reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

ewa a do zuperk może misiowy ogródek? Tak to się chyba nazywało.
O, tu jest link. Też bez glutenu,ale do zupek jak znalazł. Może być też jako samodzielne danie, ale nie jest za smaczne
 
reklama
cześć dziewczynki, oglądam House właśnie więc tak na szybko.


U nas ok, Hanys spokojniutki, Maja też.
jutro jedziemy do Mka do pracy na Mikołajki.

Jedyneczka
, płaczesz z powodu drapnięcia????? moja Hania dzisiaj spokojnie bawi się na macie, a ja na sofie pakuję kartki świąteczne dla klientów i nagle słyszę syrenę. Okazało się, że przez przypadek zrzuciłam na nią cały kartonik (100szt) wizytówek. Leżała na brzuszku i dostała w tył głowy. ale na szczęście nic jej nie było, popłakała i za chwilkę się śmiała.

W nocy tak wcinasz??????? ja jakbym kuchnię miała na górze to pewnie też wcinałabym, ale boję się na dół schodzić w nocy:-(. Kurcze ja od ciebie młodsza 8 lat, ale cięższa duuużo więcej...

Ewelad, moja tez zasypia w ciągu max 10 min i w swoim wyrku zawsze, wręcz w innym miejscu nie chce za bardzo spać. Ale pora rano jest stała ok 9,30-10, a potem to juz różnie, ale z reguły ok 15-16 też śpi. No i punkt 20 w wyrku na noc już śpi.

Dzamena
, jaka TV i kiedy, ja chcę cię w tej roli zobaczyć!!!!!!!!!!!!! Podziwiam i jednocześnie szczerze współczuję żłobka, totalnie nie wyobrażam sobie dać Hani do żłobka, ja nawet boję się z nią nianię zostawić a co dopiero żłobek. Normalnie tak jak Jedyneczce aż mi żal Maksa:-(

Tweenie,
a możesz wrzucić linka jakiegoś, np z Allegro do tego niekapka??? Bo dzisiaj z M stwierdziliśmy, ze w ogóle nie będziemy butki Hani dawać tylko niekapek do picia, a żarełko łyżeczką

Emih
, witaj i powracaj do świata żywych czyli nas:-) Z wieloma rzeczami się zgadzam całkowicie: że tak szybko przemija wszystko, więc nie warto się głupotami przejmować.
 
agatha wrzuciłam na zakupowy. Tylko są dwa tej firmy, wyglądają tak samo kolorystycznie, ustniki też takie same, tylko jeden kapek, a drugi nie :)

dotarł do nas dziś zamówiony na allegro śpiworek, tzn. kurteczka z odpinanym dołem i się okazuje, że zamek zepsuty. wrr.
Kupiłam wczoraj na allegro zestaw dla Małej, kamizelka+spodnie+bluzka, o tą kamizelkę mi najbardziej chodziło, bo w samym body za zimno, w bluzie za ciepło, zapłaciłam od razu, a gość mi dziś pisze, że nie ma tych ubranek, bo sprzedały się wcześniej i przez pomyłkę wrzucił aukcję. Ehh, nie mam szczęścia do allegro ostatnio...
 
czesc dziewczynki narazie czytam na raty i udało mi sie az dwie strony-wow zaszalałam
nadia nie zazdroszcze powrotu ,ja bym jeszcze siedziała na maciezynskim ale juz mi sie konczy,dzis byłam w pracy i wypełniałam podanie na urlop wiec wracam 20 stycznia,taka jedna kolezanka
(choc nigdy za nia nie przepadałam)mówi do mnie tekst -o troche ci sie przytyło,no i co ty teraz zrobisz ,trzech chłopaków-wrrr jak co zrobie wychowam ,przeciez na smietnik nie wyrzuce,tak mnie wku....a ze juz jej zemste obiecałam bedzie ona bardzo słodka,a podejzewam ze inne mi pomoga bo nikt tam za nia nie przepada.
taka wredna jestem a co!
madzik widze ze miałam racje z tym Julkowym katarkiem -jednak alergia,trudno kochana swiat sie na tym nie konczy a do nebulizatora sie przyzwyczai,mój Filips miał od 3 m ż
a co do sinlac to powiem tak ze jesli chodzi o dzieci alergiczne,bardzo uczulone to jest to rewelacja,wiem cos o tym ,ja dawałam i do mleka a pózniej nawet piekłam ciasteczka dla Filipka jak juz był wiekszy ,super alternatywa dla dzieci które uczula nawet zwykły owoc lub marchewka i mnie tez smakował
arlecia mam nadzieje ze te ciocie dob re w tym złobku bo ja mam czarne wizje,zdrówka dla małego
jedyneczka no to ci moja tesciowa dała pospac pieknie ,tylko pozazdroscic ,a jak sobie wyobraziłam jak rozpoznała swego tatusia to az mi samej zachciało sie chihrac
emih skarbie gdzies ty była jak cie nie było:)czasem musiały cie bardzo piec uszy bo myslałam o tobie ,dobrze zes sie odezwała
fajnie masz ze bedziesz z dziewczynami wdomu ,zazdroszcze ,trzeba wybrac lepsze zło niestety,ja musze wrócic ale jesli masz okazje zarobic w domu to pewnie ze tak,a na marginesie to mam prosbe -bywaj tu czesciej
tweenie nie martw sie w koncu i Olik zacznie normalnie spac -oby,nie nadrobie wiec zapytam -jak tam u ciebie z ta pracą w domu? znalazłas cos ?
eweladka o jak ja ci zazdroszcze tego gnicia ,tez tak chce -moje punk siódma oczy szeroko otwarte
agatha nawet nie ma mowy zebym tam wystapiła ,ja z tych wstydliwych ,chyba bym sie przez ta treme w gacie posikała,narazie jeszcze sie nie zgodziłam ale jak mnie zmusza to nie ma wyjscia,najwyzej synowi obciachu narobie,maja byc u nas w przedszkolu tym co chodzi Filips bo to przedszkole otworzone przez miasto i fundacje dla dzieci ze specjalnymi potzrebami a akurat pani prezydent obiecała tam nam lokal na szkołe pózniej ,wiec od otwarcia w tamtym roku jak sa wieksze imprezy to zawsze sa te wazne osoby i tv,co mnie wcale nie cieszy,co z ciebie za matka ze w Hanie wizytówkami rzucasz-wstyd:)
 
