reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

ja tylko powiedziec dobranoc bo moje malenstwo cos meczy i co chwile krzyczy na mame takim zalosnym tonem a wczesneij napracuje sie raczkami i nozkami konkretnie :-( i trzeba ponosic i uspokoic oczywiscie co na to tatus: "co dzis zjadlas?" nosz k... ryz z jablkami :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


spokojnej nocki wszystkim
 
reklama
Witam sie pozna pora, juz podchodze do napisania czegos od wczoraj , co siade cos napisac to mala chce na raczki. Moj maly pieszczoch.:-)

Tiffi- ja jej tego na glos nie mowie , bo chyba by focha walnela:-D

Jedyneczka- No tak kochana , 11 latki to juz nie dzieciaczki tylko nastolatki, ostatnio przyszla i mowi do mnie ze jej kolezanki tata nie moze miec wiecej dzieci poniewaz podcial sobie nasieniowody:szok::eek:, doslownie myslalam ze z krzesla spadne:eek::szok:. O czym to rodzice z dziecmi tutaj rozmawiaja :eek:boszeeeeeeeeeeee.Takze kochana przygotuj sie na 100 pytan do ...:-)
 
Nie mogę złapać rytmu jedzenia Andrzeja od 20.00 - 11.00 :no:. Budzi się kiedy mu się podoba. A jak Was czytam to wasze dzieciaczki są poukładane. Wczoraj był posiłek o 23.00, którego prawie nigdy nie było i teraz o 3.00. Co prawda o 20.00 mało zjadł, bo o 17.00 wtrąbił tyle, że hej 2 cyce i 100 ml butelki i zajęło mu to ponad godzinę :no: . Zobaczymy jak będzie rano. Przeraża mnie także jego długie jedzenie. :-( Karmienie zajmuje mi ponad godzinę.
 
Ostatnia edycja:
Ello

ja po dzisiejszej nocy robie za zombii :-( skusily mnie wczoraj placki ziemniaczane moze przez nie go brzuch bolal :baffled: ale glupia jestem ze je zjadlam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Rano poprosilam m zeby sie zajal Maksiem i co? "za chwile" w koncu zwlekl tylek zmienil pieluche (zgodnie z zaleceniem) wrzucil malego do hustawki i poszedl :confused: i nie dane mi bylo sie przespac :sad:

a odkrylam ciekawa rzecz wszyscy mowia ze Maksiu jest duzy, zawsze tak mowia mamom z takiego zalozenia wyszlam, ale dzis rano go przebieram i przez przypadek wpadla mi w oko metka a tam 68 :szok: wiec odwinelam jeszcze metke od body 68 i wcale nie sa one na niego luzne :baffled:
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczynki, u mnie wczorajszy dzień pod kątem upadku Selectours, ale już dzisiaj się uspokoiło na szczęście, co musiałam załatwić to załatwiłam, Hania na szczęście wczoraj mega spokojna.
Dzisiaj coś ja brzuszek spinał, ale usnęła w końcu.
Wczoraj z Mają poszłam na basen, moja mama została z Hanysem, fajnie tak się oderwać:-)

Dzisiaj idę wreszcie do gina

Jak mi się podoba ta reklama plusa z pastuszkiem, zawsze na niej się śmieję:-)

Vanillka, dobrze zrobiłaś, że odmówiłaś szczepienia.

Ashika, ja też sobie pluję w gębę, że jadłam łazanki z kapustą i pieczarkami, o ja głupia, wczoraj mój Hanys nosiła body na 6 miesięcy
 
hej dziewuszki! :-)
Ashika wspolczuje kochana :-( nie obwiniaj sie i tak jestes mega twardzielka z ta dieta :tak:
Agatha dobrze ze juz sie troche uspokoilo z ta afera... :tak:
AgatkaNatalia moja tesciowa tez byla w miare dopoki nie zaczely sie przygotowania do Naszego Slubu... od tamtej pory bylo tylko gorzej :sorry2:
a jesli chodzi opory jedzenia to moja Laura ma stale raczej i wychodzi 7 posilkow na dobe :tak:
Ewa to niefajnie zmoklas :eek: obys sie nie rozlozyla :sorry2:
a ja kolejny dzien meki z ograniczaniem zarelka :zawstydzona/y: oj ciezko jest....
milego dzionka laski! :happy:
 
