reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Julka faktycznie sporo je :) dziwi mnie że po obiadku o 12 wciągnie jeszcze tyle mleka o 13 :D ale jeśli dobrze wygląda i nie ma nadwagi i trzyma sie środka siatki centylowej to ja bym nic nie zmieniała bo po co :) jedyne co to może z karmien nocnych bym próbowała rezygnować ale to pewnie nielatwe zadanie.
 
reklama
Julka, mój swojego czasu jadł nieregularnie, dużo więcej niż wg wytycznych. Pediatra mówiła, że jeśli waga jest ok, to nic nie zmieniać. Widocznie tyle potrzebuje. Teraz dzieciaki bardziej aktywne, to i może musi pojesc ;)
Mąż wrócił?

Syn zjadł dziś kaszkę! Małą porcję co prawda, ale zjadł! Buzię otwierał... Oby wróciło mu i będzie znowu jadł normalnie.
 
A moja dzis troche zjadla serka, w koncu cos jej smakowalo, bo niewiele rzeczy lubi hehe o taki
1488016638-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ostatnio dałam Antkowi Danonka, tego malutkiego i tak się zastanawiałam czy nie za szybko, ale nie miałam pomysłu na śniadanie bo ten mój czort nie lubi kaszek. Niby w tych nirmalnych jogurtach za dużo białka i powinno się dawać te od 6 miesięcy. Kupiłam w biedrince, jakieś "dada" na mm, ale Antek nawet buzi nie chciał otwierać i nie dziwię się bo paskudne w smaku.
 
Mojemu dzis nie podszedl obiadek i skonczylosie mleczkiem...teraz mysle nad kolacja albo podwieczorkiem.co podajecie?czekam na książke z przepisami, miala przyjsc wczoraj,ale nie dotarła :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Julka Twój maluch je dużo w porównaniu do mojego ale wage ma dobrą, może tyle po prostu potrzebuje :)

Ja kupuje jogurt grecki i dodaje do tego owoce i daje Mikołajowi. Smakuje mu też sam jogurt bez dodatku owoców. Ja też uwielbiam więc śmieje się, że ma to po mnie :)

Na podwieczorek daje mu mleko, bo na I śniadanie dostaje kasze, a pózniej obiadek.

A ja bym chętnie zobaczyła jakąś stronę z przepisami. Znacie godne polecenia? Szukałam dzisiaj ale nic fajnego nie znalazłam.
 
reklama
Julka Twój maluch je dużo w porównaniu do mojego ale wage ma dobrą, może tyle po prostu potrzebuje :)

Ja kupuje jogurt grecki i dodaje do tego owoce i daje Mikołajowi. Smakuje mu też sam jogurt bez dodatku owoców. Ja też uwielbiam więc śmieje się, że ma to po mnie :)

Na podwieczorek daje mu mleko, bo na I śniadanie dostaje kasze, a pózniej obiadek.

A ja bym chętnie zobaczyła jakąś stronę z przepisami. Znacie godne polecenia? Szukałam dzisiaj ale nic fajnego nie znalazłam.
Link do: Ala'Antkowe BLW :)
 
Do góry