reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej.
Byliśmy z Sarą dziś u kardiologa, wstępnie wszystko ok jest, 8 marca idziemy jeszcze na echo serca, żeby zobaczyć dokładniej.

Może to komuś dać do myślenia i może pomoże sobie radzić z dzieckiem :)



Fajnie Kamejka :) Dawaj śmiało w kubku, a co to szkodzi? Ja już dawno tak myślałam, że gdybym miała odciągany pokarm, albo go za dużo to bym dawała właśnie jako picie w tym czasie, kiedy już przestanę karmić piersią. Albo właśnie mm podawać.
Super, że wszystko jest ok.
Dzień trzeci, Zosia zasypia sama w łóżeczku bez płaczu :-D, mam nadzieję że poskutkowalo :-)
Brawo. Ja chyba też się do tego przymierzam. Mała śpi z nami i tylko o 22 budzi się na cycka, potem dopiero o 6. Najgorsze jest to, że ja uwielbiam z nią spać
Helo! Dlugo nie posalam, ale czytam. Ania jest w miare grzeczna w dzien, nie moge narzekac. W nocy mi sie zaczela budzic 2-3 razy a juz bylo pieknie. Ktoras kleik ryzowy dodaje na wieczor?
Pokazecie lozecka dzieciakow?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie mam jak wstawić, bo zawsze z telefonu piszę, a pliki są za duże
 
reklama
Hejka:-)
Karolina to nie jest łatwa decyzja, bo ja też lubiłam jak mała z nami spała,:-) tylko zaczęłam się bać że ona za bardzo przyzwyczai się do tego spania i do cycusia i zasypiania przy nim bo spiac z nami potrafiła co godzinę się obudzić żeby pocycac, nie zjeść tylko pocycac a im starsze i rozumniejsze dziecko tym trudniej z tym walczyć.skora Mila śpi cała prawie całą noc to myślę że nie masz się czym martwić, ale jak kiedyś będziesz chciała ja przenieść to napewno zaprotestuje bo nie ma jak przy mamie:-)

Dzisiaj obudziła się dopiero o 4 więc niestety potwierdza się to ze ona nie budziła się bo głodna tylko taki miała kaprys :-)
Dzisiaj już pierwsza drzemka w łóżeczku i też sama zasnela noooo nie sądziłam że tak łatwo pójdzie z tym łóżeczkiem, ale nie zapeszam. W każdym razie jak sobie przypomnę ten pierwszy wieczór placzu to mi się serce kraje, ale dało to bardzo wiele korzyści :-)

Madziolina ja daje na wieczór albo kaszke albo kleik i jest ok, wogole mm tylko w takiej postaci bo odrzuciła butelkę i łyżeczka muszę jej dawac:-) ale czy to pozwala dłużej spać,średnio :-) zdjęcie łóżeczka wstawię na fb:-)

BasiaJulia cieszę się że z serduszkiem Sary wszystko ok :-) a gdzie chodzisz? Bo ja też muszę Zosie skontrolować i polecają mi Prokocim, masz jakiegos kardiologia dziecięcego?
 
Hejka:-)
Karolina to nie jest łatwa decyzja, bo ja też lubiłam jak mała z nami spała,:-) tylko zaczęłam się bać że ona za bardzo przyzwyczai się do tego spania i do cycusia i zasypiania przy nim bo spiac z nami potrafiła co godzinę się obudzić żeby pocycac, nie zjeść tylko pocycac a im starsze i rozumniejsze dziecko tym trudniej z tym walczyć.skora Mila śpi cała prawie całą noc to myślę że nie masz się czym martwić, ale jak kiedyś będziesz chciała ja przenieść to napewno zaprotestuje bo nie ma jak przy mamie:-)

Dzisiaj obudziła się dopiero o 4 więc niestety potwierdza się to ze ona nie budziła się bo głodna tylko taki miała kaprys :-)
Dzisiaj już pierwsza drzemka w łóżeczku i też sama zasnela noooo nie sądziłam że tak łatwo pójdzie z tym łóżeczkiem, ale nie zapeszam. W każdym razie jak sobie przypomnę ten pierwszy wieczór placzu to mi się serce kraje, ale dało to bardzo wiele korzyści :-)

Madziolina ja daje na wieczór albo kaszke albo kleik i jest ok, wogole mm tylko w takiej postaci bo odrzuciła butelkę i łyżeczka muszę jej dawac:-) ale czy to pozwala dłużej spać,średnio :-) zdjęcie łóżeczka wstawię na fb:-)

BasiaJulia cieszę się że z serduszkiem Sary wszystko ok :-) a gdzie chodzisz? Bo ja też muszę Zosie skontrolować i polecają mi Prokocim, masz jakiegos kardiologia dziecięcego?
Hej. Asiu, ja byłam w jurajskim centrum medycznym, na nfz. W prokocimiu byłby termin na kwiecień (dzwoniłam na początku stycznia!). Zależy, co chcesz skonsultować, bo ta babka tylko ją osłuchała, wcześniej było ekg, mamy jeszcze iść na echo serca. Byliśmy tylko raz, więc nie wiem czy akurat ta jest godna polecenia. Jak chcesz to sprawdzę, kogo mi polecała nasza pediatra, bo z tego centrum mi podała 2 nazwiska i Ci napiszę na fb :)
 
Basiajulia to bym Cie prosiła jakbyś mogła to napisz. Ja mam skonsultowac w okolicach roku, więc w lipcu bym chciała to zrobić. Mam napisane ukg serca to jest chyba to samo co echo:-) muszę w Krakowie bo u nas na terenie nie robią, ale jeszcze jedno miejsce mam do sprawdzenia.
 
