reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Iwona, Dżudka - dzięki! To dobrze, że nie tylko ja tak mam :) Ale Iwona...jakbym czytała swoje przemyślenia :)

Agula, o matko! A to dlaczego!! Czekamy na wieści i trzymam kciuki by dobrze było!!!
 
Dziewczyny, a jak jest z Wami. Tylko podekscytowanie i radość z oczekiwania na dzieciątko czy też strach, żeby z dzieckiem i z sobą samym było ok???? Macie taką wiarę, że będzie na pewno dobrze, czy częściej się martwicie i boicie, że może coś jednak być nie tak????

Bo ja już wariuję od tego. Niby ufam i wierzę, że będzie dobrze. I gdzieś tam czuję taki spokój, ale ciągle gdzieś wkradają mi się jakieś chore myśli, które odganiam, a za chwilę to samo... :/
Lila też tak mam. Tu się cieszę a jednocześnie boję momentu cesarki. Najgorzej po jak to będzie. Jestem strasznie emocjonalną osobą i nie wiem jak to wszystko zniosę.
 
Dziewczyny, a jak jest z Wami. Tylko podekscytowanie i radość z oczekiwania na dzieciątko czy też strach, żeby z dzieckiem i z sobą samym było ok???? Macie taką wiarę, że będzie na pewno dobrze, czy częściej się martwicie i boicie, że może coś jednak być nie tak????

Bo ja już wariuję od tego. Niby ufam i wierzę, że będzie dobrze. I gdzieś tam czuję taki spokój, ale ciągle gdzieś wkradają mi się jakieś chore myśli, które odganiam, a za chwilę to samo... :/

Ja jestem generalnie podekscytowana i nie moge sie doczekac malucha, ale za chwile ogarnia mnie strach...czy dam radę, czy bedzie wszystko ok, czy na pewno jest zdrowy, jak to bedzie po porodzie z burza hormonów, boje sie co bedzie za jakiś czas wojny nie wojny i co wtedy z takim niewinnym maleństwem. Co chwile mam takie myśli. Staram sie myslec pozytywnie ale ja ogolnie z tych mniej optymistycznych :( mimo wszystko na prawdę staram sie myslec ze wszystko bedzie dobrze.....

Agula trzymam kciuki ;* koniecznie daj znac co z Tobą!!


Mam pytanko...ręczniki, kocyki, rożek...wszystko pasujecie po upraniu?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Agula, trzymam kciuki, daj znać co się dzieje!!!

Ja się nie boję tego co będzie po porodzie, bo marzę o tym dzieciątku i już się nie mogę doczekać. Zniosę każdy ból, żeby tylko była zdrowa.
 
reklama
Aga30+, Pauladabro - dzięki dziewczyny, że dzielicie się swoimi obawami, bo już myślałam, że to tylko z moją głową coś nie tak.

A myślicie, że ta depresja poporodowa dotyka tylko pierworódek czy wieloródek też? Bo ja sobie cały czas mówię, że eee, przecież już wiem jak to wygląda, ale może się mylę, każde dziecko przecież inne :/

Pauladabro, wszystko. Ale np, Minky tylko po tej stronie co wolno, musisz poczytać na metkach, bo niektórych rzeczy nie wolno.
 
Do góry