reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
U nas piękne słońce. Martynia zarzyczyła sobie drzemkę to i ja pośpię ;-)

Coś głośno przelyka przed spaniem. Mam nadzieję że to nie gardełko.

Nieufna jak po wizycie?
 
Dzięki za kciuki:)
U nas wszystko ok,opisałam w wizytowym:D Od października przytyłam 12kg co uważam za swój sukces, biorąc pod uwagę moją chorobę i poprzednią ciążę.:D
Co do bóli kręgosłupa, nie przespanych nocy... cóz ... uroki ciąży:)
U nas też piękna pogoda. Młody właśnie zdaje egzamin państwowy na pilota i czekam na telefon .....

Acha, rozmawiałam też z dr na temat wcześniaków, to mówił, że przeżywają obecnie i 500 gramowe dzieciaczki, natomiast 1kg wcześniak to już jest zuch nad zuchy ;)

Zapytałam też o spanie, leżenie na plecach. Powiedział, że może być to uciążliwe dla matki (ucisk na żyłe główną), ale nie dla dziecka.
 
Ostatnia edycja:
Nieufna, kciuki za egzamin, pochwal się jak poszło :) a wizyty gratuluję!

U nas też ładnie, słonecznie, byłam na spacerku, już wiosennie :) w końcu! Bo kurtki zimowej już nie zapnę, więc nie miałabym za bardzo w czym chodzić :p
U mnie na plusie jakieś 5kg, ale raczej wszystko w cycki i brzuch poszło. Jakby ręce mam szczuplejsze, nogi raczej nie, jakby bardziej napuchnięte, ale może mi się wydaje... Zauważyłam też, że zaczęłam się strasznie garbić, muszę się pilnować, bo jak jeszcze urośniemy to już całkiem będę przykurczona :(

Byliśmy wczoraj u znajomych z miesięcznym Dzidziusiem. Był taki słodki jak cukiereczek, a jaki grzeczniutki! Chciałabym już naszego przytulić... Ale niech w spokoju lepiej w brzuszku poczeka przynajmniej do początku lipca :)
 
Ja zrobiłam 3 pralki prania żebyśmy mieli ciuchy na wyjazd. posprzątałam łazienke i zaczęłam się brać za pokój ale brzuch mi się zaczął stawiać :(
 
Gratulacje! Super i podziwiam, bo ja mam potworny lęk wysokości :p

Na wiosnę kupiłam.sobie taką narzutkę, bez guzików i zamka,.że teraz wejdę, a i na następny sezon będzie ;)
 
Dzięki za kciuki:)
U nas wszystko ok,opisałam w wizytowym:D Od października przytyłam 12kg co uważam za swój sukces, biorąc pod uwagę moją chorobę i poprzednią ciążę.:D
Co do bóli kręgosłupa, nie przespanych nocy... cóz ... uroki ciąży:)
U nas też piękna pogoda. Młody właśnie zdaje egzamin państwowy na pilota i czekam na telefon .....

Acha, rozmawiałam też z dr na temat wcześniaków, to mówił, że przeżywają obecnie i 500 gramowe dzieciaczki, natomiast 1kg wcześniak to już jest zuch nad zuchy ;)

Zapytałam też o spanie, leżenie na plecach. Powiedział, że może być to uciążliwe dla matki (ucisk na żyłe główną), ale nie dla dziecka.
Nieufna przydatne info.
Ja już nie mogę spać na plecach bo boli nnie wtedy brzuch i twardnieje szybko
 
reklama
Do góry