reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Hejka.

Nocka u nas taka sobie, bo zasnęła 20.30 i dospała do 8ej:szok: Ale z 7 pobudek miała z czego 3 razy jadła a reszta to chyba tak dla kontrolingu:-D

peemka no to nieźle "maszeruje":-) My nie możemy na podłodze baraszkować bo nie ma podpiwniczenia pod pokojem, izolacja do d....... a dom stary i strasznie ciągnie od podłogi:dry: Więc póki co na łózku ale to pod kontrolą a pewnie na podłodze nabrałaby chęci żeby się przemieścić bo tam taka szeroka perspektywa na parterze:-p:-D Ta moja szwagierka tak ma i przez to jej mała wstaje w nocy 2 razy, masakra. I to wraca często po godzinach o 19-20ej więc do 22ej się bawią potem już tylko spać bo zmęczona wiadomo. Nam się szelki nie sprawdziły, jakoś tak dziwnie mi było , jakbym małą zmuszała:eek: wolałam jak nabierze pewności przy meblach i jak się poczuje na siłach ruszy sama:-) Ja jeszcze też bez @, super sprawa:-D No dołują mnie urodziny, nawet prezenty mnie nie pocieszyły:-p Pocieszę się na wiosnę jak przestanę karmić, wyguamię się, zrobię sobie cuda na twarzy u kosmetyczki i może zrzucę ze 2 kg a potem zaszaleję na mieście:-D

magdzia super wózio, bardzo mi się podoba ale mój się nie da namówić:-p Ja też bardzo lubię andruty:-D

jasia a w miniony weekend zmieniłam:tak: Może tylko od powietrza cieplejszego jak mówi moja pediatryca:confused:

tiffi nie wiedziałam że można nogę przeziębić:eek: A gdzie ty ją w takim razie trzymałaś?:-D M powiedz dosadnie że idziesz do fryzjera i tu podaj datę:-p

MM oj to ciężko będzie Ci w pracy takiej niewyspanej.I jeszcze remont w trakcie, skąd ty siły bierzesz:-p

perla ale fajnie że przyjeżdżasz i tyle Cię czeka atrakcji:-)

ewcik ja pneumo szczepię od początku jakoś tak pewniejsza jestem:sorry2: Emi ma to w genach po tacie:-p No bo ja jestem taka fajna cud miód malina dziewczyna:-D

magdzia teraz oki , dzieciaczki zdrowe ale tu chodzi o skutki w przyszłości złego karmienia, miażdżyce, choroby serca, jelit, żołądka, nadciśnienie itp. to wszystko często są skutki złego żywienia w dzieciństwie:sorry2:

ewelad ja już na zęby nie zganiam u nas bo lekarka stwierdziła że póki co ani śladu:-p Może Lila czuje twoje przejęcie :sorry2: No nieźle zaczyna teściowa:dry: Dokładnie tak, mam kompa dla siebie:-D

mysza i dobrze mama twoja mówi:-) Nie doczytałam że ty chora na antybiotykach:eek: Moja własnie się zdrzemnęła 5 minut:szok: I dokazuje:-p

Mama moja sobie śpi i mówi jeszcze troszkę, jak dziecko jest:sorry2: Więc zbieram się i idziemy z mała na spacer same:-p
 
reklama
MMmmMM moja też miała takie dwie noce moja koleżanka mówiła że u niej tak było na zeby, a potem jak wyrósł pierwszy mała zaczęła spać ładnie w nocy. To ty już wracasz do pracy, kurcze jak ten czas leci.
ewcik ja miałam umówioną wizytę na szczepienie na pneumokoki na 18 ale odwołam bo nie zdążę kupić szczepionki no i sama nie wiem
jedyneczka chyba przeziębiłam jak małą wystawiam na taras to nie wychodzę tylko uchylam balkon wystawiam rękę i lulam i to zawsze lewa ręka i lewa noga się wietrzy no i mi się wywietrzyła a na M mam nerwa bo normalnie wyprowadza mnie czasem z równowagi, pracuje w domu i takimi pierdołami mnie dobija, zje śniadanie i buch do zlewu naczynia bo kto pozmywa -służka, teraz się wkurzyłam bo ma czas na patrzenie w tv na odbieranie telefonów to ja wzięłam małą poszłam na górę a on niech sobie sprzata (po sobie posprzątałam). Jakoś mnie ostatnio drażni, bo mam wrażenie że wszyscy ważni tylko nie ja

