reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Przespalam sie troche. Zobaczymy co teraz bedzie. Mnie przy tych skurczach bolal brzuch na dole jak na okres i jednoczesnie bolal mnie krzyz.
 
reklama
czesc dziewczyny:-)

My z Tymkiem od wczoraj jestesmy juz w domu czyli po 12 dniach w szpitalu a z moim lezeniem po przeszło 2 tygodniach! Ale jest zajeb...cie!!!:-):-):-)
Mały ładnie przespał noc, jako ze wziełam go do naszego łózka ja karmień nie odczułam - chociaz jadł co dwie godziny al za to M kompletnie nie wyspany włąśnie dosypia sobie w łozku.:-D Ach ci faceci.... a mówiłam mu wcześniej ze nie długo wraca elekroniczny budzik...:-):-D
Napisze w skrócie - Tymek prawie zdrowy. W tym szpitalu kardiologicznym dobrał ampicyline do końca , miał założonego holtera( takie urzadzenie które przez 24 h rejestuje prace serca) i okazało sie wczoraj ze te braki skurczy stanowia mniej niz 1 % juz wiec dali nam jeszcze Zinat czyli antybiotyk na 7 dni i kontrolny holter w październiku. Wiec jest super. No i było tak jak lekaze mówili- infekcja. Moim przypadku okazało sie ze mam nie wielka infekcje układu moczowego i lekie przeziebienie ale mama obok miała opryszczkę- patrz- zimno i ma to samo z małą. Tak czy siak mój mały facecik jest zdrowy:-D
Jezeli chodzi o karmienie to tylko śpi i je i wyciaga ze mnie ostatnie soki....:-D ale to chyba przez te pogody takie te nasze dzieci głodne. Przytył juz pół kilo!:eek: nawet nie chce sama stawać na wadze bo okaze sie ze waze ze 24 kilo i nie długo muchy będą najlepszym dla mnie środkiem transportu:-D:-D:-D:dry:

Pierwsze co doczytałam to-

jedyneczko- moje gratulacje
:-):-):-)

a teraz spokojnie ide was nadrobic bo ostatnio to nawet na telefonie nie miałam kiedy was poczytać... kurcze czeka mnie ze 40 stron hahaha:-D e... tam .... dam rade:-)
 
Mruczko to powodzenia!! Trzymam kciuki o lekki porod. Jestesmy na tym samym etapie to moze i ja urodze? Hehe:-D tylko ze od chyba 1,5 godziny są dosc regularne skurcze co okolo 5minut ale no nie wiem czy czekac?? Bo naprawde nie bolą tak mocno. Skoro jesli skupie sie na czyms innym to nawet zapomną mi sie. Tak delikatnie ciągnie tylko dół, i puszcza... Hm chyba poczekam aż naprawde zaboli. Tylko zebym w domu nie urodziła!! :szok:

Kochana jak masz skurcze co 5 min i Cie bolą to jedz do szpitala !!! Kazdy ma swój próg bólu. Moja znajoma np. dopuki jej wody nie odeszły wogóle nie czuła skurczy a na ktg podchodziły pod 100.Na co czekasz?Najwyzej Cię odeślą do domu.
Tylko daj znać co się urodziło:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Na razie cisza. Wiec pewnie zaliczylam piekny nocny falszywy alarm. W dzien pewnie poloze sie spac i odespie noc.

Butterfly88 a bralas prysznic? Mi w SR mowili aby podaczas skurczy brac prysznic pol godzinny i sprawdzic czy po nim skurcze sie nasila czy znikna. Moje zostawaly bez zmian po prysznicu. W domu napewno nie urodzisz:-)
 
Brałam prysznic ale krótszy niz pół godziny napewno. Bylo bez zmian. Nadal mam pobolewania. Ale cholerka nie moge wyczuć kiedy skurcz bo mała sie non stop kręci i jej ruchy troche bolą bo mam napięty brzuszek...
 
hej:)
korzystam z chwili kiedy mala spi.
wczorajszy dzien byl straszny,Maja plakala caly czas a ja razem z nia,zasnele dopiero wieczorem i pospala pieknie do rana.sama nie wiem co jej wczoraj dolegalo,czy to kolki?!jesli tak dzisiaj tez powinny ja meczyc,za grubo nie byla ubrana bo miala tylko pampersa i cieniutka bluzeczke i tak sobie pomyslalam ze ona chyba zle przyswaja wit.d,wlasnie co do tej witaminy,ile ludzi tyle gadania,slyszalam ze latem niekoniecznie trzeba ja podawac,mamuski co wy o tym myslicie?
Perla,vanilka zaczelam malej wyciskac baczki jak pisalyscie,sab simplex jeszcze nie podawalam,zgubiam ulotke i nie wiem ile kropelek moge malej dac:zawstydzona/y:
do nas za chwile przychodzi polozna i bedzie warzenie,ciekawa jestem ile moj pulchniaczek juz przytyl.
Louise milo ze sie odezwalas,kazdej z nas wolny czas przecieka teraz przez palce,dlatego dwupaczki robcie tak jak Madzik pisala-korzystajcie z nudy i kazdej minuty snu,pozniej za tym zatesknicie.

wszystkim czekajacym na rozakowanie zycze powodzenia!!mam nadzieje ze jak kolejny raz wejde na bb bede skladala juz ktores graulacje!!!
 
kacperek wlasnie mam dokladnie takie same obawy przy pierwszym synku odeszly mi wody a skurcze wywolywali oksy bo sie jakos zaczac nie mogly :zawstydzona/y: i tez nei wiem co i jak na prawde powinien byc jakis taki nieomylny znak ze to juz jutro bedzie, a do tego wroclawia ja bym na twoim miejscu nie jechala


oliwianiestety mieszkamy z dziadkami obydwoje sa dobrze po 80 i to stanowi dodatkowy "atut" bo dziadek chce pomoc i umyje naczynie potem i tak nadaja sie w dalszym ciagu do zmywarki i sie obraza ze jest niepotrzebny i badz tu madry :-(
co do testu to pnoc tak, ale roznie z tym bywa bo kazda jest inna ;-)


butterfly patipaula rozkrecacie sie??


tetina witajcie w domku :-):tak::tak::tak: dobrze ze tymek w formie ciesz sie dziewczyno :-)



kama tez slyszalam ze altem nie trzeba bo sie sama tworzy dzieki duzej ilosci slonca





Pospalam w nocy z upierdliwymi bolami brzucha :zawstydzona/y: jak chcialam sie ruszyc to bolal tak jakby mi go ktos wyrywal az tak zel do tej pory nie bylo i twardy jak kamien ok 13 jade na ktg to moze zawitam na badanie jeszcze i sie dowiem co tam moze byc slychowac
Najgorszy dzien chyba wczoraj byl bo przez ten przeklety termin pisali do mnie nawet ludzie co nie mialam z nimi kontaktu przez ostatnie pol roku :wściekła/y:
Ciekawe czy dzis bedzie tak leniwie na BB jak zwykle w weekend

Milego dzionka
 
reklama
Lipa u mnie tez chyba. Czuje ciągły ból i napięcie. Nie wiem co jest... Czekam na jedn ostry ból i Jade na IP. Bo cos chyba znaczą 3 godziny regularnych skurczy nad ranem? A moze teraz są częstsze i dlatego wydaje mi sie ze to ból ciągły. Ech. Zobaczymy:-)
 
Do góry