reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Cześć dziewczynki!

Ja też witam w lipcu :-)

Obudziłam się dziś z takim jakby kacem po naszej przegranej. Tak ładnie grali, bardzo ich szkoda :(

U nas z racji planowanej cesarki zawozimy córkę do babci na noc w środę, bo w czwartek rano mam być w szpitalu. No chyba, że coś zacznie się wcześniej, to wtedy babcia przyjedzie taksówką do mnie. Najbardziej boję się jutra, bo jutro nikogo nie będzie - tata sobie wyjechał na motorze na wakacje, mama idzie na imprezę, mąż idzie na koncert. Będę tylko z Igą.

Lila, ja wyszłam w sumie po 3,5 dnia. Nie pamiętam, kiedy miałam wyciągane szwy.
 
reklama
Nam.położna mówiła, że po 37 tygodniu już można 3x2 oeparole.

Właśnie nie dokuczają, boli czasem, ale do zniesienia (przy skurczach to pikuś:p), ale gin na wizycie jak usg zrobił powiedział, że znacznie się pogorszyło i się niepokoi.

Kaskaw, obyście wyszły dzisiaj :)

Agula, brak słów do niektórych pracowników służby zdrowia :(

Witam się lipcowo! Nasz miesiąc czas zacząć! :)
ooooooo tak mamy LIPIEC nasz miesiąc, co prawda tak jak z córką pospieszyliśmy się ale to jednak nasz miesiąc. Swoją drogą mój syncio ma fajną datę ur 26.06.2016r.

Witajcie :) ja sie dzis budzilam tylko z 6-7 razy także mozna powiedzieć ze jesten wyspana :p 1 lipiec a ja wchodze w 38 tydzien i teoretycznie moge rodzic. Ktora pierwsza zaczyna sie rozpakowywac? ;)
Julka ja też się źle czułam było mi niedobrze i często chodziłam do łazienki ale u mnie było 5 cm rozwarciia a skurcze minimalne wiec młody mocno napierał na wyjście.

Troche to przerazajace ze juz w kazdej chwili mozemy wyladowac na porodowce:) tak czekalam na ten dzien a teraz zaczynam miec niezlego cykora! U mnie leci 39t3d wiec blisko coraz blizej
ano, ja się bałam przenoszenia chociaż podświadomie czułam że nie dotrwam do 38 tyg

Witam Was. Ja się turlałam po domu do 4 rano, przysnęłam i przed 7 się obudziłam. Nie wiem co mi jest :( Znowu upał, dobrze, że tylko dwa dni.

Ach, jaka szkoda tego Euro, nie zasłużylismy na przegraną, szkoda , szkoda .....

Dziś mam ostatnią wizytę, jak nie urodzę do 9 lipca to 11.07 szpital i będą wywoływać:( Nie muszę pisać, że chcę tego uniknąć, poza tym mąż ma urlop do 15.07 i co potem ?:(
Brzuch mnie boli jak cholera, skurcze są nieregularne, codziennie mi niedobrze, mała aktywna szczególnie w nocy. Chyba poproszę lekarza o ten masaż szyjki, jakoś przezyję.
Boję się porodu jak cholera, ale jestem już tak wykończona psychicznie, że biorę na klatę wszystko.
I jeszcze się boję, żeby wszytsko było dobrze w trakcie i po. Im bliżej tym więcej takich myśli......
Nieufna już tak niedużo zostało, wiem że łatwo się mówi ale to już sama końcóweczka, dlatego tak źle się czujemy żebyśmy przyjaźniej pomyślały o porodzie i o tym że cze na nas takie małe szczeńście:)

Moj tez ma dwa lata i miesiac .. Nie boisz sie jak to bedzie? Ja sie troche tych pierwszych dni obawiam a bede z malenstwami sama..

Nieufna bedzie dobrze, wszystko moze sie rozwinac nawet nie bedziesz wiedziala kiedy.

Wychodzimy do domu!! ;) mala o dziwo nie ma żółtaczki,ja nienaruszona wiec uciekamy poki puszczaja [emoji1] tylko dopiero po 13 bo musza byc skonczone pelne dwie doby ale damy rade [emoji1]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Kkasia moja ma 6 lat i rozumie wszystko a od wczoraj nie odstepuje małego na krok, mimo że on dzis cały czas spi bo w nocy baraszkował...mówie jej żeby sie czymś zajęła bo będzie jej się nudzić a ona nie i siedzi przy nim i się na niego patrzy i ciągle powtarza kiedy się obudzi..
coś czuje ze tak przez kilka dni go nie będzie odstępowała na krok;)

Cześć;-)
dopiero teraz wstałam po tych wieczornych emocjach,ale mi ich szkodaaaaaaaaaa;-(

dziewczyny wszystko w swoim czasie,cieszcie się ostatnimi dniami z brzuszkami;-)i szukajcie pozytywnych stron;-)
mnie jakoś niespecjalnie się ciągnie,raczej leci dzień za dniem i tylko wymyślam co tu zrobić,gdzie pojechać zanim na jakiś czas 'będę poza obiegiem' ;-)

Julita masz już wózek??? ja dzisiaj odbieram,wkońcu!!po 9 tygodniach czekania;-/
Asia nie nie mamy i zrezygnowaliśmy niestety z niego bo pani powiedziała że nie ma najmniejszych szans by był wcześniej niz 15 lipca, wiec zmieniliśmy na inny będzie jutro. U nas jest taki problem że my już chcemy iść na spacer taka piękna pogoda żal siedzieć w domu.
Witajcie dziewczynki
całą noc śniła mi się nasz drużyna,, zwłaszcza Pazdan, ehhhhhhh szkoda mi chłopaków mieli tym razem po prostu mniej szczęścia niż rywale:( a jak udzielali wywiadów po meczu to aż mi się płakać chciało, zasłużyli na półfinał. Wg dawnych zasad Euro po tylu meczach już by w nich byli..

