reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziękuję za miłe przyjęcie.

Needi - mam w domu szaloną trzylatke :-) chodzi sobie do przedszkola, jest gadatliwa i wszędzie jej pełno. Taki tajfun.

Ja dziś miałam wizytę, bo zmienialam lekarza z NFZ na zupełnie innego, prywatnie bo po ostatniej wizycie u mojej gin nie mogłam chodzić. Mega niedelikatna a podczas sprawdzania tętna detektorem myślałam, ze mi malutką wypchnie.
Byłam już prywatnie raz u tego lekarza, teraz postanowiłam powierzyć mu ciążę do końca. Na fotelu badanie mega delikatne i usg z racji tego, ze miałam 25 stycznia u niego, dziś tylko sprawdził serduszko, ogólny zarys i umówiliśmy się na polowkowe na 9.03 :-)

Trzymam kciuki za wizyty u wszystkich.
 
reklama
Agnes dzis mam połówkowe ,właśnie przez to mam nerwy napięte ;/ boje sie tam jechać ...Pomodlcie sie za moja kruszynkę o jej zdrowie ! wchodzę tam po 15...
Dziś lekarz potwierdzi czy to dziewczynka :D ale raczej tak...
Venicee wszzystko bedzie dobrze- ciesze sie ze dzis bedziesz miala polowkowe za soba:) Daj znac oczywiscie jak bylo..jak wrocisz:)
 
Agnes dzis mam połówkowe ,właśnie przez to mam nerwy napięte ;/ boje sie tam jechać ...Pomodlcie sie za moja kruszynkę o jej zdrowie ! wchodzę tam po 15...
Dziś lekarz potwierdzi czy to dziewczynka :D ale raczej tak...
Nie stresuj się, jestesmy z Tobą :) Ja idę w czwartek ale na zwykła wizytę staram się mysleć pozytywnie, ale zawsze jakaś głupia czarna mysl wpadnie. To w którym Ty tyg już jesteś jak masz już połówkowe?:>
 
ooo ja juz dawno nie widzialam malenstwa:( na ostatnich badaniach niestety nie mialam usg:( i tak czekam czekam do 1.03.2016 na wizyte u gin ma mi dac skierowanie na badanie i porposze go o usg ale zapewne mi nie zrobi bo powie ze na polowkowym zobacze wszytsko dokladnie..nie no nie moze tak zrobic no nie? musi mi zrobic jak go po prosze co?
 
Madziolina chcę w to wierzyć ......ale wiecie ja juz wszystkiego sie boje taka prawda.....
Mamawiki nadal bardzo boli ? dobrze że dziś wizyte masz ,uspokoisz się trochę...
Ja już z nerwów rafaello wpierniczam......żeżrem pół domu dzis zanim wyjdę
:-D
 
ooo ja juz dawno nie widzialam malenstwa:( na ostatnich badaniach niestety nie mialam usg:( i tak czekam czekam do 1.03.2016 na wizyte u gin ma mi dac skierowanie na badanie i porposze go o usg ale zapewne mi nie zrobi bo powie ze na polowkowym zobacze wszytsko dokladnie..nie no nie moze tak zrobic no nie? musi mi zrobic jak go po prosze co?


A chodzisz na fundusz? Moja na fundusz nie robi nawet, jak się ją poprosi.
 
hahhaha jedz jak to Cie zrelaksuje to jedz:) I mysl pozytywnie..ale fajnie macie dzis sie zobaczycie:) a myyyyy juz miesiac nie widzialam maleństwa:(
 
wiecie co ja mam roznie...ran na nfz raz prywatnie bo w jednej przychodni mam wykupiony abonament jestem w LUXMEDZIE i kwestia daty..ale ogolnie raz mi nie zrobil wlasnie usg bo powiedzial, ze poczekamy do polowkowego no ale ja myslalam, ze to co miesiac mozna ogladac dzidzi:(
 
reklama
Madziolina chcę w to wierzyć ......ale wiecie ja juz wszystkiego sie boje taka prawda.....
Mamawiki nadal bardzo boli ? dobrze że dziś wizyte masz ,uspokoisz się trochę...
Ja już z nerwów rafaello wpierniczam......żeżrem pół domu dzis zanim wyjdę
:-D
No boli ale laktuloza podziałała i po wizycie w kibelku trochę ułożyło :)
Jedz, jedz słodziutkie młoda będzie tańczyć na Usg.
 
Do góry