reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

A te soki co wy dajecie to jakie? W sensie kupne, czy samodzielnie robione? Jeśli kupne to specjalne dla dzieci czy zwykłe, jakiej firmy?
 
reklama
Witajcie. My dzis spalismy do 3(oczywiście z pobudkami). Po 3 koniec spania. W dodatku skonczylo nam.się mleko i musialam szukac bo jak sie okazuje jest go brak w magazynach. Moj maz stoi 24h i czeka na rozladunek w holandii, nie wiem co jeszcze, ale polozylam sie z malym zeby sie drzemnac to z tego stresu nawet nie moge...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie. My dzis spalismy do 3(oczywiście z pobudkami). Po 3 koniec spania. W dodatku skonczylo nam.się mleko i musialam szukac bo jak sie okazuje jest go brak w magazynach. Moj maz stoi 24h i czeka na rozladunek w holandii, nie wiem co jeszcze, ale polozylam sie z malym zeby sie drzemnac to z tego stresu nawet nie moge...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Myśmy też spali do 3 [emoji26]
 
Hope moja wode lubi ale czasem jej daje rozcienczony sik albo gotuje kompot z jablek.
Bylismy dzis z mloda u lekarki bo jakis katar i kaszel ma, ale ok. Spytalam o blw, bo chcemy zaczac, Ania juz dawno miala rozszerzona diete, ale papki dostawala, ktore je raz chetnie raz nie, ale juz pisalam, ze ona jest wybredna, niemlekowa do tego, poprostu rownowaga musi byc i skoro syn jest wszystkozerny to corka taka sie trafila... Ale wracajac do blw to lekarka powiedziala, zeby spokojnie zaczynac, dac najpierw warzywka gotowane itp ja i tak sie boje ze sie zakrztusi ale chce sprobowac [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny juz sie poplakalam z bezsilności. Caly dzien marudny a nie chce spac pomimo ze wstal o 3 w nocy, przez caly dzien spał moze godzinę. Non stop go lulam, juz mi sil brakuje. Nie mam nawet meza do pomocy i nie wiem kiedy bedzie, moze w sobotę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pauladabro - moja też nie siedzi, nie pełza. Byliśmy dziś na usg bioderek, wszystko dobrze.
Fazerkam, a inne maliny (ze słoiczka lub w kaszce) wcześniej dawałaś?
Iwona - dzięki za opinię.
Nieufna, to szybciutko. A przesyłka darmowa? Bo my braliśmy darmową to ta pewnie dłużej. Teraz czekamy trzeci tydzień.
BasiaJulia - ja teraz daję już zamiast cycka, ale po np. dwóch godzinach i przeważnie jakoś po godzinie wychodzimy albo jest kąpiel. Jeśli wychodzimy zawsze daję jeszcze cyca, ale krótko pociągnie i zazwyczaj usypia. Nie dałabym, ale boję się, że zgłodnieje na dworze. Tylko teraz już je po całym małym słoiczku gerbera.
Tak, darmowa.
Wyjatkowo szybko przyszła.
U nas drugi dzień marudzenia, jest jakiś skok w 33 tygodniu? Bo nie poznaję swojego dziecka. Od śmiechu do wrzasku co chwila:))) Dziś wróciłam wcześniej do domu, mieliśmy pożegnanie szefa, bo przechodzi na emeryturę, było masa ludzi, ktorych nie widziałam kilka lat, było super miło i wiele ciepłych słów usłyszałam:) A szefa szkoda, bo był mega gość.
Julka, współczuję, że sama jesteś. A mama nie może trochę pomóc? Pozdrawiam
 
Właśnie Julka, a może mama albo jakaś ciocia albo kuzynka, koleżanka? Dla nich to frajda będzie a Tobie będzie milej.
 
Mama teoretycznie może, ale sama zajmuje sie synkiem siostry od rana do 18. Czasem nawet ja pomagam bo przechodzi ostatnio bunt dwulatka. Siostra ma dwojke dzieci, ktore sama musi ogarnac po pracy bo maz za granica...kuzynki mam dwie, jedna tu nie mieszka, druga ma swoje dzieci...a koleżanki? Albo tez dzieciate i bez czasu albo wolne ptaki, wpadają i leca do swoich spraw...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie. My dzis spalismy do 3(oczywiście z pobudkami). Po 3 koniec spania. W dodatku skonczylo nam.się mleko i musialam szukac bo jak sie okazuje jest go brak w magazynach. Moj maz stoi 24h i czeka na rozladunek w holandii, nie wiem co jeszcze, ale polozylam sie z malym zeby sie drzemnac to z tego stresu nawet nie moge...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mój maluch ostatnio też budzi się w nocy około 3-4 i nie śpi około godziny. Budzi się znowu na dobre o 6:00. A co to za mleko? Ja zakupiłam ostatnio 3 opakowania, żeby mieć zapas.

Dziewczyny juz sie poplakalam z bezsilności. Caly dzien marudny a nie chce spac pomimo ze wstal o 3 w nocy, przez caly dzien spał moze godzinę. Non stop go lulam, juz mi sil brakuje. Nie mam nawet meza do pomocy i nie wiem kiedy bedzie, moze w sobotę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak jak napisała neufna, może masz kogoś do pomocy? A jest marudny bardzo? W końcu padnie, zobaczysz. Jak Mikołaj jest marudny to ja ściągam mu pieluchę i leży golas, uruchamiam youtube i to działa uspokajająco baardzo, ale tylko ten utwór:
albo jeszcze to:
. Czasem też dam mu jakiś deserek i jak zje to jest spokojniejszy, mimo że nie powiedziałabym że jest głodny.

Ja kupuje herbatki Hipp albo soczki specjalne dla maluchów z wodą. One są drogie i zastanawiałam się ostatnio czy nie dać mu tego wielkiego soku jabłkowego z kartonu świeżo wyciskanego, wiecie o jaki mi chodzi?
 
reklama
Mój maluch ostatnio też budzi się w nocy około 3-4 i nie śpi około godziny. Budzi się znowu na dobre o 6:00. A co to za mleko? Ja zakupiłam ostatnio 3 opakowania, żeby mieć zapas.



Tak jak napisała neufna, może masz kogoś do pomocy? A jest marudny bardzo? W końcu padnie, zobaczysz. Jak Mikołaj jest marudny to ja ściągam mu pieluchę i leży golas, uruchamiam youtube i to działa uspokajająco baardzo, ale tylko ten utwór:
albo jeszcze to:
. Czasem też dam mu jakiś deserek i jak zje to jest spokojniejszy, mimo że nie powiedziałabym że jest głodny.

Ja kupuje herbatki Hipp albo soczki specjalne dla maluchów z wodą. One są drogie i zastanawiałam się ostatnio czy nie dać mu tego wielkiego soku jabłkowego z kartonu świeżo wyciskanego, wiecie o jaki mi chodzi?
Też się zastanawiałam nad tymi sokami bo znajomy ma sad i robi te soki i czasami podrzuci, rozumiem że mówisz i tych 3 i 5 l w kartonie z kranikiem? Te co trzeba w ciągu paru dni wypić i co piszę że 100% soku z jabłek?
 
Do góry