reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hejka:-)

wczoraj nocka i wieczór ok, dzisiaj Lili wstała o 7.30 i po jedzonku leży tak grzecznie, że aż ją wzięłam do siebie do wyrka i zalegamy:-) zimno chyba już dzisiaj-wg mojego termometru 2 st- chyba kombinezon zarzucimy dzisiaj:confused:

madzik dzięki za radę- poszukam i spróbuję z tym słoiczkiem:tak: moja śpi albo w pajacykach i śpiworku, albo w body z dł rękawem/ rampers + skarpetki i w śpiworku; no to będzie szaleństwo andrzejkowe-miłej zabawy, u nas część nieoficjalna chrzcin będzie robić za andrzejki;-) u nas też 2-3 tyg i spacerówka (u mnie było okrycie na nóżki, a gratis dostałam śpiworek polarowy), bo już koniec miejsca-moja też z tych większych-97 centyl od początku, ale się nie przejmuję, bo nie ma skoków, tylko w tym samym centylu cały czas, Juleczka też chyba z tego, co kojarzę, więc jest oki:tak:
tiffi też mnie wkurzają takie sklepy- nie dość, że nie ma jak przejechać, to jeszcze czasami widzę niechętne spojrzenia, że z wóżkiem wjeżdżam i pewnie coś zdemoluję:wściekła/y:
patipaula powodzonka na szczepieniu:tak:
tetina zafascynowałaś mnie i wielki szacun za te strażackie poczynania!!!!!!!!!!!!!!!! chyba tę gierkę obczaję o farmerach, jak tak zachwalacie-podrzuć linka:-) ja bym chętnie dołączyła-zobaczymy, jak warunki pozwolą no i płodność:-D
pyzuniagaj Lila cały czas słuszną wagę trzyma-miesiac temu było 6840, więc teraz obstawiam ok 7500:-) mój D też sie śmieje ze mnie, że jestem nadopiekuńcza, bo rzadko małą zostawiam:-)
 
reklama
MMmmMM- to witaj w klubie kwietnióweczek:-) ja jestem z 11-go a ty? własnie dlatego sobie wymysliłam kwiecień. Po pierwsze każde z moich dzieci jest podobne do tatusiów i przypadkiem maja niedaleko siebie urodziny, wiec stwierdziłam ze jak moze urodzi sie podobnie jak ja.... ach ten egoizm:-D

ewelad- Gry online: Twoje wakacje na gospodarstwie w grze Famerama połóż na całą stronę największe pola i siej. Jak bedziesz mogła to kup kurnik. Nie kupuj florenów. To co posiejesz to sprzedawaj na straganie albo sprzedawaj klientom - zobaczysz szybko Cię wciagnie :) i daj znac jaki masz nik to będziemy sąsiadkami :-)

pada śnieg... pada śnieg... a gdzie te czerwcowe i lipcowe upały?:-D
 
tetina ja z początku znaku barana i z marca ;-). Moim zdaniem fajnie byłoby urodzić na wiosnę bo całe lato i wiosna z dzieciaczkiem można na spacerki chodzić.
 
Alem zła dzisiaj przez M:dry: Otóż wczoraj wieczorem Emi myjąc zęby niechcący strąciła zatyczkę od kremu do golenia M który położył odkręcony na umywalce i zatkał się odpływ. M poszedł więc go rozkręcać strasznie zły. Przyniosłam mu łyżkę drewnianą myśląc że może da się przepchnąć aby całego odpływu nie rozkręcać a on do mnie daj spokój i idź sobie stąd:baffled: To się wkurzyłam i powiedziałam że mógł nie kłaść tego kremu odkręconego a on że mogłam mieć mądrzejsze dziecko:szok: No i przegiął w tym momencie, powiedziałam że nie ma prawa ubliżać mojemu dziecku na co on że ja to mogę ją opieprzać. Ja że owszem ale jak jest powód do bury , czy on nigdy niechcący nic nie spaprał i że ja wobec Julki nigdy się tak nie zachowałam. Oczywiście stwierdził że jemu się takie coś nie zdarza i żebym się zamknęła:szok: Powiedziałam że jest chamem i się nie odzywam do niego:dry: Nosz kurde szanujmy się nawzajem. Wiem że ma sporo na głowie i miał ciężki dzień wczoraj bo musiał poza praca i naszą firmą przygotować jeszcze papiery ponieważ dziś zakłada spółkę z zoną chrzestnego Nadinki ale rodzina jest nie po to żeby się na niej wyżywać:dry: Ciekawie będą chrzciny wyglądały:dry: Jutro mieliśmy po jego kurtkę jechać a takiego wała:-p:no: W dodatku zamiast się ubrać do spania cieplej to spi w spodenkach a ogrzewanie na full i dziecko się budzi często z pragnienia pewnie a dziś to aż 6 razy:szok: W związku z czym prawie nie spałam:dry: Przykręciłam ogrzewanie ale za późno, dziś pójdziemy do Emi chyba spać:dry: To się wyżaliłam na buca:-p

