reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcie.

Nieufna, ja przekładam do miseczki i w kąpieli wodnej grzeję.

My z nocami różnie. Ogólnie śpi. Czasem wieczorem się wybudza. Dziś wstał 5:30, zjadł 200 i pospal do 8:30...

Ja mam pytanie. Syn dostał pluszaka z pozytywką. Poprzedniego wypralam ręcznie, ale i tak trzeba było rozpruc i przeczyscic mechanizm. Teraz wolałabym tego uniknąć. Co radzicie? Myślałam albo o mrożeniu (tylko czy nie zbierze się wilgoć, jak dam do worka?) Albo delikatnie ściereczką przetrzeć z proszkiem. Tylko czy to wystarczy? Macie doświadczenia?
Szczerze to ja takich zabawek nie piorę, do pralki wrzucam tylko takie bez niczego w środku. Myślę, że najlepszy sposób z przetarciem szmatką tylko proszek zastąpiłabym mydłem albo kosmetykiem do kąpieli, bo jednak nie wypłuczesz dobrze tego proszku.
 
reklama
Dzieci nie budzą sie w nocy, bo głodne. Po prostu jedne przesypiają noce, inne nie. U mnie podawanie mm na noc, powodowało częstsze pobudki, nie ma tez znaczenia ile spi w dzien. Po prostu tak ma i przyjdzie czas, ze prześpi noc.
oj powiem ci że mój budzi się ewidentnie na jedzenie bo jak podaje mu piers to tak szybko je jakby z tydzień nie jadł, po zjedzeniu od razu zasypia wypluwając brodawkę.
 
Hej,

Ja Was dzisiaj podczytuje caly dzien ale brak weny na pisanie. Maly marudny jak nie wiem a ja z goraczka i kaszlem i koszmarnym bolem glowy.
Dobrze ze Maz w domu to troche pomaga.

Ktoras z Was pisala o tej lali. Mozr ktos chce odkupic bo na fejsie jakas Pani ma nowa na sprzedaz :)
1482858553608.png


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1482858553608.png
    1482858553608.png
    163,8 KB · Wyświetleń: 354
Doris - ja kp i też nie mam jeszcze okresu z czego się bardzo cieszę.
Toteczko - z łóżeczka biorę w nocy pod główkę i pupę, rano pod paszki.
Giulia - ja też wolę bb. Szkoda, bo juz kiedyś część dziewczyn przeniosla się na fb, teraz następna część. Ja na fb wpadam dość rzadko. Na forum jestem od ciąży z Mikołajem, czyli już ok 12 lat :-) Raz mnie więcej, raz mniej, z przerwami od ciąż, ale wciąż. Zaczynałyśmy od noworodka, ale potem przeniosłyśmy się już tu :-)
 
Doris, współczuję stresu :-( I podpisuje się POS pytaniem Julity. Straszne, to co piszesz...
Agula, ja na razie słoiczki, ale dostałam książkę o blw - bobas lubi wybór.
Kamejko - też nie lubię FB :-/

A nie można podgrzewać jedzonka przełożonego do miseczki w mikrofalówce?? Bo ciężko inaczej.
 
Dziewczyny a ja zauwazylam ze mam afty, a dzis sprawdzalam malemi temperature wody i probowalam z butelki jego i podejrzewam ze on moze faktycznie ma te afty i mnie zarazil. Teraz profilaktycznie bede sobie i jemu podawac ten aphtin. Myslicie ze wystarczy jak mu jedna kropelke dam do buzki? I przez ile dni stosować?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lizzy - też proponuje szmatkę z kosmetykiem do kąpieli do przetarcia.
Pauladabro - zdrówka!
Doris, widzę, że już odpisałaś. Czerniak bardzo złośliwy. Dobrze, że piękny prezent w postaci dobrych wyników mieliście na święta. Ile córka ma lat?

Moja też w nocy ssie mocno cycka, ona się budzi po ok 5 godzinach. Też kiedyś, Agula, szła mi spać o 19, ale przyszedł taki dzień i mamy teraz zupełnie inaczej, bo idzie właśnie spać ok 22, mimo rutyny itp :-/ Śpi mi potem do 10 rano, z cyckiem ok 3 i 7 w nocy. Czasami prześpi całą noc, ale wieczory teraz mamy ciężkie :-/
 
Do góry