reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcie,

Boże.....jak mnie dzisiaj mdli..................bbbbblllleeee........... oszaleję..... :-(

Nie umiem się tu jeszcze połapać, na tym nowym interfejcie.... ktoś mi podpowie jak zmienić awatar?? Bo moja stara fotka kiepsko tu wygląda ;-)
 
reklama
witaj kkasiulka no mnie dzisiaj mdliło rano ale zjadłam kromkę z powidłami i przestało:) aby zmienić avatar to klikasz na swój profil później z lewej strony masz swoje zdjęcie ponownie na nie klikasz i pojawi ci się okienko gdzie możesz dodać nowe zdjęcie:)mam nadzieje, ze Ci sie uda:)
 
ja ogólnie pracuje sobie bo czuje się w miarę ok oprócz tego, ze jestem senna...wiadomo wolałabym posiedzieć w domciu coś zrobić w końcu ale cóż..obowiązki to obowiązki a ciąża to nie choroba póki można pracować to czemu nie:)
 
no w końcu net mam.... widac że uzależniona jestem heheh
Głupi av nie chce mi się zmienić...oj widać nowe forum nie działa jeszcze jak powinno..
 
Julka u mnie mdłości tez narazie ucichly, ale przyszły zaparcia eh :/ ubieralam wczoraj choinkę , niestety jest ubrana tylko z jednej strony, bo jak obchodzilam ja dookoła kręciło mi się w głowie :/ Agnesdem ja jestem z Wrocławia :)
 
Hej dziewczyny, ja rowniez mam problemy z logowaniem miejmy nadzieję, że to tylko chwilowo..
U mnie samopoczucie dobre, strasznie szybko ssię tylko męczę, cokolwiek chce w domu zrobic musze co pół godziny usiąść bo mi plecy odmawiają posłuszeństwa. Wcziraj pochodzilam pół godziny po sklepach i do domu
 
Dziewczyny u mnie ze zmęczeniem i zadyszką podobnie. Pracuje na 3 piętrze i jak wyjdę po schodach do góry to czuje się jakbym zdobyła Mount Everest ;-)
 
wiecie co ja tez się mecze idąc po schodach mam zadyszkę wiec zaraz zwalniam bo dziecko wiadomo ma większy puls od nas no i musze sobie zakupic jakies getry fajne z luzniejsza gumka bo te co mam cisna mnie w brzuchu i pozniej wieczorem mnie boli wszytsko..wiec odkad zrobilo sie ciasno to staram sie chodzić w tunikach:)
 
reklama
Do góry