Dziewczynki jak przy takiej temperaturze ubieracie maluszki na spacer? Dajecie śpiworek do gondoli?

aneta moja tez częściej wstaje ale ja podejrzewam gorąco i muszę to zmienić albo się wyniosę do Emi spać jak M się nie dostosuje:dry: Był czas że mało jadła w dzień i wstawała nocą nadrobić jedzenie jak sądziłam ale teraz w dzień wcina równo więc to gorąco podejrzewam.

tetina ja nie przyjdę bo sama mam burdello:-D Mój M chciałby jeszcze spróbować o syna się postarać ale my byśmy mieli już 4kę więc trzeba by nam większego domu i vana:-D Powiem tak, gdyby nasza sytuacja materialna była w dobrej kondycji prawdopodobnie bym się rozmnożyła raz jeszcze:-D Ale poród tylko w zoo!!!!!!!!!!!!!1
Pięknie Ci pospał synuś ale się już więcej nie chwal faktycznie:-D Żartuje oczywiście, należy Ci się wypoczynek po tym szpitalu;-) Dobra ta wazektomia ale mój by się raczej nie zgodził. Mnie też nie pozwala się truć zresztą ani spiralki zakładać bo a nuż mi zaszkodzi, dziwak:baffled:

ewelad to faktycznie szkoda kolczyka. Ja generalnie nie gubię ale jak już to też ulubione i cenne przedmioty miedzy innymi srebrny zegarek od eks, był piękny - na baletach zgubiłam w śniegu:-:)-D Mój M na chwilę obecną może zapomnieć o obiadach:dry:

madzik u nas za gorąco na welury bo raz M zmarzluch (dla odmiany bo przed ciążą byłam ja:-p) a dwa śpi z nami to jej ciepło:-D Śpi w body z długim i śpiochach lub półśpiochach albo pajacu bawełnianym. Ale wam pięknie zasypia, moja czy śpi w dzień czy nie chadza spać ok.22ej i sama nie zaśnie:-p Andrzejki, jak fajnie, zazdraszczam:tak: My tez za jakies 2 tyg. do spacerówki. Tylko muszę śpiworek kupić. Osłonkę mamy.


Wstał bąk:-p
 
Dzień dobry ;-)
Hehe powiadacie kwietniówki 2012. hmmm może może...
Tetina - ja w famerama grałam całą ciążę, pewno moje pola już chwastami zarosły a sąsiedzi mnie wyklęli :-D
M w pracy a ja z Niusią się nudzimy :-) Tzn. ona na chwilę zasnęła ...
Ja mam doła bo już za oknem to białe coś, bleeeeee i pomyśleć, że narzekałam na upały haha
 
hej kochane:-)

coś ostatnio czasu brakuje na forum:-(

my wczoraj mieliśmy szczepienia, noc tragedia po nich, pobudki co 2 godz. i temperatura:-(dziś od rana marudzenie i płacz, temp.37.5. Dałam mu paracetamol i teraz śpi Marcepanek mój...

aha, waży już 7200g i mierzy 73cm :-)

ok, pędze szybko nadrobić, co tam u Was, póki Niuniuś śpi
 
To moje dziecie znowu dalo popalic. Zasnela ladnie po 20 po kompieli zjadla 2 cycki i poszla spac odlozylam ja do lozeczka i pospala z 30 minut po czym sie obudzila i koniec spania bylo. Ale to co ze spiaca zmeczona trzebabylo pogadac. i tak zasnela o 22 ale dawala mi do zrozumienia ze glodna ale ja ja do cycka a ona sie odwraca wiec co mialam zrobic chcialam jej dac sztuczne ale powstrzymalam sie wkoncu zrobilam jej herbatke i wypila prawie cale i zasnela czy myslicie ze to przez moje mleko tak jest ze spaniem??czyzby sie nie najadala??nie wiem sama juz co myslec!!ale jeszcze nie dawno ladnie codzila spac:confused:dylemaciki.

