reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
My juz po spacerze-jest zimno bardzo,więc tylko godzina chodzenia.
Julka dzisiaj zjadła ze smakiem sloiczek jarzynowej z indykiem i siedzi teraz zadowolona.
My dzisiaj będziemy przymierzac spacerówke i zobaczymy jak małej się tam siedzi.
Ewcik ja bym chyba została w domu bo dzisiaj zimno i wiatr!!!
 
Witam!
Jedyneczka mam zwykłego kundelka tylko bardzo włochatego :) Przygarnęłam go w 3 miesiącu ciąży :) W grudniu będzie miał rok. Ile Twoja niunia waży? Moja wagowo ok. 10 centyla a na długość też powyżej 97.
Madzik widzę ,że Twoja Juleczka to mały smakosz :)

Ja dopiero mam zamiar iść na spacer, ale tak straszycie tym zimnem, że aż mi się nie chce. Jak ja nie lubię zimy. Brrr
We wtorek miałyśmy szczepienie i Martynka miała kaszelek. Pani doktor stwierdziła,że osłuchowo nic nie ma i gardełko też blade więc można szczepić. Dzisiaj dalej ma ten kaszelek.Tak kilka razy dziennie się tylko pojawia... Nie wiem od czego on się wziął. Jak nic się nie zmieni to pójdę jeszcze raz w poniedziałek. Jakby co to we Wrocławiu w sobotę do prywatnego podskoczę. Mam pytanie jeszcze. Czy wszystkie kupujecie śpiworki do wózków?

Ewcik Twój Marcelek jest tylko jeden dzień młodszy od mojej Martynki :)
 
patipaula witaj w klubie lenia
tetina ja już jestem ugadana na 2014, jeszcze miesiąc nie ustalony, kurcze 2012 to trochę szybko.Jakie grzybki sadzisz
pyzuniagaj my mamy chrzciny a tą niedzielę. Ja byłam u fryzjera raz i M został z małą
ewelad moja koleżanka mówiła,że już nie raz w sklepie obserwowani jej wózek, czy czegoś nie ukradła. Wkurza mnie smyk niby dla dzieci a przejechać nie można
MMmmMM fajnie urodzić koło kwietnia
jedyneczka no to M przegiął w końcu każdemu się zdarzają takie rzeczy, ale wiadomo jak chłop zły to się wyżywa - mój ojciec taki był, całe szczęście M się to nie zdarza.
Nie wiem do kiedy mam wykorzystać ten masaż. Moja też się wkurza jak ją ubieram w te bambetle, ale już na dworze jest w miarę.
Co do szczepienia możesz przełożyć np na poniedziałek, będziesz się mniej stresować.
kacperek mi się wydaje że taki czas mają nasze dzieciaki, hmmm powiadasz o 22-ej poszła spać - moja o 3. Moja na pewno jest najedzona, bo czasem nie chce już jeść, ma dość, a mimo to nie zasypia, smoka moja też wypluwa.
ewcik generalnie jak dziecko ma ponad 38 stopni to nie wychodzi się na dwór, moja lekarka mówiła, ze po szczepieniu jak najbardziej można wyjść
madzik Moje dziecko w nocy śpi w body z krótkim rękawkiem skarpetki, pajac i śpiworek, albo body z długim rękawem i śpiochy i śpiworek.

U nas noc po zbóju - mała nie miała zamiaru iść spać, a jak nawet usnęła to się budziła po 20minutach, już nawet M miał nerwa (a on z tych spokojnych), w każdym razie zasnęłyśmy 3.10, pobudka na jedzenie 8, ale potem jeszcze pospała mała glizda.
Teraz śpi na balkonie a tam 1 stopień na plusie, ale co zrobić jak dziecię przyzwyczajone do takiego trybu dnia. Kurcze w nd. chrzciny więc jutro muszę brać się za sprzątanie - jakąś listę zakupów zrobić M, a do tego wszystkiego nic mi się nie chce i odezwał się dzisiaj mój brzuch (całe szczęście nie intensywnie, tylko mnie wkurza).
 
pyzunia ja kupuję śpiworek. To miał psiak szczęście że na Ciebie trafił:-)

tiffi mój tata też taki był ale i tak mi żal że wnusi nie zobaczy:-( Dobra ,nie smutamy.
Moja Nadia to tak ryczy że mało się zanosi więc naprawdę nie wiem jak to będzie:no: Emi też kwiliła ale nie tak:szok: Może przełożę szczepienie, obgadam z M. Ja listę już M przedyktowałam - niestety muszę się odzywać służbowo bo te chrzciny:dry: On uważa że to ja zaczęłam i to on powinien być obrażony:baffled: Ale on taki jest, jemu pysknąć wolno a mnie jemu zwrócić uwagę już nie bardzo bo to ideał przecież:dry: Ja chcę wygrać w totka , wybudować dom i mieszkać sama z dziećmi a jego bym chciała widywać od czasu do czasu:-D Ale miałaś nocke:baffled: Moja też popsuta i ze spaniem i w ciągu dnia, nic nie moge już zrobić przy niej, zajmować ją trzeba:dry: Jestem więc w D z przygotowaniami na chrzciny:-p A jeszcze wpadłam na to że mam za mało misek, super:dry:
 
