reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Czytam i nadrabiam ale między czasie napiszę co i jak[emoji4].

W tym tygodniu miałam wizytę księdza. W wielkim skrócie dostalam operę ze mam jeszcze nie ochrzczone dziecko, no i za imie, bo dlaczego nie wybralam imienia jakiegoś świętego. Bo co to za imie Pola?[emoji34]
Szkoda tu sie rozpisywać nad księdzem i tym co o nim myślę.

Moja mama jest po operacji. Wszystko sie udało i jest już oki.

Pola daje czadu. Czekamy na zęby. Narazie nic nie widać ale marudzi okropnie.

Co do diety jakoś nam to idzie. W niedziele dałam Poli trochę rosołu z makaronem ale wcinala.
Powoli próbujemy twarożku, kefiru itp..
Pola ladnie je i fajnie tez wazy bo teraz ok 9kg my juz na mleku 2

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No faktycznie zachowanie księdza bez komentarza.
Kurczę ale Wy zasuwacie z tym rozszerzaniem diety.
Ale jak ona zjadła makaron [emoji50]czy lyknela?
Ja jeszcze nie daje małemu naszych zup. Za wcześnie poki co poznajemy smaki warzyw.
A wywar mięsny to sobie jeszcze poczeka.
Idę się jeszcze położyć może uda się drzekma zlapac

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No faktycznie zachowanie księdza bez komentarza.
Kurczę ale Wy zasuwacie z tym rozszerzaniem diety.
Ale jak ona zjadła makaron [emoji50]czy lyknela?
Ja jeszcze nie daje małemu naszych zup. Za wcześnie poki co poznajemy smaki warzyw.
A wywar mięsny to sobie jeszcze poczeka.
Idę się jeszcze położyć może uda się drzekma zlapac

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Wywar odlalam wcześniej a makaron pogniotlam widelcem i Pola zjadla nic jej nie bylo

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakie kruszunki z tych waszych dzieciaczków. My tylko na cycusiu a już 9 kilogramowego pyzola mam w domu. Od trzech dni marchewka i jabłuszko wieczorem bo kupy nie ma znowu, mam nadzieje że się to unormuje.
 
Dziewczynki, wysypka minęła, zaczynamy rozszerzanie diety :D
Jak dodajecie kolejne, nowe warzywo to w połączeniu ze starym marchew z ziemniakiem czy oddzielnie np o 11 marchewka a o 15 ziemniak?
I np mogę ziemniaka ugotować na 2 dni? Czy lepiej zamrozić?
Mówiłam że jak zaczniemy to będę miała milion pytan :p:p

Groszkowamama a problemy z kupka już były wcześniej czy może to od marchewki?

Wiecie ja też chwilami tracę cierpliwość do syna w szczególności jak budzi mnie w nocy kopnieciem w twarz bo sie tak kreci i zaczyna skrzeczec albo jak się przewrócił na brzuszek i zaczyna się drzec. Wiem że nie robi tego specjalnie ale ehhhh a później sobie myślę jaka ty głupia jesteś ze masz pretensje do dziecka.
Poproszę o duuuuza dawkę cierpliwości na dziś bo baaaaaaaardzo kiepski dzień mnie czeka.
 
reklama
Aga30 dziękuję, w końcu wybrałam SunBaby i Holle.

Groszkowamama mi wczoraj pediatra powiedział, że właśnie marchewka tak działa zapierająco. Wiecie co, nie wiem czy to ma jakiś związek czy to przypadek ale jak ja wypije koperek, a karmie piersią to mój szkrab nie ma problemów brzuszkowych.

maamba nie pomogę bo na razie daje słoiczki. Ale ziemniaka chyba bym ugotowała na dwa dni. Mam takie same uczucie jak dostaje ręką po twarzy albo zabawką w głowe :)
 
Do góry