a tak apropo to witam

Tiffi a powiedziala ci pediatra dlaczego tak jest??z tym spaniem???bo ja juz sama nie wiem czy to zeby dziasla czy poprostu glodna jest bo ona to juz nic nie daje zrobic ostatnim czasem a jak na cycka przystawie to jak szybko nie poleci to sie wkurza i juz cycka nie chce. i caly czas smoka wypluwa teraz:baffled:
tetina podziwiam cie za odwage:-)
Jedyneczka a no zle jest ale co zrobic na sile chlopa nie zatrzymasz choc on sam nie wie czego chce pogubil sie..... a mleczka mam narazie pije herbatki wiec jest.
M przesadzil to prawda tez bym sie wkurzyla jak by tak powiedzial mysle ze to przez zlosc ze nie chcial a dzisiaj przeprosi jak wroci

ja tez bym chciala 3 ale to juz przed 40 bo teraz to chcialabym wziasc sie za siebie. nic uciekam bo nawet nie da popisac!!!!
 
tiffi pewnie masz racje z tą chęcią bycia tutaj. A do kiedy musisz ten masaż wykorzystać?

pati i jak po szczepieniu? My jutro. A co to za makaron z jajkiem i kiełbaską? Zaintrygowałaś mnie;-)

tetina no niezłe hobby ale się to chwali Pani, chwali:-) Znałam 2 baranów a własciwie byłam w nich zakochana:-D Super są jak dla mnie:tak:

pyzunia moja też długa i chuda bo waga ok. 25 centyl a "wzrost" 97:-) Ale zobaczymy jutro przy szczepieniu czy coś się zmieniło.Jakiego masz psiaka?

MM obejrzę jak mała mi wstanie ale zapowiada się nieźle:-)

kacperek jak się odwracała od cycusia to raczej nie głodna myslę. Moja też pada ok. 20ej na 15 minut a potem chce się bawić po prostu:dry::-p Jak mój nie przeprosi to będzie drugie alimenty płacił:-D Ja jakbym chciała trzecie to musiałabym niebawem bo ja już tuż przed 40tką:-D

ewcik to urósł kawaler;-) Mam nadzieję że przejdzie mu szybko złe samopoczucie po szczepieniu. Mówiła mi pediatra że kolejne szczepienia coraz gorzej dzieciaczki znoszą:baffled:

mysza ano narzekało się i latem znów będzie się narzekać:-D

A my zimą nie będziemy raczej chodziły na spacery:dry: To jakaś masakra:baffled: Nim ubrałam dziś małą w te zimowe bambetle to była:zalana łzami, zasmarkana i upocona nie mówiąc że darła się aż zachrypła:dry: Więc rozebrałam nas i zostałyśmy w domu bo bałam się że taka upocona +mróz i choroba murowana a jutro szczepienie a w niedziele chrzciny przecież.Ale długo musiałam ją uspokajać po tym szoku jakim było ubieranie:baffled: A ja musiałam się umyć bo byłam spocona jak prosie z wysiłku i nerwów. Więc chyba wybędziemy dopiero na wiosnę:-p
 
co do ubioru Maluszka, to w nocy śpi otulony kocykiem, a na sobie ma body z krótkim rękawem+bawełnianego pajacyka, z kolei na taką pogodę zakładam mu np. body z krótkim rękawem, bluzkę z długim, rajtuzki/lub spodenki i skarpety i na to kombinezon:-)

jeyneczka racja, teraz wybrać się na dwór to cała wyprawa:baffled:

a tak w ogóle-jeśli Marcello ma 37.5 po tych szczepieniach, to czy mogę z nim na spacer iść??
 
reklama
ewcik temperatura 37,5 to niby stan podgorączkowy , sama nie wiem ale raczej bym w domku została:baffled: Kurcze a my mamy jutro szczepić a chrzciny w niedzielę, może przełożyć szczepienie:baffled: Tylko nie wiem czy nie będzie za późno bo 23go mineło 6 tyg. od poprzedniej:baffled:
 
Do góry