Czasu brak, Alicja spala dzis 2 razy po 20 min w ciagu dnia, M w pracy wiec jestem padnieta a gdzie tu dalej... dodatkowo straszna z niej maruda, dzis rece mi opadaja..Jutro mamy szczepienie wiec w ogole bedzie meksyk, M jedzie na 14 do pracy wiec jakby cos sie dzialo to znow zostaje z corka sama...
Mam maly problem, w sumie skonsultuje to jutro z pediatra ale Was tez zapytam.
W ciagu dnia daje Alicji mleko NAN bo mojego ma za mało i odkąd zaczęłam jej dawać regularnie to Ala kupki robi takie papkowate ale zielone... Ciężej jej idzie ta kupka i dużo więcej pierdziucha niż na moim. Myslicie ze to mleko NAN jest dla niej za ciezkie? Pozostaje mi Bebilon do sprobowania ale jest drogi i nie wiem czy moznaby go dostac na recepte?
 
magdzia na receptę jest tylko bebilon pepti dla alergików. Spróbuj może któreś HA, może będzie lżejsze. Placiłam ostatnio 24zł w auchanie, a w aptece po 38 mają :/
pogoda do d...,ale zaliczyłyśmy spacer 2 godz. Byłam w aptece i chciał się przecisnąć jakiś facet do wyjścia, jak wyjeżdżałam z wozkiem. Się wkurzyłam, bo mógłby drzwi przytrzymać, a ten się pcha i mi prycha. No to całkiem zablokowałam drzwi, nikt inny do nich nie zmierzał, to postał sobie trochę w przeciągu.
Ciacho się piecze, już mi ślinka cieknie. Byliśmy u koleżanki mojej 2 tyg temu i podała takie bezmleczne. Myślalam, że się z radości popłaczę, a ona się ze mnie śmiała, bo sama przepis jej dałam :p

my nie chodzimy na spaccer w kombinezonie. U nas śpiworek jest dobry na wszystko, nie ma męczenia się z nogawkami, butami, malutkiej ciepło i wygodnie, a ubranie i rozbieranie dużo szybsze.
 
bossssss mam nadzieję, że takich dni jak dziś już nie będzie.
Albo zęby, albo brzuch... już sama nie wiem...
Non stop na rękach. Nie dała się odłożyć. Wszystkie atrakcje na 5 minut. Ręce mi wchodzą do d...
Oczywiście jak M będzie miał wolne, to ta paskuda będzie do rany przyłóż...
Wrrrrr... Nie będę kwietniówką 2012 :-D Mam dość...
 
reklama
Witam:-)


My juz po szczepieniu. Kinia wazy 7400-90 centyl. Przez 6 tygodni przytyła 1200. Pani doktor stwierdziła ze to kluseczka i ma wagę ciężka. Płakała na widok pielegniarki i pani doktor. Wogole nie chciała sie do nich usmiechnac. Podczas szczepienia(trzy klucia)troche poplakala, ale szybko przestala-byl to bardziej zal.

Dostalismy skierowanie do laryngologa bo mala czasami strasznie charcze, u lekarza tez charczala. Zauwazylam ze ma to miejsce przewaznie gdy jest zmeczona bardzo i chce spac. Na skierowaniu napisala-wiotkosc krtani.
Zmartwiłam sie bo powiedziala ze w zadnym wypadku nie mam czekac z nowymi pokarmami do ukonczenia 6 m-cy. Powiedziala ze najpozniej jak skonczy 5 miesiecy-5,5 mam podac warzywka. Najpierw marchewke. Z glutenem mogetroszke poczekac, ale mam jej podac zanim skonczy pol roku. Teraz nie wiem co mam zrobic.

jedyneczka moja juz ma wlozony spiworek do gondoli. Makaron gotujesz. Kielbaske podsmazasz na pateln. Gdy jest juz usmazona dodajesz makaron. Moj dodaje do tego ful przypraw(czosnek, slodka papryke, sol, pieprz-co mu sie nawinie). Na sam koniec wbijasz tam jajko i mieszasz wszystko. Moja gdy placze to czasami to az glos traci-chrype dostaje. Masz racje to jego wina, niech on Cie przeprasza:-D

tiffi Ja dzis sie wzielam za sprzatanie. Podzielilam sobie na dwa dni, jutro dokanczam. Przy mojej aferzystce(tak nazywa ja moja siostra) nie dalabym rady na raz. Ja dla odmiany dzis mialam ladna nocke.

tweenie podaj mi przepis na te ciasto bezmleczne. Mi dzis pediatra powiedziala abym probowala po malu jesc nabial. Tylko ze ja zauwazylam ze jak zjem cos co nie powinnam to mala od razu czysci i place czerwone na policzkach sie robia.

magdzia moze to byc od mleka. Moje starsze mialy straszne problemy z wyproznianiem gdy pily Nan.

Ewcik moim zdaniem spokojnie mozesz isc na spacerek
 
Do góry