reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

ehhhh...łapy mi już opadają!!!!

wróciłąm z Natką ze sprawdzenia od pediatry...i co ..Kuba wrócił z przedszkola i 38*C ;(
ja już nie mogę....jakieś zapalenie gardła....
i antybiotyk!!!!!

miłej nocki dziewczyny....
spadam wypocząć bo pewnie nocka będzie nie przespana.....
 
reklama
NA POCZĄTKU WSZYSTKIM CHORUTKIM DZIECIĄTKOM DUUUUUŻO ZDRÓWKA ;)
Miałam przez ostatnie dni lekkiego stresa bo spóźniał mi się @, ale na szczęście dziś dostałam.. Już mi się śniło, że Alunię uczę w wakacje chodzić z wielgaśnym brzuchem, ona mi ucieka a ja nie mogę jej dogonić ;p
Mam pytanie do Was dziewuszki, ostatnie szczepienia miałam wykupione skojarzone, widze, ze Mysza dziś Ninka miała szczepienie, powiedz mi bo z tego co pamietam to teraz ma byc jedno klucie, czy jest ono z NFZ pomimo, ze bralam wczesniej skojarzone czy musze zaplacic? Bo idziemy w czwartek na szczepienie i wolalabym byc przygotowana (przewaznie nie mam kasy w portfelu tylko karte) na wydatek.
jedyneczka no to asiorka z tej myszy jak na takie rarytasy poluje :D u nas Alunia ma kaszelek od śliny właśnie, może u Was podobnie?
kasiamaj kolezanki córka ma ponad roczna corcie, placa za prywatne przedszkole, w ciagu 3 miesiecy Mala byla lacznie chyba ze 14 dni w przedszkolu bo ciagle chora, teraz goraczkuje i wymiotuje
mysza ale masz dobrze z tym M, mufffinki mniam :) a lekarz to jakis konowal chyba i palant
 
Ostatnia edycja:
magdzia- mnie babeczka zapisała na żółtaczkę, bo brałam 5w1 i powiedziała, że ta szczepionka jest bezpłatna.

No wlasnie, na zoltaczke chyba jest teraz, ja tez bralam 5w1 i tak sie wlasnie zastanawialam czy wezma ode mnie kase czy nie, bo moja kolezanka powiedziala mi ostatnio ze jak sie raz kupi szczepionke to juz trzeba zawsze kupowac, nie mozna rezygnowac ze skojarzonych
Dziękuję mysza za odpowiedz :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kochane :)
Dawno mnie nie było i nie jestem w stanie nadrobić....
Trochę o nas - Franuś kochany, przesypia noce, ładnie je wszystko choć mamy problemy z alergiami nie wiadomo na co, dzisiaj byliśmy na usg główki - wszystko dobrze, wczoraj skończył 6 miesięcy, a dzisiaj znaleźliśmy pierwszy ząbek, przez przypadek bo ani nie płakał, ani nie marudził, ani nie ślinił się za bardzo...
Święta ok, a w Sylwestra byliśmy na domówce, Franio został z babcią i nawet sobie troszkę wypiłam, a na drugi dzień mleko wylewałam..
a za tydzień w poniedziałek wracam do pracy brrrrrrrr
 
Witajcie dziewczynki. Michałek śpi a ja mam chwilę. Czytam co was cały czas ale czasu brak. Wczoraj Michaś miał dzień kicania (pod rączkami trzymamy go a on podbija się na nóżkach i skika). Aż z tego wszystkiego miał bardzo zapadnięte ciemiączko. Sadzę że to od tego bo normalnie jadł i pił nawet więcej. Chyba musiał się zmęczyć. Wczoarj dałam mu mleczko pierwszy raz z kleikiem ryżowym. Nocy nadal nie przesypia :-(. Co 2-3 H się budzi. Zoombie będę w pracy za tydzień ;-) ogólnie jakieś przygnębienie mnie ogarnia. :-( ehhh.................
 
Cześć. Mam zły humor bo mam urodziny, niestety już 18te:-D:-p A M wyjechał na 2 dni bo musiał:-( Ale planował mi kupić tylko nie zdążył wczoraj odebrać guam, to nic bo i tak teraz nie mogę stosować ale niech kupi jak wróci to błotko poczeka jak przestane karmić:-p Mama dziś przyjedzie do mnie na te 2 dni to może jakoś wytrzymam bo mała nieznośna:baffled: M twierdzi że pewnie przez to że wynoszona przez te wolne które miał najpierw od świąt do nowego roku i teraz od środy do wczoraj. Ale kurcze kaszle mi w nocy sucho, dziś z 8 razy się budziła:baffled: A chodzi spać o 22 i o 7ej pobudka, na rzęsach dziś chodzę:dry: Za godzinkę do lekarza idziemy to zobaczymy co z gardełkiem.Apetyt ma super i na mleko i na obiadki więc może nic się złego nie dzieje:-(

mysza nie pękłaś po mufinkach?:-D Zmień lekarza faktycznie:baffled: Choć mogłaś go zapytać w sumie jakie ryby dla dziecka poleca, może choć tak by się przydał:-D No tak weny wczoraj nie miałam:-D Ja pod materac kładę od głowy koc zwinięty żeby mała miała wyżej łepetynę ale ona zjeżdża:-p Moja też sru wszystko na glebę i kwęka patrząc na mnie i to co akurat pizgnęła z niemym "no rusz się i podaj" :-D Może te zęby nam te dzieci psują choć ich nie widać:baffled: Tak myslałam że to ślina ale wcześniej aż tak nie kasłała nocami no chyba że zęby i się więcej tej śliny zbiera:baffled: Zobaczymy u lekarza dziś.

magdzia no ciekawe która pierwsza znów z brzuszkiem będzie:-p Jeśli chodzi o samą żółtaczkę to bezpłatne jest. A jak kolejna 6w1 to płatna. Czytam że 5w1 miałas jak my więc bezpłatna jest wzw.

ewa81 gratki półmetka i ząbka i w ogóle że taki grzeczny Franuś:-) Kolejna do pracy eh zleciało to za szybko:-(

MM to ładnie że już kica:tak: Moja jeszcze nie kuma że nogi mogą służyć do czegoś innego poza ich żuciem:-D U nas też pobudki standard co 2h w nocy a dziś z 8 razy od kaszlu i nie tylko:dry:
 
dzieńdoberek:-)

my już posprzątałyśmy, gotujemy obiadek teraz dla Liliputa i dla tatusia, a na 13 szczepienie- D nie może, więc jakoś musimy same zawalczyć, ostatnio też byłyśmy same i wyszłąm mokra po samą doopęz zwrażenia, zobaczymy

jedyneczka ja też czułam pierwszą owu i teraz czuję też , kiedy mam- dosyć boleśnie:-( daj znac po wizycie jak z Nadisią!
 
reklama
Aha i mam wrażenie że mam właśnie jajeczkowanie:baffled: Czułyście pierwsze jajeczkowanie przed @?

Jajeczkowanie ? Nie :-D Ja teraz się modlę o okres :-) Przytulańsko było tylko raz, jeśli wpadłam, to padnę ze śmiechu, a M powiedział, że się zastrzeli, bo nie dość, że prawie wcale nie pomoczył, to jeszcze z takim efektem :-D
 
Do góry