reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

dzieńdoberek:-)

pogniłyśmy dzisiaj długo, przerwa na posiłek i dalej gnijemy, coś oka nie mogłam dziś otworzyć:-) szaro za oknem, chyba jakaś śnieżyca będzie- ja już wolę mrozy, niż takie syfiaste roztopy, tak siak, czy owaqk- spacer będzie:-)

ewa no niestety, czas powrotu nadchodzi wielkimi krokami:-(
Gregorka poznaję że jej nie smakują, bo ma odruch wymiotny:confused: jak się krzywi tylko, to wiem, że chodzi o nowy smak-kwaśny np, ale krzywi się i wcina dalej, a po kilku słoiczkach właśnie była prawie cofka, więc dłam spokój, ja też-natchnięta przez tweenie- dałam wczoraj Lili herbatkę z niekapka- miny nieziemskie i zdziwienie, ale załapała i sma piła i sama trzymała- dumna z niej jestem, tylko muszę inny niekapek kupić, bo mam tt tylko
kropa powodzonka na szczepieniu!!!
jedyneczka super, że Nadisia współpracuje w kwestii spania!!! i cała noc-wow!!! ja , mimo że moja Lila już od dawna przesypia noc, budzę się 2 razy, niestety prawie zawsze również zakąszam cos i dopiero wracam lulu:zawstydzona/y: trochę Ci się pomyliło i do anetki odpisałaś, ale że ja bystra jestem, to wnioskuję, ze to do mnie:-D
emih witaj i wpdaj do nas częściej!!!
 
reklama
I ja się melduje
We wtorek była nas znowu pediatra ,zbadala nam dokaldnie małą z każdej strony i stwierdziła,że ten katar to najprwdopodobniej alergia-dostała leki do inhalacji.Kupilismy nebulizator i już dwie inhalacje za nami-jak ona się przy tym drze .Kazała tez zwiększyć ilośc zyrtecu do 8 kropel bo waży 8.1 a daje się krople na kilogram masy ciala.Ja widzę,że katar jest mniejszy.,
Pediatra powiedziała,że Julka jest bardzo slina jak na swój wiek i że jest duża :D
Poleciła mi kaszke Sinlac zamiast innych ,musze zobaczyć co to jest.
U nas pogoda okropna-deszcz ze śniegiem ,więc zaraz ładuje Julke to sapcerówki i idzie na balkon.....
Emih witaj!!!Miło Cię słyszeć.
Tiffi my też myslimy o jakiś domku ,może w poniedziałek uda nam się sfinlizować wkoncu transakcje ,ale narazie siedze cicho ,co by nie zapeszyć.Najbardziej mnei przeraza kwestia remontu i właśnie przeprowadzki,ale to by tak było w okolicach maja lub czerwca.Super,że ciocia przyjechała/
Mysza pociesze Cię,że ja własnei mam piąty okres po porodzie już
Jedyneczka wow-ile Nadinka pospała-ja kupiłam kaszkę manne z nestle i daje do zupki małą łyżeczkę i mieszam i tyle.Myśle ,że tak moze być.
Moja Julka już tez od tygodnia w nocy nie je tzn idzie spać o 20 ,budzi się koło 4-5 ,ale dostaje herbatkę i jeszcze do 7-8 śpi.
 
Dobra, niunia uskutecznia drugą dziś drzemkę to czas dla mienia:-D Na obiad chyba rozmrożę bigos, ostatnio nie mam weny do gotowania. Zaczęło się jak mała była dopalona taka że nie było jak, co prawda to było z 2 tyg, temu i dawno minęło ale mi się to lenistwo spodobało:-p:-D

ewelad
no się mi coś kliknęło z pospiechu, przeskoczyło, skasowało:-D To do Ciebie było, dobrze wnioskujesz bystrzacho:-D U nas sypie, wieje więc siedzimy w domu:-p

emih no witaj zgubo:-) Mój M też bardzo wyrozumiały że mała z nami śpi, wręcz sam mnie zachęcał że ona tam w łóżeczku taka samotnA bidula:-D A co doradcy żwieniowi sami już się nie wiedzą jak mają:dry: Dziś dostałam drugą paczkę z bobovity i piszą że wyłączne karmienie piersią 6 miesięcy dostarcza maluchowi wszystkiego co potrzeba a tylko w niektórych przypadkach po uzgodnieniu z lekarzem wprowadzać stałe pokarmy wcześniej (poza glutenem) np. jak dziecko przybiera na miesiąc mniej niż 400gram:eek::dry:

