reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

A ja jakoś do kaszy wogóle nie mogę się przełamac,,,Wiadomo jak mam lenia na obieranie ziemniaków to i kasza dobra, ale to nie to....
Chyba mnie grypsko bierze, boli mnie gardlo i cała szyja. Mysłicie ze mogę wypic teraflu?
 
reklama
Corin starczy i dla Ciebie zapraszam do mnie na kasze :-D z mieskiem sosikiem i jak to ja juz w standardzie ogórkiem kiszonym :zawstydzona/y: mala monis ja jak byłam przeziębiona brałam syrop ten co pisała Veronique *spam* ale czy teraflu można hmm takie coś w necie znalazłam nt. teraflu "Brak jest wystarczających danych, dotyczących stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny unikać stosowania tego produktu, jeśli nie jest to bezwzględnie konieczne".
 
Ostatnia edycja:
veronique dziekuje ze pytasz, teraz juz troszku lepiej, zdrzemnęłam sie i nareszcze cgłowa przestała bolec:) i ciesze sie, ze Tobie lepiej:):):)

kochane moje ja dziś juz uciekam bo małżowin maslane oczka robi co by spędzić z nim wieczór i jakos tak sumienia nie mam mu odmówić. Zatem miłych pogaduszek zycze, dobrej nocki dla kazdej z Was i dla wszystkich Fasolinek, :):):) do poczytania jutro:)
 
dzięki za rady chyba rzeczywiście na razie nic nie będę brać tylko omijać męża szerokim łukiem... nie znoszę lekarstw brrr
ja też już uciekam udanego wieczoru życzę wszystkim:-)
 
Za oknami beznadziejna pogoda i nic się nie chce. I tak sobie myśle czy lato nie byłoby piękniejsze? tylko jak przyjdzie lato, to my będziemy już takie duże, że tylko będziemy marudzić ze nic nam się nie chce, bo cięzko i ciepło.
Mojego męża nie ma jeszce w domu, i nie mam z kim podzielić się moim stresikiem przed jutrzejszą wizyta u gina. Od niedzieli chodzę i przeżywam tę wizytę, czy na pewno wszystko będzie ok czy maluch zdrowy, czy prawidłowo się rozwija.....
 
spadam dziewczynki, może jeszce zajrzę wieczorkirm. Pewnie i tak czeka mnie dziś nieprzespana noc ze stresu
Ps. nie brałam dziś witaminek- nie było wymiotów. Coś w tym jednak musi byc.
 
mala monis nie bój się wszystko jest pewnie dobrze z dzidzią ;) ale w sumie taki stresik to każda z nas miała już przed badaniami ,,, będzie dobrze ;)
 
mala monis nie no ja liczę że w lecie będziemy już lekkie i ciężary tylko w wózku popychać
chociaż teraz popatrzyłam na Twój suwaczek i widzę, że chyba masz termin trochę później niż ja ... ale zawsze jeszcze sierpień i wrzesień.. na pewno będzie piękna pogoda:-)
z wizytą uszy do góry na pewno będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki

a teraz już na poważnie lecę ;-)
 
reklama
Kochane ciezarowki, poszlam dzisiaj pierwszy raz do sklepu z rzeczami dla dzieci i sie kompletnie przerazilam :baffled::baffled::baffled:
Kompletnie nie wiem, co kupic dla dzidziusia. Tzn. mniej wiecej wiem, ale co w jakich ilosciach, co jest niezbedne, co moze sie przydac, o czym na pewno nie mozna zapomniec....

Moze pomoglybyscie mi zrobic taka liste? Mam plan zeby do polowy czerwca skompletowac wszystkie potrzebne rzeczy a pozniej juz czekac spokojnie - ale wyglada na to ze temat jest mi zupelnie obcy :-D
 
Do góry