Witam się i ja:-) Wczoraj byliśmy na usg bioderek- bioderka wzorcowe:-D Dziewczyny robicie usg główki? Nie wiem dokladnie po co to się robi, ale kilka moich koleżanek robiło, a ja nie dostałam skierowania. O widzę teraz,że o tym pisałyście.
Ja chyba poproszę o skierowanie do okulisty, bo mam wrażenie,że mała ma jedno oczko większe:baffled:
Dzisiaj mam ten zabieg ginekologiczny- poprawa blizny po nacięciu. Mam nadzieję, że nie będzie bardzo bolało:baffled:

Ashika smażone moglo mu zaszkodzić...Ale dużego masz synka- moja nosi 62:happy:

Agatka a on na pewno je, czy tylko sobie trzyma cycka?Jeśli przełyka i mocno ciągnie to znaczy,że potrzebuje:tak:Moja wstaje w nocy raz, ale o różnych porach. W sumie to bym się nie pogniewala,żeby mi teściucha obiad zrobiła, ale ona się nie pali:baffled:

Nina niezla historia z tym tatusiem:tak:

Vanilka dobrze,że nie szczepiłaś!! Dla mnie dobre jest też Emolium:tak:

Ewa a dlaczego powtórne usg główki?:confused:

Madzik faktycznie ładnie przybiera i jak ładnie podnosi główkę na brzuszku leżąc!!Mojej się chyba nie chce, bo już podnosiła, a teraz sobie spokojnie leży na brzuszku, a główka na boczku...:nerd:

Tiffi ja się też skumplowalam z listonoszem;-)

Tweenie podobno na wzmożone napięcie są łatwe ćwiczenia- rehabilitacja Voity czy jakoś tak. Szybko przynosi efekty:tak:

Kama witaj:laugh2:
 
witam się:-)

u nas nocka dziś superowa- Marcepan spał od 19.40 do 5.30:-D ciocia Ewelad go postraszyła:-D za to niestety od 6 zaczęła się akcja-kolka:no: znowu piszczał z bólu, usnął dopiero na moich rękach popijając herbatkę rumiankowo-koperkową:no: chyba wybiorę się jutro do lekarza, bo dziwne jest to, że o takich porach kolka i to zaraz po jedzeniu lub w trakcie.. może ma coś nie tak w ukł.pokarmowym?? no i te kupy dalej rzadkie:baffled:

zaraz planujemy wybrać się na spacer, tylko czekam, aż zrobi kupala, bo ostatni był wczoraj o 17. No i zjeść musi jeszcze przed wyjściem, zeby potem afery na mieście nie było;-)

agatka Marcelinio też okrutnie się ślini i wciska do buzi wszystko, co się nawinie-ale to niemożliwe, żeby to były ząbki:szok:
 
reklama
Ashika, ach Ci M. Szkoda słów.

Perła u nas też wyszło 7 a już było 6.

Mruczka Andrzej miał 2 razy USG główki, ale z racji tego, że był wcześniakiem. Napisz jak po zabiegu.

Ewcik mój kolki miał popołudniami, dostawał sab simplex i całe noce przesypiał bez bólu.
Co do ząbkowania, to u dzieci jest różnie, jedne wcześniej ząbkują drugie trochę później, nie ma reguły. Nawet czytałam, że dzieci potrafią urodzić się już z jednym ząbkiem.

W Stolicy pogoda do kitu. Nie możemy wyjść na dwór bo pada. Andrzej właśnie usnął przy piosenkach Natalki Kukulskiej, a ja idę zjeść zupę.
 
Do góry