jak wam brzuch pulsuje nie wiem czy to nasz puls bo przed ciążą tego nie zauważyłam
 
iwonaimaja ja zawsze widziałam, potrafiłam w każdej części swojego ciała widzieć puls, ale ja mam to nerwicowe więc się nie liczy.
Dziewczyny ale jestem wsciekła na swojego! jak on mnie denerwuje !
 
Witajcie czwartkowo :-)
Jakoś szybko mi ten tydzień leci, jutro znów przyjeżdża teściowa do nas na tydzień.

IwonaiMaja, Lila, ale macie super z tym śniegiem. U nas popadał ze trzy dni temu i już go prawie nie ma a moja Mała tak bardzo chce na sanki chodzić.

...............O tą ciążę staraliśmy się pona pół roku. Chciałam czwarte dziecko i to moja sprawa, nikt nam dzieci nie utrzymuje więc niech się nie wtrąca.
....................

U mnie też będzie czwarte i jesteśmy w tym samym wieku i tez gadają, a jeszcze wszyscy nie wiedzą przeciez, bo mój brzuch przykrywa kurtka. Ale niektorzy będą mieli miny w maju, hi hi :-)

............dziewczyny jak używam na tego detektora tętna to żeby dobrze słyszeć musze zejść bardzo nisko ledwo nas kość lonowa a nawet trochę ja dotykam. czy to trochę nie za nisko....?
Na tym etapie dzieciątko jest bardzo nisko. ja na początku to prawie na kości łonowej szukałam. Teraz już wyżej ale mi leci 16/17 tc

Mi też usi bardzo nisko robiła.

Donoszę, że tu zwariuję. Tomograf ustalili nam na 28.01 - to za tydzień!!!! Do tego czasu na pewno nie wyjdziemy. Muszę do mojego gina zadzwonić, niech da mi l4 na ciążę bo następne 2 tygodnie na opiece siedzieć mi się w ogóle nie opłaca.
Po tomografii podejmą decyzję, czy zrobić operację bez czekania na Niemcy...

Oby ten tydzień szybko zleciał!!!!! Zdrówka dla Małego. A zwolnienie ciążowe weź, bo przecież jest 100& płatne.

Mi przyszedł dziś detektor i musiałam wypróbować. Dziś wg om to 13 tydz i 3 dzien ale dzieciątko wg usg kilka dni mlodsze. 2 razy udało mi się słyszeć serce,całe zaraz uciekali i się nie zapisało. Muszę jeszcze poczekać żeby nie musieć szukać nie wiem ile.
O taki mam
Podobny trochę do mojego, ja mam sonoline B, ja znajduję serduszko bez problemu ale nie patrzę na wyświetlacz, najważniejsze, że je słyszę.

Witam Resztę Mamuś!!!!!!!
 
reklama
witajcie dziewczyny w ten piękny snieżnyyyyy czwartek:)
Ja pije normalna kawe espresso z mega duza iloscia mleka:)

patuska- WITAJ:)I GRATULUJE:)

ja dzisiaj moze ogarne w domu bo nie mialam nawet czasu..najpierw zrobie obiadek zupke jarzynowa a pozniej biore sie za sprzatanie:)

Co do brzuszka ta nie widze aby moj pulsowal-za wczesnie w koncu 13 tydzien:)


julkaaaa co sie stalo opowiadaj czemu Cie zdenerwowal?
 
Do góry