reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Dziewczyny Misio w czwarek skończył 5 msc i też nie ogarnia łyżeczki... dlatego ja czekam aż skończy 6 i dopiero zacznę mu coś wprowadzać. Zresztą on bardzo ładnie przybiera na wadze na moim mleku to dodatkowo nie widzę problemu w tym, żeby z rozszerzaniem diety jeszcze poczekać
 
Kurcze Jodelka, współczuję. Zostawił w najważniejszym momencie.
Będzie tego żałował, jak koleżanka kupnie w d..., jak przejrzy że stracił to co najcenniejsze w życiu.

My rozszerzamy dietę po 6mcu tylko u nas kp.
Pogoda jest straszna, fatalna, dokująca. Deszcz, ciemno jak o 16 i wietrzenie.
Julka u nas noce też fatalne. Było w maile dobrze a teraz na nowo pobudki co godzinę i licho wie po co, dlaczego. Ja dalej mam nadzieję że to minie.
 
Ja jednak jej bede rozszerzac diete po 6 mcu, bedzie bardziej gotowa, co myslicie?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Madzia uważam , że spokojnie możesz poczekać . szczególnie jeśli dobrze przybiera na wadze . My też za miesiąc zaczynamy . nie wiem jak to będzie . teraz daje jej do zabawy taką ćwiartkę jabłka i jest zafascynowana smakiem (tylko muszę uważać, bo potrafi odgryźć), ale raz mnie pokusiło i dałam łyżeczką tarte, to wszystko wypluwała:)
 
A ja bym nie chciała żeby mój syn był jedynakiem. Chcielibyśmy mieć drugie dziecko i będziemy się o nie "kiedyś tam" starać ale jak życie poprowadzi to nie wiem. Gdyby nie zależało mi w jakimś stopniu na pracy i nie byłabym po cc, to pewnie w przyszłym roku byśmy zaczęli. Ale do pracy chce wrócić, żeby jakby co po 2 dziecku mieć gdzie wracać.
Kolega mojego męża (jedynak) ma już jedno dziecko i strasznie namawia żonę na drugie bo nie chce takiego dzieciństwa dla swojego dziecka jakie on miał, mimo że miał kolegów, rodzeństwo cioteczne, to czuł się w pewnym stopniu samotny.
Ale np wkurzało mnie jak po porodzie mąż juz coś mi mówił o 2 dziecku. Bo myślałam sobie chwilę jeszcze nie poczułam co to znaczy być mama, czy się w tym odnajdą itp a ten snuje już plany.
Takie moje 10gr w sprawie drugiego dziecka.

Ja jedynaczka a inaczej patrze na to niz Twoj maz;) kazdy ma swoja wizje, to normalne:) no i wlasnie tez sie obawiam ze przy drugim dziecku te obowiazki spadlyby juz w calosci na mnie...
 
Ja chciałam drugie dziecko... ale mój mąż bardziej i to już i teraz... zaczęliśmy starania i pojawił się Misio::) Między chłopcami jest 2lata msc różnicy. Młody jest najgrzeczniejszym dzieckiem świata. Uwierzcie, że płacze tylko jak jest naprawdę głodny a tak to cały czas się śmieje i nie mam z nim żadnych problemów. Starszak jest w nim zakochany po uszy, ciągle go dogląda, całuje, rozmawia z nim... i byłoby sielankowo gdyby mojemu mężowi nie odwaliło... odwidziała mu się rodzina i takim sposobem zostałam samotną matką dwojki dzieciaczków. Mam najkochańsze Maluszki świata ale czasami cholernie mi ciężko... nie mogę przeżyć normalnie rozstania.... przeryczeć tego, pouzalac się nad sobą itd bo trzeba Maluszki ogarnąć... wstać z łóżka i umyć zęby, śniadanie jakieś zrobić i bawić się z uśmiechem na twarzy bo one i tak mają trudną sytuację i nie chce im dokłdać obrazu rozwalonej emocjonalnie mamy... ooooo to się poużalałam i idę układać puzzle z autami :)
Jodełka, współczuję, Nie wiem co ci faceci wymyślają - mają piękne żony, dzieci, które chcieli to po im jakieś lafiryndy????

Jodelka, faceci... Tyle mam do powiedzenia, ale kobieta sobie zawsze poradzi. Dzieciaki podrosna i beda Cie kochaly najmocniej na swiecie, a Ty je!

Sa tu dziewczyny, ktore karniac mm beda rozszerzaly diete po 6 mcu? Ja sie zastanawiam, bo mloda nie dokonca ogarnia lyzeczke, itp

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Madzia, ja karmie mieszanie i też czekamy do 6 mies. Na razie nie ogarnia łyżeczki, nawet buzi nie zamyka ;)
 
reklama
Do góry