reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Flammie my wynajęliśmy domek. Te domki nazywają się Zielone Zacisze. Dla nas fajnie, są 4 domki a przed nimi takie podwóreczko gdzie jest trawka i można kocyk rozłożyć i się pobawić. Domek sklada się z pokoju dość dużego z aneksem kuchennym i łazienką. Można poprosić właścicielkę o wstawienie łóżeczka niemowlęcego i o wanienkę :) ogólnie my jestesmy zadowoleni. Płacimy 150 zł za dobę, wg mnie dość dużo ale nam się podobało więc wynajęliśmy mimo to.
 
reklama
W Borysewie bylusmy tyle razy że dziewczynki już wszystkie zwierzęta mogłyby po imieniu wołać:-) czekamy aż Nikodem zacznie się interesować zwierzakami i znów będziemy jeździć.
Nad wodę to my raczej nad morze. Jeziorsko to za gowniarza bardziej wybieralismy i pod namiot. A na taki weekendowy wypad to do Skorzęcina ale to już nie łódzkie. Troszkę w bok, na zachód
 
Iwona a Ty jesteś z Lodzi?:) a Ty Flammie czemu te okolice? Przyjeżdżasz do PL na wakacje i masz w okolicach Lodzi rodzinę?:)
Muszę obczaić ten Skorzęcin, nigdy tam nie byłam, co tam jest ciekawego? Ja sobie nie wyobrażam z Natalką nad morze, ledwo do tego Uniejowa dojechaliśmy bo po 45 minutach już tak się znudziła jazdą że ryk nie z tej ziemi. Mąż tak się nie mógł skupić na jeździe przez to że nie mógł znaleźć miejsca docelowego i sie krecil i krecil. I tak bylo mimo że ja siedziałam z nią z tylu i zabawiałam. Popełniłam błąd ze przed wyjazdem pozwoliłam jej na drzemkę i rozpierała ją energia, tak to by pewnie lepiej zniosła. Następnym razem będę mądrzejsza ;)

Natalka mi się trochę opalila chyba eh, mimo ze stosuję krem z filtrem 50 i caly czas jest w cieniu. No trudno, co poradzić.
 
Z Wielkopolski. Byłe kaliskie a to taka granica wielkopolski, że miejscowości 5-10 km dalej to już łódzkie. Szczerze mówiąc bliżej i wygodniej nam do Łodzi niż Poznania
 
Hejj wybaczcie obiecalam pisac ale u mnie caly czas cos sie dzieje . W kwietniu zaliczylismy szpital prawdopodobnie z rota . DZIS mlody ma katar ciaza powoli do przodu juz 26 tc wiec jeszcze 10 tugodni mysle i bedzieny sis rozpakowywac . I drugi synus bedzie z nami .Cale dnie jestem sama z Adasiem bo tata zmienił prace i czasem zastanawiam sie jak ja daje rade. CO do sprzatanie moj stan pozwala na male porzadki wiec co unie i mam sile robie . A reszta z czasen .co do roczuku to połączymy z chrzcinami w restauracji :) tak po krotce .Pozdrawiam

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gwiazda masz pełne ręce roboty, będzie jeszcze więcej obowiązków jak już urodzisz. A czemu myślisz, że wcześniej urodzisz?

Karolina85 odetchnęłaś :)

Dziewczyny jak kąpiecie swoje maluchy? Mój wstaje mi z wanienki i jest mi ciężko go umyć. Z przebieraniem pieluchy też mamy przeboje :)

Nie mamy żadnych ubranek na taką ciepłą pogodę. Muszę chyba pojechać na zakupy bo mamy yulko jedne krótkie spodenki.
 
Do góry