Ostatnia edycja:
Młoda mamuśka tzn. że za mało ważę a M chciałby mieć wiecej do przytulania. Ja też się słabo czuje jak spodnie na mnie wiszą.
Jedyneczka zazdroszczę przespanej Nocki. U nas póki co to tylko marzenia. Michaś dziś np w nocy wstał o 00.00, 3,4,5 i od tego czasu w łóżku z nami i cycem w buzi.
Arlecia to nieciekawie z tym zapalaniem oskrzeli.
Agatha dobrze że Hani nic się nie stało.

My dziś znów walczyliśmy z laktacją i bebilon pepti. I póki co wypił dziś 160 o 17 i teraz po kąpieli wydoił 2 cyce i po godzinie znów 160. Czyli wychodzi na to że moje dziecko głodne jest. Pytałam dziś w jednej aptece o tą herbatke z herbapolu ale nie było. Jutro w innej spróbuję. Dobranoc
 
tweenie - sinlac - jest bezglutenowy, a bobovita ma z glutenem tylko kaszki - mannę wieloowocową, ryżowo - pszenną z jabłkami i gruszkami, mleczna kaszka manna, "Pyszne sniadanki" -też z mlekiem.
A ja potrzebuję taką bez niczego bez owoców by do zupki dodawać i bez mleka bo Franio nie może mm... I w ogóle jak te kaszki mają dodatki typu owoce albo mm to już 2-3 g nie wystarczy dodawać bo to nie jest czysto glutenowy produkt.

Kup zwykłą kaszkę manną, niefirmową :) nie jest słodka, ugotujesz na czym zechcesz i tyle :)
 
Ello,
dziś tylko na chwilkę i zjawię się na dłużej po weekendzie (jakby ktoś za mną zatęsknił :-)). Dziś musiałam podczas spaceru kupić w sklepie szufelkę i sama przed wózkiem odśnieżałam bo inaczej bym z wózkiem do domu nie wróciła...Pal licho ten śnieg, ale ci co odśnieżają to robią to zupełnie bez pomyślunku. Chyba jakiś protest złożę :tak:. Miłego weekendu Wam życzę:-). Tymczasem:-)
 
To ja też tylko ogłaszam, że żyję i mam się całkiem dobrze... Ale jutro już tego nie będę mogła powiedzieć, bo teściowa mnie nawiedza... o ile znowu coś się nie okaże ważniejsze, jak np. ubezpieczenie nowego samochodu, którym i tak jeździć nie będą, bo nie umieją, albo darmowa wyżera w parku z okazji Barbórki, czy czegoś tam. Oni mają zasadę, nie ważne z jakiego powodu biba, ważne, że będzie można zjeść za free..
Mają problem, bo u mnie pusta lodówka. I to się nie zmieni...
Jutro też znajomi eMka nas odwiedzą, więc jakoś dzień zleci...
Ja mam @ jak już zdążyłam napisać... Czuję się tak jak przed ciążą. W sumie nie czuję, że mnie krew zalewa, więc luz...
Ale jakaś do pupy jestem i już... Idę kończyć filma na tvn i spadam do wyrka.
 
Witam się po dłuższej przerwie:biggrin2: U nas w miarę dobrze...tylko synek ostatnio jakiś taki maruda, płaczek, najchętniej cały czas na rękach albo przytulony do mnie... no i zima mnie już wykańcza, a jeszcze przed nami tyle zimnych miesięcy...ani to na spacer wyjść bo albo za zimno(u nas bywało i -18 w dzień) albo za mocno wieje. M miał problemy z dojechaniem do pracy...przez tą pogodę też późno wraca z pracy i ja cały czas sama z dziećmi...kochane są...ale ja muszę do ludzi...zaczęłam szukać pracy...serce mi się kraja jak pomyślę, że będę musiała zostawić te moje małe szkraby i iść do pracy ale z 2 strony siedzę w domu już prawie 3 lata i mam tego serdecznie dość i dla własnego zdrowia psychicznego do pracy muszę iść żeby nie zwariować...
 
reklama
Cze dziewczyny! :-)
U nas po staremu w zasadzie... snieg poki co byl tylko przez 4 dni :-p Kris mial 1 dniowa wirusowke, ale juz jest ok :tak: a za 12 dni przyjezdzaja tesciowie :dry:
Jedyneczka zazdroszcze przespanej nocki :tak: Laura sie troche popsula bo je w nocy po 3-4 razy, ale w dzien dalej aniolek ;-)
Emih wow jak fajnie ze zawitalas :happy2:
dziewczyny uwazajcie z "Sinlaciem" bo on ma bardzo duzo cukru :sorry2:
milego dzionka
 
Do góry