reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Agnes ja też od genetycznych nie widziałam maluszków i tez się niepokoje. Czasami czuje je mocno czasami w ogóle. Myślę że do 22tc nie ma co się mocno stresować. Koleżanka w 23 zaczęła czuć synka i teraz daje jej popalić a rozwiązanie w kwietniu.

Ja nawet na bliźniaki nie wyglądam a gdzie tu czuć kopniaki jakieś nie wiadomo jakie. Musniecia babelki smyranie tak ale bez przesady [emoji6]

Najpierw martwimy się żeby zajść potem żeby utrzymać żeby było zdrowe żeby poród był lekki a potem już resztę życia się martwimy. Taki los kobiety i matki

f2w3kw7ijzzr6lqp.png
 
reklama
Patuska to moze taka jest kolej badan w niektorych przychodniach...niektore mamy widza na kazdej wizycie swoje malenstwa a niektore nie:(a szkoda nie wiem od czego to zalerzy szczerze mowiac..Lekarz dobrze wie ze kazda mama czeka na usg jak na zbawienie hihih wiec powinni robic bez proszenia..co im szkodzi?
 
Ała. Coś mnie ciągnie jakoś,niedyskomfort czuje z prawej strony chyba w okolicy jajnika. Dziżus co to :/ biodro też mnie wnerwia i promieniuje na udo. Jeszcze tylko miesiąc i do lekarza...
 
Akurat po genetycznym byłam w tym samym tyg na wizycie u swojego to już nie robił. Potem miałam mieć znowu wizytę to lekarz na L4 ale do piątku wytrzymam... mam nadzieje ze będzie ok.

f2w3kw7ijzzr6lqp.png
 
Hej Dziewczyny :)

Kurczę nadążyć za Wami to nie lada wyzwanie :D

Zielona strasznie mi przykro :( nie wyobrażam sobie takiej sytuacji z moim M. Chociaż moj to złoty facet tez zdarza nam sie pokłócić jak u każdego, ale to on pierwszy przychodzi i przeprasza. Duzo siły dla Ciebie Kochana :* najważniejsze zdrowie i spokoj Twoje i Dzidzi. Tule mocno mocno :*

Ja mam jutro wizytę u gina a za 3-4 tyg połówkowe. Tak sie stresuje jak nie wiem, przez ta przeziernosc mam obawy ze cos bedzie nie tak :( strasznie sie denerwuje :(((

Miłego dnia Mamusie :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Cześć!

Iwona35 - jak się nabiegałam w górach, tak mnie właśnie bolało w pachwinach! Dzięki :)
Doris, jak tam?
Jusuawa, jakie śliczne buciczki!!! Cudne :rofl: To Twoje pierwsze dzieciątko, nie? Ja w pierwszej ciąży poczułam w 22 tygodniu. Jeszcze chwila i poczujesz :)
Iwonaimaja - to widocznie detektora masz nie mieć, skoro tak się stało :) Fajnie, że Córze się spodobało na nartach, dzieci szybko łapią bakcyla!
Gwiazda, trzymaj się!
DiNatale - witaj!
Zielona - nie za ciekawie! Ale się wściekł, no właśnie, tylko o co? Ty się przecież źle czujesz, porażka jakaś! Tulę Cię Kochana, nie smuć się proszę, dla Ciebie i Synka. Przejdzie mu i jeszcze sam przylezie, byleby zrozumiał, że po co to i na co, taki cyrk!!!!!
Venicee - zaciskam kciuki i czekam na wieści!!

Chorym - zdrowia!

Zgagi póki co nie mam, ale może lepiej nie piszę, bo napisałam ostatnio, że mnie głowa nie boli to od wczoraj mnie właśnie boli :baffled:

Zaparcia też miewam, ja piję laximama, jak piję to pomaga, ale ostatnio chwilę nie miałam, bo czekałam na przesyłkę i się powtórzyło! Okropieństwo, mi przy tym zaraz hemoroidy wychodzą, których nabawiłam się przy Mikim. W każdej ciąży miałam zaparcia :unsure:
 
Agnesdem - wyniosła 2,5mm gin mówił ze to górna granica normy, zrobiliśmy Pappa i wyszło ok ale jakoś tak mnie nastraszył ze cały czas sie obawiam ze mimo ze wyszło ok moze cos byc nie tak jak powinno :(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
rozumiem, ze sie martwisz...jejku obysmy wszystkie szczesliwie urodzily i mogly sie chodz na chwile w tym pedzie po porodzie tu spisac i powiedziec ze wszytsko u nas wsyztskich dobrze:) ze juz jestesmy spokojne juz mamy swoje skarby....poki co dziewczyny musimy dawac rade pozytywnie myslec
 
Do góry