Basiajulia to bym Cie prosiła jakbyś mogła to napisz. Ja mam skonsultowac w okolicach roku, więc w lipcu bym chciała to zrobić. Mam napisane ukg serca to jest chyba to samo co echo:-) muszę w Krakowie bo u nas na terenie nie robią, ale jeszcze jedno miejsce mam do sprawdzenia.
Napisałam do Ciebie :) Jeśli byś wybrała Prokocim to już przedzwoń, bo tam są odległe terminy.
 
Aga moj maz zawiózł i powiedzial babce ze chce na wszystkie mozliwe i na badaniu jest napisane "brak pasozytow". Pytalam przy odbiorze wynikow czy jeszcze cos można zrobic to mówiła ze specjalne z krwi ale oni nie robia... myślałam ze to niespanie jest byc moze z pasozytami zwiazane..ale chyba po prostu mam takie dziecko ;)

Sent from my ALE-L21 using Forum BabyBoom mobile app
Wiesz, że ja też tak myślę o swojej, że może owsiki. Mam dwie córki jeszcze i one chodzą do szkoły i tak sobie myślę że może coś przywlekły? Badanie na pasożyty a szczególnie na owsiki bo one najczęściej atakują ludzi rzadko wychodzą w kale trzeba z trzy razy robić a to i tak nie zawsze wyjdzie (przerabialam to z córkami kiedy przyniosły to dziadostwo z przedszkola) od tego momentu profilaktycznie odrobaczamy się raz w roku i sprzątam wtedy wszystko w domu na tip top. Niestety młodej nie mogę profilaktycznie odrobaczyć. A boję się tego jak nie wiem co[emoji21]
 
Asia, super madra i grzeczna twoja Zosia :) Mowilam, ze szybciutko zaskoczy o co chodzi z lozeczkiem :)

Moj synek dostaje kaszke godzinke przed snem i dopiero tuz przed pojsciem spac butle. Czesto nie musi jesc do rana.

Z takich nowosci to 3 zab sie u nas pojawil oraz synek podczas kapieli odkryl, ze ma cos wiecej poza nozkami za co moze zlapac :) Byl bardzo zafascynowany...
Zauwazylam tez ze glowka sie zaczela mu zaokraglac. Dalej jest splaszczona z tylu i troszke z boku, ale nie jest taka 'kanciasta' jak wczesniej. Zaczynam byc dobrej mysli.

Zaraz ide spac, bo maz w domu to moze zajac sie malym jesli by sie wybudzil.

Dobranoc.
 
Ostatnia edycja:
wpadłam się przywitać
ale nie mam mocy na nic, chyba dopadła mnie depresja zimowa, naprawdę mam juz dość zimy, tego ubierania się i rozbierania jak idziemy na spacer, mało słońca no poprostu dół i kilometr mułu...
A boje się bo marzec może nam jeszcze dać popalić :(
w kwietniu córci urodzinki wiec pewnie już o d 1 będzie mi truła jaki chce tort i wogóle ale zastanawiam się czy wogóle organizować się w sali zabaw ...muszę to przemysleć;P

młody czołga się wiec o zostawieniu go samego w jednym miejscu nie ma mowy...
na gwałt muszę kupić kojec bo te 10 kg szczeście na dłuższą metę noszenia daje w kość po kręgosłupie.

Postaram się jutro nadrobić ...
spokojnej nocki
 
reklama
Hej, to my.

Brak energii. Wczoraj byly chrzciny. Jestem wsciekla. Nie bede rozpisywac sie, ale w skrocie. Chrzciny pozno, bo na 18:00, wiec po w domu nic nie robilam, ALE zaprosilam na obiad i ciasto od 14:00. NIKT nie chcial przyjechac tzn.chrzestni z tesciem zabierali sie wiec malo mieli do gadania. Tesc mi narzucil, ze ma byc kolacja! Ja, ze to ja decyduje i od miesiacy wszyscy wiedza i nie ma zadnej kolacji po 19tej i zapraszalam na obiad i tort. Moi rodzice byli o 12..chrzestni i tesc na 16.30. Tesc wkurzony. Siedzial i ciasta nie ruszyl.
Ludzie. Byla mowa, ze male i beda dziadkowie i chrzestni, bedzie obiad, kawa ciasto bo chrzciny są pozno a ja nie bede do 22 z garami latać.

Ania do tego wczoraj od 11 nie spala do 21! Padam na cyce
 
Do góry