reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Corin smacznego :*:* no to widzisz czyli ma lenia w pupce mężuś ale jak go przypili to widzisz i kluski pyszne zrobi :-D
sis zawołaj sobie sąsiada do mycia pleców hahahah :-D
Anula a mam czasem takie dni jak sprzed ciąży,że mi jabłuszko i marchewa starcza i malutka też najedzona jest :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
gina, zobaczysz co będzie za miesiac :-D

No i zapomniałam co chcialam napisać... :-D

Aaaa wiem. Zauwazylam, ze jak przyłożę do brzucha ciepły kubek to maluszek kopie wtedy jak szalony :-) Też tak macie?

Dziękuję Orchidea :* A co do meża to faktycznie, wygodnicki z niego... Juz mu dzis powiedzialam, ze jak wróca to tak latwo nie będzie miał :-D
 
ja tak mam jak cieplejszą wodą podczas kąpieli sobie brzuszek schlapie... i muszę się pochwalić, że dzis odbyło się oficjalne ważenie i mierzenie 4 kg na plusie i 92 cm w brzuszku;-)
 
gina teraz bedzie z dnia na dzien wiekszy:-Dja jakies 2 tyg temu mialam 93 a teraz 98
ja juz uciekam zwolnila sie lazienka;-)a pozniej nusze bluzke uprasowac bo moj tego nie opanowal i pewnie nie da rady:-D
wiec zycze smacznego lipcoweczki i dobrej nocki;*
a zapomnialam wam pisac snilo mi sie ze kupowalam ubranka dla niunia i byly w misie a ja chcialam z malpka, dzis okazalo sie ze kupilam z samochodem:-D
 
sis hahaha no ładnie bo powiem Marcinowi ,że sąsiad plecy mył hahaha
Corin no i dobrze a co na łatwiznę by szedł od razu i żonka zrób żonka podaj itd,,, :-D
marzenka o kurde chałwa i sok pomidorowy niezła mieszanka hihi ale podziwiam ja bym nie wcisnęła tego
gina ee to dużo też nie przytyłaś jeszcze ;)
Anulka dobrej nocy kochana :*:*:* i dla maluszka :*:*:
 
Sis, eee dam radę sama;) zadzwonie tylko po brata, żeby mi włoski zrobił;)

Anulka, dobrej nocy i smacznego!!!

To ja idę myju myju, później am am i wracam do Was:)
 
reklama
Do góry