reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Iwonaimaja oby wszystko było dobrze. Już chyba wszystkie pomału mamy jakieś dolegliwości.

Ja jestem jeszcze w szpitalu. Biegunka przeszła ale brzuch się napina, a uważam ze robienie KTG o 5 czy 6 rano mija się z celem bo brzusio wtedy wypoczęty i nic nie wychodzi!

Pytanie z innej beczki. Czy którakolwiek z was zastanawiała sie nad bankiem krwi pepowinowej?
 
Lizzy, też byłam na warsztatach chustowych i płaciliśmy 80zł od pary. Więc 150zł wydaje mi się dość wygórowaną ceną, choć nie wiem co w tej cenie się zawiera - u nas były 2h warsztatów, do dyspozycji chusty tkane i elastyczne dla każdej osoby (czyli i ja i mąż mieliśmy swoją do wiązania), dla ciężarówek lalki treningowe (niektórzy uczestnicy byli już ze swoimi niemowlaczkami) plus świeżo zaparzona herbata i woda bez ograniczeń - to drobiazg, ale miły. Wiązaliśmy na 4 sposoby, 1 sposób dla chusty elastycznej, 3 pozostałe dla tkanej. Po zajęciach pani została bez problemu chwilę dłużej żeby odpowiadać na pytania.


Chwilę mnie tu nie było, więc dopiero doczytuję co u Was, ale przede wszystkim zdrówka dla wszystkich niedomagających, zwłaszcza dla mam w szpitalach!
 
@Needi - tak, wiem nie mogę jej winić ale czasem naprawdę już nie wyrabiam w ogóle w tej ciąży strasznie hormony mi szaleją..
@fazerkamm - to współczuje wiem co przechodzicie.. A mąż nawet nie zadzownił sie zapytać czy może dostać wolne, aczkolwiek przypuszczam ze jakby powiedział jak sytuacja wygląda to by dostał no ale cóż facet.. A jak u was z jedzeniem bo córka co zje to wymiotuje a najgorzej ze płacze, ze chce jeść ale zaraz potem jest masakra..

iwonamaja - dobrze ze jesteś na obserwacji lepiej mieć lekarzy obok siebie.. na usg coś wyszło?
 
Gutka, z ciekawości ile płaciłaś za warsztaty? U nas pani się reklamowała za 150zl i zastanawiam.się jak to wygląda na tle innych ;)
50 zł. Warsztaty trwały ok. 2h. Wiazalysmy na lalkach kangurka i chustę kółkową. Ale równie dobrze mogły to być inne wiązania, bo prowadząca pytała, jakie chcemy. Było 5 uczestniczek i 3 maluchy :-) potem dziewczyny z dziećmi wiązały na swoich dzieciach.
 
reklama
Ktg przeplywy ok ale ruchów malo może jutro wyjdę mam liczyć ruchy i będę miała robione 3 razy ktg pojawiły się skurcze szyjka ok 3 cm
 
Do góry