madzik to biedulka z tymi inhalacjami ale musi i co zrobić:sorry2: Mam nadzieję że przywyknie . A wy już dajecie gluten? No Julcia dorodna pannica, moja Emi ważyła 8400 kg jak miała rok:-D O nowy domek kupujecie czy do remontu? Dajesz gluten czytam, tej kaszki z nestle nie trzeba gotować tak? To pewnie Julcia już niedługo całe nocki będzie przesypiała choć 1 budzenie i to po takiej przerwie nocnej jest i tak git:-)
 
witam :) wszystkiego dobrego z okazji zblizajacych sie swiat :p bo niewiem kiedy bede miala okazje znowu cos skrobnac :p , zadzwonil do mnie byly szef czy jestem zainteresowana powrotem no i pracuje od 3 tygodni juz hehe , ale masakra byla na poczatku jakas , jak stara baba sie czulam jak mnie wszystkie miesnie bolaly:p ale mala jest znosna i tesciowa mowi ze daje rade :) jak ten czas leci , niedlugo skoncza nasze dzieciaczki 6 miesiecy :D .Pracuje ktoras z was tez ?
tweenie: wspolczuje nieprzespanych nocy... ja sama nie mialam takich , ale odczuwam nerwa jak sie pozno kladzie spac o polnocy a ja o 5 musze wstac ;p pognilabym sobie jeszcze jak za macierzynskiego :p,

madzik: mam nadzieje ze Julka szybko wyzdrowieje:) ogladam co rusz jej fotki , fajna z niej kluseczka :))

mysza- niema tego zlego :) ja od dawna mam okrs i napewno lzejszy niz przed ciaza :p
q gyvf c vb - a to kilka slow od Ali :p
 
Mam sekundę bo Franuś zapodał sobie drzemkę..
Franek ma dzisiaj 5 miesięcy i z tej okazji jest tak marudny, że nie mam czasu na nic.. Dzisiaj znowu wróciły czerwone poliki i znowu nie wiem od czego, może to marudzenie to kolejny objaw..
Noc przespał pięknie od 20 do 10.30 z pobudką o 5.20 i 8 za to przez cały dzień tylko chwilę na dworze i teraz a tak marudzenie, bawić się nie, na rękach nie, w łóżeczku nie... ręce opadają...
madzik - a ta kaszka to jest z modyfikowanym?? bo ja bym chciała kupić bez mleka!! Franek nie może takich z mlekiem.

Czy ktoś mi wie jaka firma robi kaszkę z glutenem bez owoców i bez mm?????????????????????
zwykłą kaszkę pszenną, manne????? kleik pszenny???
 
tweenie - sinlac - jest bezglutenowy, a bobovita ma z glutenem tylko kaszki - mannę wieloowocową, ryżowo - pszenną z jabłkami i gruszkami, mleczna kaszka manna, "Pyszne sniadanki" -też z mlekiem.
A ja potrzebuję taką bez niczego bez owoców by do zupki dodawać i bez mleka bo Franio nie może mm... I w ogóle jak te kaszki mają dodatki typu owoce albo mm to już 2-3 g nie wystarczy dodawać bo to nie jest czysto glutenowy produkt.
 
sinlac jest bardzo zdrowy moja starsza corka go pila od 4 miesiaca. Kupiłam tez marcelkowi ciekawe czy bedzie mu smakowal

Kochane mam do was prosbę. Zaglosujecie na moją Kornelię? Trzeba sie zalogowac i mailem przysylają haslo i wtedy mozna zaglosowac. Bardzo prosze o glosy :-)
Moxie girlz - Lalki Moxie
 
reklama
Dziewczyny a ten Sinlac nie jest mocno tuczący ??Pytałam się lekarki mowiła ,że nie ,ale przyczytałam ,że to jest dla dzieci słabo przybierajacych ,a moja Julka to już ponad 8 kg wazy :-D
Nadia ,a Alicja ile wazy teraz?Bo to rowiesniczka Julki
Jedyneczka ten dom co mamy na oku to z 95 roku ,ale mały remont i tak trzeba by było zrobić,zobaczymy w poneidziałek czy podpiszemu umowe przedwstępną.
Mała już spi-przynajmniej wieczory wolne bo w dzień prawie wogóle nie śpi niestety
 
Do góry