Wczoraj M kryzował grzejniki (nie wiem co to znaczy) w każdym razie w nocy było bardzo gorąco i mówię mu że gorąco a on nic, nad ranem zaczął chrapać i obudził małą i pyta czy mi też gorąco wrrrrr mała tez upostwiona. Zaczął rozświetlać światło i przekręcać te grzejniki, wkurzyłam się na niego - faceci. Dobrze że nuśka odespała potem a ja z nią
 
dziewczyny jestem przerażona:no: odebrałam wyniki badań Marcelka i enzymy wątrobowe Alt i Ast ma strasznie podwyższone! przeczytałam, ze może to świadczyć o uszkodzeniu wątroby, jej marskości lub.. stanach nowotworowych:no: mam nadzieję, ze nie dotyczy to dzieci..
 
mysza zakres norm jest podany na wyniku i nawet napisali, ze dwukrotnie zbadali materiał, żeby się upewnić:baffled: nie wiem, co myśleć.. jutro musze iść do lekarza, tylko nie wiem, czy nasza lekarka będzie..
 
No zaraz mnie trafi, jeszcze coś ma z technki Emilia zrobić i wie od zeszłego tygodnia:wściekła/y: Rysunku sama nie rozumiem a ona nie wie jak to zrobić,jakby w sobotę powiedziała to by M pomógł a do koleżanki zadzwonić nie chce, to niech się buja:wściekła/y: W dodatku biorę do ręki żeby jej pomóc i mówię że chyba trzeba to czy tamto w ta z mordą i płaczem że tego się nie da:dry: A Nadia spała do południa 5minut i na spacerze 30minut więc jak teraz zasnęła to mam wreszcie chwilę bo tak to sprzątałam albo ja nosiłam:dry: I mówię czemu nie powiedziałaś wczesniej, byśmy coś wykombinowali z M a ona że jej się wcześniej nie chciało:eek: No to luz, niech przyniesie 1 to będzie widziała komputer jak świnia niebo:dry: Zaje..... mała wstała po 10 minutach chyba mnie trafi dzisiaj:wściekła/y: Więc to by było na tyle odpoczynku a M wraca dopiero jutro wieczorem:-(
 
Ewcik z własnego doświadczenia Ci powiem - nie czytaj nic na necie, idź do lekarza jutro. w ciąży co chwile rzucali mi różnymi dziwnymi podejrzeniami, czytając na necie tylko się niepotrzebnie stresowałam, bo tam same najgorsze rzeczy wynajdywałam, które się potem okazywało, nijak miały się do rzeczywistości
 
hejka:-)

teściowa była, posiedziała 4 godziny-baaaardzo długie dla mnie 4 godziny; wytłumaczyłam jej co i jak, ma przyjśc w pt jeszcze, niby ok, mówi że dadzą radę z Lilą, ale jak opowiada, ze siostra D miała 7 razy głowę szytą po spotkaniu z kaloryferem-że niby żyła wodna tam była- to mi się słabo zrobiło, oczywiście już : a moze to, a może tamto, wiem że chce dobrze, ale ja jestem załamana-pobeczałam sie:-(

jedyneczka ale Emi po doopie daje, może jakiś kryzys ma , bunt czy nie wiem co? czuję Twojego nerwa- relax bejbe:-)
Ewcik kochana, nie czytaj neta i nie stresuj się- jak ja czytałam o ciemiączku pulsujacym, to mi wyszło, ze zapalenie opon mózgowych, wiem że marne pocieszenie, ale skonsultuj się i daj szybko znać co i jak-głowa do góry!!! ściskam kciuki i ślemy całuski z Liliputką:-)
 
reklama
ewelad mnie możesz Liliputę podrzucić ;)

moje dziecię dziś jak kawka padło. Raz już wstało, ciekawe, jak dalej będzie. M na imprezie firmowej,więc siedzę i się nudzę. Chyba napiję się neste do lustra...
 
Do góry