Zaczynamy nasz miesiąc :) W nocy obudziły mnie takie skurcze że omg, cały poród mi się przypomniał w jednej chwili, do rana przeszło ale kręgosłup dalej boli - i tu użyję popularnego słowa na dziś- jak cholera ;)
wielka szkoda
co prawda obejrzałam tylko te 90 minut i padłam
 
ahh ten wczorajszy wieczór, chyba z nerwów mialam lekkie skurcze i latałam do łazienki przez cała noc co pol h... a dzis wziełam sie za sprzątanie i jestem cała mokra i nie mam siły .. :p

Dziewczyny czy wy juz macie łózeczka przygotowane ? w sensie poscielone itp?
bo ja mam materac jeszcze w folii i wszystko pochowane
 
ooooooo tak mamy LIPIEC nasz miesiąc, co prawda tak jak z córką pospieszyliśmy się ale to jednak nasz miesiąc. Swoją drogą mój syncio ma fajną datę ur 26.06.2016r.


Julka ja też się źle czułam było mi niedobrze i często chodziłam do łazienki ale u mnie było 5 cm rozwarciia a skurcze minimalne wiec młody mocno napierał na wyjście.


ano, ja się bałam przenoszenia chociaż podświadomie czułam że nie dotrwam do 38 tyg


Nieufna już tak niedużo zostało, wiem że łatwo się mówi ale to już sama końcóweczka, dlatego tak źle się czujemy żebyśmy przyjaźniej pomyślały o porodzie i o tym że cze na nas takie małe szczeńście:)


Kkasia moja ma 6 lat i rozumie wszystko a od wczoraj nie odstepuje małego na krok, mimo że on dzis cały czas spi bo w nocy baraszkował...mówie jej żeby sie czymś zajęła bo będzie jej się nudzić a ona nie i siedzi przy nim i się na niego patrzy i ciągle powtarza kiedy się obudzi..
coś czuje ze tak przez kilka dni go nie będzie odstępowała na krok;)


Asia nie nie mamy i zrezygnowaliśmy niestety z niego bo pani powiedziała że nie ma najmniejszych szans by był wcześniej niz 15 lipca, wiec zmieniliśmy na inny będzie jutro. U nas jest taki problem że my już chcemy iść na spacer taka piękna pogoda żal siedzieć w domu.

wielka szkoda
co prawda obejrzałam tylko te 90 minut i padłam


Julita, to jak się u Ciebie właściwie zaczęło?
Bo w sumie tak nagle urodziłaś, nie pisząc wcześniej o tym rozwarciu.... chyba, że ja gapa coś przeoczyłam ....
 
Według mądrej broszurki z mojego szpitala to po cc mnie wypuszczą po 3-4 dniach, jeśli wszystko będzie dobrze. Szwy będę mieć takie.. hm jakby zszywaczem mnie potraktowali i będą zdejmowane po 8 dniach.

:)
 
Witajcie :)

U mnie zero skurczy, nic się nie dzieje. Tylko zgage mam.
Wczoraj poscieliłam lozeczko, mówiłam sobie ze może młody na to czeka ;-)

Lila - po cc u mnie długo trzymają. Wyszłam dopiero w 6 dobie! I wtedy wyciągnęli szew

Agula, nieufna - no jesteście w czołówce. Ciekawe która z Was rozpocznie lipiec :-) :-)

Nie gotuje dziś, zamówię pierogi. ....

Smuteczek mnie ogarnął. ...tak samo miałam z dziewczynkami. ...ta końcówka taka ciężka i dolujaca a objawów żadnych. ....
 
Ja probowalam sie przespac ale goraco.i wszystko boli wiec kiepsko mi to poszlo :p weekend przed nami,pomimo ze caly czas jestem w domu to uwielbiam weekendy,maz jest caly czas w domu wiec jestem duzooo spokojniejsza :) jutro jeszcze jade na ktg i musze ostatnie kosmetyki dokupic. Kto dzis taki senny jak ja?
Julita to jaki wózek będziesz miec?
 
reklama
Kkasiulka, wiem, jaki to smuteczek! Główka do góry!
Aleksandra, ja posłuchałam Dziewczyn i nic nie mam ubranego, tyle, że się wietrzy materac, ale jest przykryty.

My jeszcze malowanie mamy, duży pokój teraz więc jest świetnie :/

Dziękuję Dziewczyny za odpowiedzi! Jestem zarejestrowana do mojego gina na 18 i tak sobie liczę czy wtedy mógłby mi ściągnąć szwy, to będzie 6 doba, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem.
 
Do góry