reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Koleżanka daje synkowi :) Nie wiem, jaki tam jest skład, zobacz. Jeśli jest cukier w składzie to jest to cukier biały, a jak w tej tabelce wartości odżywczych to jest chyba cukier zawarty w owocach :) Tak mi się wydaje.
Masz rację, to cukier zawarty w owocach, już teraz będę wiedziała jak się na to patrzy - dziękuję :)
Czyli możemy bez wyrzutów podawać te tubki :)
a ostatnio w biedronce i kauflandzie po 2,50zł były w promocji :)

Lizzy - to rzeczywiście mu się odmieniło :hmm: próbuj próbuj i jeszcze raz próbuj, nie ma innego wyjścia, coś musi mu zasmakować. A może brak apetytu przez ząbki spowodowany?
 
reklama
Dziewczyny tak sie zastanawiam czy moj synek nie je za duzo mm... o 5 rano je okolo 100 ml, o 8 100 ml, o 13 okolo 180 ml, o 17 180 ml, o 20 210 ml i w nocy kolo 1-2 180 ml, w miedzy czasie je kleil ryzowy rano, obiadek w poludnie i pod wieczór deserek...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Julka, a jak dajesz obiad to też wcześniej mleko? I Oskar chyba nie ma jakichś dodatkowych kilogramów, to raczej nie powinnaś się martwić :) Teraz są takie wytyczne, żeby mm też karmić na żądanie.
 
O kurcze Julka rzeczywiście dużo je, ale widocznie takie ma zapotrzebowanie:-) no przecież nie możesz mu nie dać :-) Może mu spróbuj zastąpić za dwa posiłki mm np kaszka albo większym obiadkiem. Będzie miał bardziej urozmaicone.

W porównaniu do Oscara to Zosia je jak ptaszek
9 kaszka lub kleik na 100ml mm
12 obiadek ok 50-100ml zupki
15 kaszka na 100ml mm
17 podwieczorek jakies owoce może z 50-70ml
19 kaszka lub kleik na 100ml mm
2x w nocy cycuś
 
O kurcze Julka rzeczywiście dużo je, ale widocznie takie ma zapotrzebowanie:-) no przecież nie możesz mu nie dać :-) Może mu spróbuj zastąpić za dwa posiłki mm np kaszka albo większym obiadkiem. Będzie miał bardziej urozmaicone.

W porównaniu do Oscara to Zosia je jak ptaszek
9 kaszka lub kleik na 100ml mm
12 obiadek ok 50-100ml zupki
15 kaszka na 100ml mm
17 podwieczorek jakies owoce może z 50-70ml
19 kaszka lub kleik na 100ml mm
2x w nocy cycuś
Na 100 ml mm? A nie na 120 ml mm?
 
Martuś, nie mam pojęcia czy zęby, niewiele tam widzę, ale chyba nie.

Julka, mój je podobnie, może trochę mniej ale niewiele. Odkąd odrzucił stałe pokarmy :( jak zjadał kaszkę czy obiad to mniej.

Madziolina, tylko syn jadł bardzo ładnie, a teraz jakby zapomniał, wraca do starych nawyków...
 
Lizzy moze jakis skok?
Ja to jestem mega niewyspana. Chce zeby moja corka powrocila do dobrych nocy. Wiem ze nie mam tak strasznie, idzie spac ok 20, ok 00-01 mleko i potem jeszcze ok 4.30 i spi do 7-7.30. Ale majac 7 mcy u jedzac mm to nie powinna spac dluzej? I jeszcze w miedzyczasie spi nie do konca spokojnie, smoka jej czaswm trzeba dac.
Wogole spimy w sypialni we 4, bo ja z mezem w duzym lozku, mala w swoim przy naszym lozku i nasz 3 latek miedzy nami, bo nie chce spac w swoim pokoju, bo dzidzia spi z nami, bo w swoim pokoju sie boi itp. Spal zanim mloda sie urodzila choc tez nie szlo to gladko a teraz to juz wogole. A ja nie mam sily go narazie tam uczyc od nowa wstajac so mlodej...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz Madziolina_p też jeszcze do niedawna miałam nadzieję że dobre nocki do nas wrócą, ale już ją straciłam.
Czasami budzi mi się co godzinę a czasami np. tej nocy tylko 3 razy i to ja się częściej budziłam z przyzwyczajenia. A Filip się kręcił i najśmieszniejsze pozycja w jakiej spał to na brzuszku z dupka do gory. Wczoraj znowu był przekręcony o 180stopni i nóżki miał na barierce łóżeczka i smacznie spał :D
Liczę że poprostu kiedyś wyrośnie z tych pobudek i zacznie przysypial cała noc.

Julka mój też dużo je tylko my kp. Ale z 6 razy w dzień pociumka i do tego min 3 w nocy a je też kaszke z owocem i obiadek. Takie dziecko nie je jak nie potrzebuję, więc śmiało mu dawaj tyle ile chce.

Też zamówiłam dla synka komplet bluza+spodenki na aliexpress. Ciekawe czy będą takie fajne jak na zdjęciu i czy przyjda;)
U mnie znowu zima. Bardzo dużo śniegu napadlo :baffled:
 
reklama
Do góry