reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Też nie chcę upałów. Niestety moja budowa ciała też jest kwadratowa. Grube ramiona, kwadratowy brzuch i biodra oraz grube cellulitowe nogi. Cellulit ochydny zrobił mi się w ciąży mam aż do kolan. Wcześniej biegałam i nie miałam albo minimalnie na pupie. [emoji19]
no niestety ten nieszczesny cellluuulitttt pojawia sie w ciazy-co zrobic- po ciazy ostry trening:)
 
reklama
no nieeee zjadlam jogurt i koniec znowu mam zgage-nie moge jesc jogurtow smakowych szokkkkkkkkk

Tylko się cieszyć, takie jogurty to nic dobrego.

Lizzy_ mi piersi tez duzo urosły. W poprzedniej ciazy tez tak miałam, przy karmieniu piersią miałam dość dużą dysproporcje pomiędzy piersiami a po zakończeniu karmienia z dawnego mini zrobiły się mikro .

Zgagi naszczescie nie mam, nigdy nie miałam ale kłopot z jedzeniem mam, niewiele mi potrzeba do najedzenia się, nawet filiżanka napoju powoduje że czuje się obrzarta jakby miało mi się ulac, źle się z tym czuję i cukier mi spada.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:)

wow fajnie ze niektore z Was czuja az tak czy dzidzia lezy w poprzek czy w inne pozycji:)ja nie czuje nie wiem..czuje tylko ze kopie-czasem mocniej czasem lzej...ale nie wiem jaka ma pozycje:)

Co do piersi-sluchajcie az tak ogromnie mi sie jeszcze nie powiekszyly a Wam? Wiadomo kazda z nas ma inna budowe inne piersi-wiec nie mozna sie tak sugerowac ze jednym bardzo jednym mniej..ale ogolnie mi sie nic nie saczy czuje ze troszke sie powiekszyly ale zeby az takkkk to nieeee nie sa tez jakies mega twarde-to dobrze czy nie dobrze? Mleko na pewno sie zbiera ale moze mniej..nie wiem jem wszystko co mozna w ciazy jesc i jem zdrowo-wiec nie wiem..

A co myslicie o herbatkach laktacyjnych???????????????????Pijecie teraz w ciazy slyszalyscie ze mozna pic ?

Ja ogolnie czuje sie dobrze-kregoslup owszem pobolewa-ale daje rade wytrzymuje:) Za tydzien zaczynam szkole rodzenia:)


Agnes co do moich piersi to mi może urosły o pół rozmiaru i do tej pory nie zauważyłam żeby mi leciała siara, mam nadzieję że mimo wszystko uda mi się karmić bo bardzo bym chciała.
 
Dziewczyny bylam wczoraj na wizycie ale późno wrocilam i już nie chciało mi się pisać.
Ogólnie wszystko w porządku, Mały rośnie już ma 1700g na 30 tydz i 3 dni i w samym środku normy. Z innych pomiarów wychodzi że starszy o tydzień ,ale lekarz powiedział że tak może być. Jestem zadowolona ze zobaczyłam wreszcie moje Maleństwo i że wszystko dobrze jest uffff
 
Dziewczyny bylam wczoraj na wizycie ale późno wrocilam i już nie chciało mi się pisać.
Ogólnie wszystko w porządku, Mały rośnie już ma 1700g na 30 tydz i 3 dni i w samym środku normy. Z innych pomiarów wychodzi że starszy o tydzień ,ale lekarz powiedział że tak może być. Jestem zadowolona ze zobaczyłam wreszcie moje Maleństwo i że wszystko dobrze jest uffff

Wspaniałe wiesci :-) bardzo sie cieszę ze wszystko dobrze :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja po dentyście, zęby zdrowe i niech tak zostanie po ciąży:)
Dostałam od rehabilitantki zestaw ćwiczeń do domu, kupiłam sobie piłkę rehabilitacyjną - polecam, nie jest droga a czyni cuda z kregosłupem.

Robiłam zakupy na bazarku i panie, które mnie znają piały, że mi ciąża bardzo służy och i ach. Nie powiem, bardzo to miłe, biorąc pod uwagę, jak się czuję ;)
 
reklama
Agnes- moje piersi się sporo zmieniły, są większe o 2 rozmiary i mają jakieś murzyńskie kształty :D nie miałam pięknych, ale to co teraz widzę to już przesada jakieś zwisy i wielkie :D

Dżudka- super wieści!! 1700g to też sporo, moja w 30tyg 1390g

Ja za to dziś wstałam o 6 posprzątałam mieszkanie calutkie, powiesiłam pranie, pojechałam na pocztę i teraz będę robić obiad i nas pakować, bo jedziemy nad morze po 15:00.
 
Do góry