reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Ja tez nie mam zupełnie ochoty na milosci z Mezem...on przeciwnie ale nie zamiaruje sie zmuszać. Raz spróbowałam i jakoś ani przyjemności ani nic a pozniej jeszcze jakies ukłucia...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
czesc
jutro zamierzam doturlac sie na polowkowe, troche mi sie przesunelo przez ten szpital..
prosze o wszelkie wsparcie jakie mozecie nam przeslac, zeby chociaz "to" bylo dla nas pomyslne ;-)
 
A ja dzisiaj miałam ciężkie popołudnie bo wylądowała na izbie przyjęć. Gotowałam obiad i nagle poczułam że mam mokro i dużo było tego płynu. Wystraszyłam się że to wody płodowe bo nie miało zapachu. Odrazu zadzwoniłam do położnej i ta poradziła mi jechać na ip i to sprawdzić. Po zrobieniu USG okazało się że wszystko jest dobrze i to nie były wody. Możliwe że to jednak mocz choć nie miał zapachu. Jeszcze sie tak nie bałam jak dzisiaj. Tym bardziej że do szpitala mam ok 25 km. Na szczęście wszystko jest dobrze z synkiem.
 
Nafoczka trzymam kciuki!! :)

Ilonka biedactwo...współczuje przeżyć. Dobrze ze wszystko ok z Tobą i Maluszkiem :*


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A ja dzisiaj miałam ciężkie popołudnie bo wylądowała na izbie przyjęć. Gotowałam obiad i nagle poczułam że mam mokro i dużo było tego płynu. Wystraszyłam się że to wody płodowe bo nie miało zapachu. Odrazu zadzwoniłam do położnej i ta poradziła mi jechać na ip i to sprawdzić. Po zrobieniu USG okazało się że wszystko jest dobrze i to nie były wody. Możliwe że to jednak mocz choć nie miał zapachu. Jeszcze sie tak nie bałam jak dzisiaj. Tym bardziej że do szpitala mam ok 25 km. Na szczęście wszystko jest dobrze z synkiem.
Ja tak miałam pare razy. I to były upławy, rano jak wstałam to czułam że leci po nogach poleciałam do ubikacji i po kolorze i zapachu poznałam ze to nie wody po 2 dniach od tego incydentu mialam połówkowe gdzie pani doktor powiedziała ze wody są w porządku.
 
A ja dzisiaj miałam ciężkie popołudnie bo wylądowała na izbie przyjęć. Gotowałam obiad i nagle poczułam że mam mokro i dużo było tego płynu. Wystraszyłam się że to wody płodowe bo nie miało zapachu. Odrazu zadzwoniłam do położnej i ta poradziła mi jechać na ip i to sprawdzić. Po zrobieniu USG okazało się że wszystko jest dobrze i to nie były wody. Możliwe że to jednak mocz choć nie miał zapachu. Jeszcze sie tak nie bałam jak dzisiaj. Tym bardziej że do szpitala mam ok 25 km. Na szczęście wszystko jest dobrze z synkiem.
Najadlaś się strachu :-( musiał cię nieźle kopnąć w pęcherz :-)
 
reklama
Do góry