reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Olciak nie stresuj się, wszystko będzie dobrze, kuzynka mi opowiadała, że w na początku ciąży też często miała infekcje i nie zaszkodziło to nic bo ma dwoje zdrowych dzieci. Jutro po wizycie mam nadzieje, że będziesz spokojniejsza [emoji110] o której wizyta?
 
Właśnie najgorsza jest godzina wizyty - 20:15 cały dZien w nerwach:(

W poprzedniej ciazy cały czas miałam infekcje ale tak nie bolał mnie brzuch. Aż skurcze mam co jakiś czas przez to cholerstwo. Oby to nerwy. Kopnijcie mnie w tyłek. Ja to jestem panikara. Mój mąż ma mnie dość. Sam nie wie jak wytrzymuje:)
 
Justa do poniedziałku już wytrzymasz mi w weekend zawsze szybciej leci czas [emoji6] i nie myśl w ten sposób co było wtedy. Teraz jest teraz i masz być dobrej myśli i nie zamartwiać się! I wizyty kontrolne w wc... już pisałyśmy, że to u nas normalne, prawie każda z nas potwierdziła moja np składa się z dwóch kontroli - najpierw bielizna potem papier [emoji12]
 
Olciak głowa do góry ! dobrze że jutro masz wizytę -uspokoi cię nieco!
Ale się obżarłam chyba 1wszy raz od 3 tyg. ......Pizzę zamówiliśmy -no już odchył miałam na taką z pomidorkami szynką parmeńską rukolą :) teraz będę cierpieć przez obżarstwo ...
Justa zobaczysz dzieciątko! choć czekanie nie jest fajne to prawda ...
AniaFania witaj :d
 
Olciak chyba faktycznie będę musiała Cię kopnąć, a że mam najbliżej to nie mów mi 2 razy [emoji123][emoji109] jutro zajmij się czymś w ciagu dnia - może jedź do nowej galerii? A gdzie te skurcze? Może weź sobie magnez. A apropo witamin bo któraś wspominała to ja kupiłam w aptece zestaw witamin dla kobiet starających się i w I trymestrze ciąży mają one w sobie kwas foliowy wiec tylko je póki co łykam.
 
Nie ma co sie dziewczyny nakręcać :)

Trzeba myśleć pozytywnie!! Co ma być to będzie a stres w niczym nie pomaga... Za to pozytywne myślenie owszem [emoji13]

Z tym sprawdzaniem mam identycznie najpierw bielizna pózniej papier [emoji85][emoji87]

Bedzie dobrze mamuśki [emoji123]
 
reklama
Venicee No w końcu pojadłaś też lubię pizzę z pomidorami, parmeńską i rukolą ale ostatnio jak pytałam to nas takiej nie mieli [emoji45] oby Ci nie zaszkodziła tylko może napij się herbatki miętowej? Ja lubię bardzo choć dziś miała jakiś dziwny posmak [emoji12]
 
Do góry