reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Marynka bardzo mozliwe ze przez jezyk nie chce chodzic... ale nie rezygnuj, dzieci szybko dostosowuja sie do nowych sytuacji.... moj po miesiacu mowil ze fajnie jest w przedszkolu ale wolalby do polskiego przedszkola chodzic... teraz po 4 miesiacach nie ma juz problemu z jezykiem... moj nie mial problemu z pojsciem ale chodzil do toalety co 10-30min i robil kilka kropelek... duzo z nim rozmawialismy, bawlismy sie w kto mniej razy zrobi siku :p i cale szczescie sie uspokoilo... ewidentnie tak reagowal na stres z pojsciem do przedszkola... daj czas swojemu ;) moj jest starszy wiec moze dlatego szybciej poszlo...
 
Kamcia, ale teraz się tak bałaś na wizycie, po tym jak Ci lekarz powiedział, że pęcherzyk spłaszczony, a że wszystko ok to na następnej już chyba spokojniejsza troszkę będziesz?
Fazerkam, obyś nie utraciła danych! Kup przenośny dysk i przenieś wszystko ważne i mniej ważne rzeczy na niego. My tak zrobiliśmy.

Ja też muszę się ruszyć do jakiegoś sprzątania.
Buźka!
 
Maryńka, no tak to już jest. Ja też tylko zawsze serca szukam.

Ale mam nadzieję, że teraz już jesteśmy bezpieczniejsze po tych prenatalnych i w tych tygodniach? No mam przynajmniej taką nadzieję...Do pierwszych ruchów!
 
witajcie dziewczyny:) właśnie czytałam Wasze wspisy- nie no tyle tu sie dzialo od wczoraj ze az ciezko odpisac każdej;) ale w wielkim skrocieeeeeee dziewczyny pamietajcie ze oczywiscie kazdej z nas inaczej pracuja hormony każda z nas wszystko inaczej odbiera ma swoje indywidualne przezycia doswiadczenia i przemslenia-ale jestesmuy tu po to aby po prostu sie wspierać bo nie ma co sie oszukiwac nie o wszytskim mozna z mezem porozmawiac bo a siłownia a po praca a bo jakies problemy a bo zmeczenie...poza tym jak nam doradza..skoro w ciazy nie sa..tu nie mniej możemy sie dzielic swoimi doswiadczeniami wiedza ale nie SPRZECZAC-to ze jedna ma odmienne zdanie od drugiej to trzeba to przyjac na miekko po prostu kazdy ma swoje zdanie:)

Jeśli chodzi o badania-ciesze sie ze wiele z nas juz jest po badaniach-ze jesteśmy trochę spokojniejsze:)ja teraz kolejna wizytę mam na poczatku lutego 05.02.2016:)juz zaczynam odliczać dni;) i tak czytam czytam jakie badania robicie kurcze ja co miesiac mam pobierana krew i oddawany mocz i pozniej wyniki- czy wszystko jest w normie..koniec. Oczywiscie usg u gin tez ale nic wiecej-lekarz mi powiedział, ze nie mam potrzeby robic prenatalnych......................chyba ze bardzo bardzo chce,....i sama nie wiem w sumie on jest lekarzem i on wie jakie badania powinnam robic wiec chyba nie muszę sie dopytywać a czy mam robic to czy tamto...? A krzywa cukrowa kiedy jest w którym tygodniu?
 
Witajcie...
@Mendoza813, mozesz isla mint lub fiorda. sa tez tabletki prenatal czy jakos tak, ale slabe sa, lepiej zamiast nich syrop z malin, ale tez nie duzo, bo maliny przyspieszaja porod. miod, czonek, imbir.
@sarka2016 z chlopca tez bede sie cieszyc, ale raczej dzis plci nie poznam, jeszcze za wczesnie.
Ale kto powiedział że maliny przyspieszają poród?? To nieprawda pytałam o to mojego gin i zaprzeczył.
Jeśli już to picie w dużych ilościach naparu z liści malin moglobycos spowodować...Ale nie maliny.
co do chlorchinaldin to nie wiem czy można brać ja kupiłam ale pisze na ulotce że nie brać w ciąży jeśli nie jest to bezwzględnie konieczne. Myślę że w aptece jest mnóstwo innych tabletek na gardło całkiem bezpiecznych. A dziewczyny jak wam lekarze piszą w karcie ciąży jeśli macie np. 14 tc i 3 dzień to piszą 14 tc czy 15 tc ????
Bo ja się zdziwiłam miałam w środę 14 tc i 1 dzień według OM, a według usg 14 tc i 5 dzień i mam napisane w karcie 15 tydzień ciąży.
U mnie wpisuje skończony tydzień

Witam w piątkowy ranek.
U mnie wreszcie biało....sypie i sypie...

Dziewczyny nie wiem po co te kłótnie na forum. To nie oto chodzi żeby podnosić sobie ciśnienie tylko wspierać.
 
reklama
ja juz jestem w pracy ale cos mi sie dzis ciezko oddycha nie wiem czy to przez zmiane pogody...hmmm nie wiem sama...no nic ciekawe jak tam u Venice..hmm to miłego dzionka dziewczyny:)
 
Do góry