reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

madziolina ja z usg mam na 1 lipca z om na 7 lipca do szpitala kazali mi jechac 14 lipca. Też jestem z synkiem 8 lat w domu i jak coś to nie wiem co z nim zrobić, moja mama ma do mnie ponad 30km:(
No tylko Twoj ma 8 lat to bardziej rozumny, a moj lekko ponad 2 lata ale zobaczymy. Mi kazala sie zglosic na ktg w dniu terminu z usg, zeby sprawdzic co i jak, bo i dzidzia duza. Wczoraj na usg miala ok 3200 wiec ja tez wychodze z zalozenia, ze lepiej wczesniej niz za pozno

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam Was. Ja się turlałam po domu do 4 rano, przysnęłam i przed 7 się obudziłam. Nie wiem co mi jest :( Znowu upał, dobrze, że tylko dwa dni.

Ach, jaka szkoda tego Euro, nie zasłużylismy na przegraną, szkoda , szkoda .....

Dziś mam ostatnią wizytę, jak nie urodzę do 9 lipca to 11.07 szpital i będą wywoływać:( Nie muszę pisać, że chcę tego uniknąć, poza tym mąż ma urlop do 15.07 i co potem ?:(
Brzuch mnie boli jak cholera, skurcze są nieregularne, codziennie mi niedobrze, mała aktywna szczególnie w nocy. Chyba poproszę lekarza o ten masaż szyjki, jakoś przezyję.
Boję się porodu jak cholera, ale jestem już tak wykończona psychicznie, że biorę na klatę wszystko.
I jeszcze się boję, żeby wszytsko było dobrze w trakcie i po. Im bliżej tym więcej takich myśli......
 
Ostatnia edycja:
Nieufna- Kochana nie wiem czy masaż szyjki coś daje :( nacierpiałam się jak jasna cholera a tak szczerze to został mi tydzień do terminu 8.07 i nic mi szczególnie nie jest.
 
No tylko Twoj ma 8 lat to bardziej rozumny, a moj lekko ponad 2 lata ale zobaczymy. Mi kazala sie zglosic na ktg w dniu terminu z usg, zeby sprawdzic co i jak, bo i dzidzia duza. Wczoraj na usg miala ok 3200 wiec ja tez wychodze z zalozenia, ze lepiej wczesniej niz za pozno

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Moj tez ma dwa lata i miesiac .. Nie boisz sie jak to bedzie? Ja sie troche tych pierwszych dni obawiam a bede z malenstwami sama..

Nieufna bedzie dobrze, wszystko moze sie rozwinac nawet nie bedziesz wiedziala kiedy.

Wychodzimy do domu!! ;) mala o dziwo nie ma żółtaczki,ja nienaruszona wiec uciekamy poki puszczaja [emoji1] tylko dopiero po 13 bo musza byc skonczone pelne dwie doby ale damy rade [emoji1]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj tez ma dwa lata i miesiac .. Nie boisz sie jak to bedzie? Ja sie troche tych pierwszych dni obawiam a bede z malenstwami sama..

Nieufna bedzie dobrze, wszystko moze sie rozwinac nawet nie bedziesz wiedziala kiedy.

Wychodzimy do domu!! ;) mala o dziwo nie ma żółtaczki,ja nienaruszona wiec uciekamy poki puszczaja [emoji1] tylko dopiero po 13 bo musza byc skonczone pelne dwie doby ale damy rade [emoji1]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom


Jejku, jak fajnie :)
Powodzenia, dasz radę !!!
 
A ja mam dzis slaby dzien, chyba jeszcze nie doszłam do siebie po tych rewolucjach zoladkowych, pozatym cisnienie niskie. Chyba sie przespie.
Kaskaw ale dobrze ze juz wracacie :)
 
Witam Was. Ja się turlałam po domu do 4 rano, przysnęłam i przed 7 się obudziłam. Nie wiem co mi jest :( Znowu upał, dobrze, że tylko dwa dni.

Ach, jaka szkoda tego Euro, nie zasłużylismy na przegraną, szkoda , szkoda .....

Dziś mam ostatnią wizytę, jak nie urodzę do 9 lipca to 11.07 szpital i będą wywoływać:( Nie muszę pisać, że chcę tego uniknąć, poza tym mąż ma urlop do 15.07 i co potem ?:(
Brzuch mnie boli jak cholera, skurcze są nieregularne, codziennie mi niedobrze, mała aktywna szczególnie w nocy. Chyba poproszę lekarza o ten masaż szyjki, jakoś przezyję.
Boję się porodu jak cholera, ale jestem już tak wykończona psychicznie, że biorę na klatę wszystko.
I jeszcze się boję, żeby wszytsko było dobrze w trakcie i po. Im bliżej tym więcej takich myśli......
Ja też boję się wywoływania. Poproś go o ten masaż. Zejdziesz z bólu ale pewnie pomoże.

Needi- zazdroszczę odwagi :D ja po tym badaniu u gin mam jakąś blokadę ze strachu. Tarzan jak wie, że mam plamienia to mogę zapomnieć o dzikich orgiach :D

Faktycznie jest lipiec !!!! szok! Czekam na Was Dziewczyny!!! :D

Moja kaczka dojechała do ostatniej skarpety!!!!!!
Tarzan Cię już nie ruszy. Ale jak tobie masaż nie pomógł to chyba zostaje ci tylko czekanie.
 
reklama
Lizzy, ale decyzja urologa chyba po Twojej myśli prawda? Bo nie chciałaś żeby kazał wczesniej rodzić?

Dobra, przynajmniej mam pewnosc ze nie urodze w trakcie meczu Polski i ze ani moj partner ani lekarz nie beda wsciekli ze musza dzialac przy porodzie zamiast ogladac naszych w akcji;)

Haha ja to samo pomyślałam :D i nie muszę zbierać dwuzłotówek na tv w szpitalu żeby móc obejrzeć jak dalej grają:p ale szkooooda ich, naprawde pokazali klasę:)

madziolina myślę że dobry pomysł wziąć taxi dla mamy ja się zacznie.

madziolina ja z usg mam na 1 lipca z om na 7 lipca do szpitala kazali mi jechac 14 lipca. Też jestem z synkiem 8 lat w domu i jak coś to nie wiem co z nim zrobić, moja mama ma do mnie ponad 30km:(

A jakaś zaprzyjaźniona sąsiadka? Lub koleżanka mieszkająca w miarę blisko? Mogłyby się nim zająć do czasu przyjazdu mamy. Poza tym 30 km to nie aż tak dużo, jeśli zaczną Ci się regularne skurcze to możesz poczekać na nią bo nie urodzisz w ciągu godziny przecież:) no chyba że zorientujesz się dopiero jak będą juz co 5 min :p musisz jakiś plan popracować sobie już koniecznie.

Kaskaw super że wychodzicie :) ale szybko!!:)
 
Do góry