reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Witajcie :)

Jeszcze nie rodzę :D wczoraj ktg było ok :) śluz mam brązowy i krocze boli, ale tak to całkiem ok.

Nie będę opisywać jak mnie potraktowała lekarka wczoraj na ktg (nie moja tylko ta w szpitalu gdzie mam rodzić), szkoda nerwów. W skrócie : powiedziała, że z tymi wodami już dawno powinnam na patologii leżeć, ale ona nie jest moim lekarzem (czyt.mam cię w doopie), więc na ktg mam sobie przyjść za tydzień. Żenada.

Nie przyznałam się, że byłam dzień wcześniej prywatnie u mojej gin. Chciałam zobaczyć co zrobią. Nie zrobili NIC. Mam siedzieć i czekać a jakby coś to na IP.

Podobno znieczulenie zzo jest, ale nie jest dawane chętnie :) cień nadziei. Po masażu szyjki chyba wezmę wszystko co mam mają, bo jak sobie wspomnę ten ból to padam na cycki.

Kaskaw- jak super!!!! :) trzymam kciuki!!
 
reklama
2x1 tabl. zwykły Oeparol. No i liczę na to, że najpóźniej za tydzień rodzę :D Hehehehe....... :p

Lizzy - a dokuczaja Ci te nerki teraz??
Nam.położna mówiła, że po 37 tygodniu już można 3x2 oeparole.

Właśnie nie dokuczają, boli czasem, ale do zniesienia (przy skurczach to pikuś:p), ale gin na wizycie jak usg zrobił powiedział, że znacznie się pogorszyło i się niepokoi.

Kaskaw, obyście wyszły dzisiaj :)

Agula, brak słów do niektórych pracowników służby zdrowia :(

Witam się lipcowo! Nasz miesiąc czas zacząć! :)
 
Cześć dziewczyny
Dobra to ja zaczynam brać wiesiolek. Nawet jak nic nie da to przynajmniej go nie wrzucę.

A ja nie obejrzałam meczu do końca bo padłam, po nieprzespanej nocce w szpitalu,
Jesteśmy w domu, młody obudził sie na jedzonko a teraz się rozgląda.....i chyba sen mu nie w głowie teraz...
No jakbyś dała radę jeszcze mecz oglądać do północy to bym była w szoku.:-D
Hej dziewczyny!
Ja i Helenka meczu tez nie obejrzalysmy bo padlysmy na tym super wygodnym lozku szpitalnym, ale.. Moze po 13 pojdziemy juz do domu ! [emoji1][emoji1][emoji1]
Trzymajcie kciuki [emoji1]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Obyście wyszły:-) :)
Nam.położna mówiła, że po 37 tygodniu już można 3x2 oeparole.

Właśnie nie dokuczają, boli czasem, ale do zniesienia (przy skurczach to pikuś:p), ale gin na wizycie jak usg zrobił powiedział, że znacznie się pogorszyło i się niepokoi.

Kaskaw, obyście wyszły dzisiaj :)

Agula, brak słów do niektórych pracowników służby zdrowia :(

Witam się lipcowo! Nasz miesiąc czas zacząć! :)
Faktycznie to dziś lipiec:-D.
Maja czekam na Ciebie.

To która dziś rodzi?:confused:
 
Witajcie :) ja sie dzis budzilam tylko z 6-7 razy także mozna powiedzieć ze jesten wyspana :p 1 lipiec a ja wchodze w 38 tydzien i teoretycznie moge rodzic. Ktora pierwsza zaczyna sie rozpakowywac? ;)
 
Needi- zazdroszczę odwagi :D ja po tym badaniu u gin mam jakąś blokadę ze strachu. Tarzan jak wie, że mam plamienia to mogę zapomnieć o dzikich orgiach :D

Faktycznie jest lipiec !!!! szok! Czekam na Was Dziewczyny!!! :D

Moja kaczka dojechała do ostatniej skarpety!!!!!!
 
Witam i ja. Rodzcie dziewczyny, ja poczekam bo i tak u mnie samo nie pójdzie ale to max już (mam nadzieję) do 14 mi zostało.
 
U mnie wg usg to jeszcze 2 tyg, a wg om to 3 tyg. Ja tez sie jakos boje, kurde przy Mochale sie tak nie balam, ale nie wiedzialam co mnie czeka, a do tego jak mi die zacznie wieczorem, to co my z Mlodym zrobimy? Mam go budzic i wiezc do babci, moja mama ma do nas pol godz autobusem, wezme jej taxe i bedzie w 15 min! Dany rade!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
madziolina ja z usg mam na 1 lipca z om na 7 lipca do szpitala kazali mi jechac 14 lipca. Też jestem z synkiem 8 lat w domu i jak coś to nie wiem co z nim zrobić, moja mama ma do mnie ponad 30km:(
 
reklama
Witam się lipcowo !! Już bliżej niż dalej, ale ostatni miesiąc ciągnie się okropnie.

Madziolina - moja mama ma do mnie 67 km z czego sama nie przyjedzie bo boi się jechać dwupasmowka więc jeszcze tata budzić hehe :)

Dzisiaj mam jeszcze dentyste czeka mnie "kanalowka" bleh nie wiem jak wyleze..
 
Do góry