reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

margerita wylogowalam sie i dalej ja widzialam z tym ze jak jestes niezalogowana to juz w ogole na forum zadne wejsc nie mozna i nie moge tego sprawdzic. Wierze jednak na slowo, oby bylo tak jak piszesz bo serio nie chce miec pozniej problemow przez wstawianie swoich zdjec.
 
reklama
emka jak wchodzisz w grupe bo tasz napisane 32 uczestników tzn tylko osoby zaproszone ja pozaznaczałam ze jest zamkniete więc nikt obcy Cię nie zobaczy.Czekaj zobacze czy będe mogła Cię usunąc na chwilke i sama sprawdzisz żebyś mogła spac spokojnie;-)



Emka teraz próbuj wejść
 
Ostatnia edycja:
aj margerita dodaj mnie :-D rzeczywiscie nie moge wejsc ^^ teraz czuje sie spokojna :-D dzieki ^^

wydruska, narobilas mi smaka tym barszczem. Ale bym sobie go zjadla :-( moze zrobie pojutrze bo jutro planuje leczo :-)
 
margerita, ja jestem typowym Tomaszem z biblii :-D musze zobaczyc by uwierzyc :-D taka ma natura ^^ ale dziekuje za poswiecenie i olsnienie :-D
 
ehhh właśnie wróciłam z mojego dzisiejszego wypadu na krakowski rynek, ależ było przyjemnie, ale teraz czuje się strasznie zmęczona, ale warto było :-)
 
reklama
Do góry