reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Venice tyle tam tych wózków było ze głowa mała ale miałam mało czasu i skupiam się na riko. pojadę z moim gdzieś pod koniec kwietnia to już wybierzemy i zamówimy :)
 
reklama
Dla rozluźnienia, też mam dziś naleśniki, właśnie skończyłam smażyć ;) taka kopka wyszła, że chyba jutro ktokiety:p
 
Wiesz DiNatale....atmosfera to tu już dawnooo padła na pysk.... Piszę tu ale bez chęci jaką kiedyś miałam i bez zapału ...
Kurde ale mam śpiący dzień.....
Grunt wózio wybrać ..no model bo teraz tyleeeee tego jest....

I tu się z Tobą zgodzę, dawno padła i ja np nie mam przyjemności dzielić się zdjęciami, relacjami z osobami, które notorycznie psują jeszcze bardziej.
 
Ale o jakie kłótnie czy głupie posty chodzi?? Czytam na bieżąco i nie zauważyłam żeby któraś coś głupiego pisała. Przecież każdy ma prawo pisać szczerze i to co w danej chwili czuję. Hope nie napisała nic złego przecież wyraziła swoją opinie. Ja absolutnie nie zrozumiałam tego tak że coś komuś narzuca i krytykuje. Strasznie nerwowo niektóre dziewczyny reagują. Mam nadzieję że to wina hormonów. [emoji6]
 
Venice tyle tam tych wózków było ze głowa mała ale miałam mało czasu i skupiam się na riko. pojadę z moim gdzieś pod koniec kwietnia to już wybierzemy i zamówimy :)

jejeu nas tez czeka wyprawa po wózek - zwróce uwagę na te o których piszesz;)


U mnie dzisiaj dzień sprzątania-maż pozmieniał firanki i zasłonki,mama wypucowała okna-teraz można się cieszyć upragnionym słoneczkiem;) może jeszcze pójdę posprzątać szafki w kuchni-po pierwszym trymestrze w którym byłam bardzo słaba,w drugim mam mnóstwo energii i wszystko bym robiła;) tylko juz plecy zaczynają mnie boleć pomału.

Co do krzywej cukrowej też wam pobierali 3xkrew???jak szłam na badanie to byłam przekonana że robią test z opuszka palca:-Di lekko się zdziwiłam jak mnie kłuli-mam takie siniaki teraz:-( :(


Do szczepień też podchodzę bardzo asekuracyjnie bo i zwolennicy i przeciwnicy mają mocne argumenty co do swoich racji.Myślę że jesli dziecko wczesnie wysyłane jest do złobka to warto większość zrobić, jeśli bedzie długo w domu to niekoniecznie. Napewno zaszczepię na żółtaczkę i gruźlicę a potem bede sie dalej zastanawiac;)
 
Wiesz DiNatale....atmosfera to tu już dawnooo padła na pysk.... Piszę tu ale bez chęci jaką kiedyś miałam i bez zapału ...
Kurde ale mam śpiący dzień.....
Grunt wózio wybrać ..no model bo teraz tyleeeee tego jest....
nawet mi nie mów, mnie dziś taka senność dopadła ze ledwie chodzę
 
Ale o jakie kłótnie czy głupie posty chodzi?? Czytam na bieżąco i nie zauważyłam żeby któraś coś głupiego pisała. Przecież każdy ma prawo pisać szczerze i to co w danej chwili czuję. Hope nie napisała nic złego przecież wyraziła swoją opinie. Ja absolutnie nie zrozumiałam tego tak że coś komuś narzuca i krytykuje. Strasznie nerwowo niektóre dziewczyny reagują. Mam nadzieję że to wina hormonów. [emoji6]
Ja też nie wiem o co chodzi. Nie zauważyłam żadnego krytykowania tylko wyrażenie opinii. Lubicie widzę używać słowa troll.


Mąż przychodzi dziś z pracy i mówi do mnie " a co Ty dziś tak ładnie wyglądasz? "
A ja do niego kokieteryjnie " o co Ci chodzi " :-\
 
reklama
Do góry