reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
hello:-)

ale wieści z rana...:-D

oczekiwanie raz jeszcze moje gratulacje:-)

tiffi wow, szok:szok: trzymam kciuki kochana za szybki i jak najmniej bolesny poród:tak:

dziewczynki, dziś chyba przenosimy się na nowe mieszkanie, także póki co neta tam brak-prosze mnie o newsach informować na bieżąco:-D będę od czasu do czasu u rodziców nadrabiać, co tu piszecie, ale mimo to mam nadzieję, że będziemy w kontakcie:tak:

ale super pogoda dzisiaj.. a M w pracy-już ostatni dzień, od jutra ma wolne, prawie miesiąc:-D
także może jutro jakiegoś grilla zapodamy;-)

miłego dnia dziewwczynki:-)
 
tetina Ashika jakby moja teściowa usłyszała taka wiadomość to by na zawał padła i śmiertelnie się obraziła:szok: ale mi się ten pomysł podoba:-D
Ashika chyba masz rację- dziś daję na luz ;-) nie sprzątam...pójdę na spacer i się spróbuje zrelaksować..............
 
Tiffi powodzenia!!!!!:-D:tak::-)
Ja się wybieram do teściów. Ciekawe, czy będzie kolejna rozmowa. Jestem mega nabuzowana dzisiaj. Okazało się, że baba, która u nas na osiedlu parkuje na chodnikach i na wyjeździe złożyła doniesienie na policję na mojego M. On jej kiedyś zwrocił uwagę, a wczoraj ktoś jej porysował samochod i oskarżyła mojego. :wściekła/y:Jeszcze z policją do tego wszystkiego trzeba się będzie użerać... Pewnie jakaś wózkowa mama się wk, bo nie było jak przejechać.
 
hejka

ale wiadomości...tiffi powodzonka
kropa dla Ciebie też,no i oczekiwanie gratulacje Kacperka, jak fajnie
nareszcie się coś dzieje,może teraz już pójdzie z górki :))
ewcik fajnie ze już przeprowadzka,ale szkoda że tak rzadko będziesz tu z nami :(

idę coś posprzątac,moze popołudniu jakiś spacerek
 
Atabe - jak bym o sobie czytała!! Też spuchłam, waga w górę, stopy jak balony, samopoczucie do dupy i nie umiem sobie miejsca znaleźć!
Mam nadzieję że nie zarziłam Cię moją deprechą przedporodową!!

Aishika
- rady super, z tą kosmetyczką itp, ale jakoś ciężko w życie wdrożyć!!
Chociaż moze jak mi stopy wklęsną i wejdę do butów (ostatnich do któych się mieszczę) to pojadę gdzieś po południu - może sobie coś kupie i sobie humor poprawie. M idzie do pracy i włąsnie na mnie nawrzeszczał że już nie poiwinnam samochodu prowadzić!!
Zamknę się na 4 spusty i będę czekać w takim razie na zbawienie!!

Vanillka
- po arbuzie nie powinni być chyba sensacji!! i mały z pewnością go będzie tolerował!! Gorzej truskawy i czereśnie!!
Madzia - oby dziś udało się wybrać na ten spacerek!!

Anetka, Kama - a Wy gdzie?? Też nam szykujecie niespodziankę??:-D

OOOO stuknął mi 39 tydzień!! W najgorszym wypadku jeszcze 21 dni ;-))
 
anetko mi tez będzie Was okropnie brakowało, mam nadzieję, że na początku przyszłego tyg uda nam się podpisac umowę z jakims dostawcą internetu... rzecz w tym, że na naszym osiedlu monopol na internet ma jedna firma, z którą średnio chcemy podpisac umowę:dry:
 
Witam z rana ale ciezkawo :zawstydzona/y:

OCZEKIWANIE GRATULUJE
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


kama to czekanie okropne a jeszcze dodatkowo jakos nie spie, bo w pierwszej to spalam gdzei popadnie i kiedy popadnie a teraz nie przynajmniej bym mogla przespac to czekanie :tak:

arlecia oby ta pelnia byla skuteczna dla naszych dziewczyn a jak bedzie laskawa to moze i ja bym sie zalapala ;-)

atabe kama takich natretow trzeba olewac albo wymyslic jakas odpowiedz co by im w piety poszla, ale przepraszam pusta glowe mam :-(

emih za chwilke to ten kociol ci z glowki wyjdzie i zagosci w domku pewnie

misslena nie ogladaj takich rzeczy, teraz i w najblizszym czasie (o ile juz nie na zawsze) bedziesz odbierala takie rzeczy duzo mocniej niz przed ciaza, szkoda sie meczyc i zamartwiac

kropa powodzenia

tiffi dobrze ze wszystko ok, M sie spisal :-) szkoda ze te badania takie dlugie i meczace ; a co do pracy to kazdy jest madry jak jego to nie dotyczy
POWODZENIA WLASNIE CZYTAM ZE ZROBILAS MEZOWI NA ZLOSC I SIE RUSZYLAS Z DOMU KONKRETNIE :-)

louise jakas taka dziwna prawidlowosc, ze albo kilka na raz albo zadna :tak:

madzik udanego spacerku

vanilka pierwszy raz slysze ze matka narzeka ze sie dziecko rzadko w nocy budzi :baffled: a co do budzika niezly masz :-D:-D:-D

Wczorajszy wieczor i pol nocy byly okropne :-( bole i skurcze ale nieregularne, wiec w koncu polazlam do wanny z nadzieja ze cos sie rozwinie albo w jedna albo w druga strone i co??? I nici chwile lepiej a potem dalej meczylo jakby zaskoczyc nie moglo ehh M trzymal reke na brzuchu i "rozmawial" z synem. Dzis rano sie okazalo ze tlumaczyl mu zeby jeszcze tydzien poczekal :wściekła/y: nastepnym razem idze gdzies gdzie go nie ma :wściekła/y:
Dodatkowo z samego rana dzwonila moja spanikowana mama, juro nad ranem leci do siory do hiszpanii i nie spakowana a Mati u niej zostal i tym sposobem ja juz dawno na nogach i w tzw obrocie :tak: cos czuje ze dzis ciezki dzien bedzie :-( i nadal mnie cale podwozie pobolewa wraz z udami ale bez skorczy, przynajmniej na razie;-)

nie ,nie nie!!!!nie narzekam -oszalalas :):):)
chodzilo o to ,ze ze mnie spioch ogromny i co ja bym zrobila jak bym tak musiala czesciej w nocy wstawac ..dlatego dalej modle sie do najswietszych tam u gory zeby to nie byla cisza przed burza hahahaha:):)

atabe co Ty tu robisz :p:p:p telefon wylacz !niech spadaja na szczaw:)
 
reklama
hej:)
ktora wyssala ze mnie wszystkie sily,dopiero co wstalam a zaraz chyba znowu pojde sie polozyc bo sily nie mam,wszystko mnie boli i humor do bani:confused:

w koncu jakies bobasowe wiesci na forum:
oczekiwanie gratuluje!!!

tiffi masz racje,diabetolog mi powiedzial ze to jedna z lzejszych postaci cukrzycy i daje sobie reke odciac ze po porodzie sie wszystko unormuje-oby mial racje.
o Matko co sie tu porobilo TIFFI TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI!!!
Kropa powodzenia dziasiaj,oby poszlo szybko!!!
madzik udanego pierwszego spacerku!!!
tetina obys miala racje z tym rozpakowywaniem sie!!
ewcik fajnie ze juz przeprowadzka ale szkoda ze do nas zagladac nie bedziesz:-(
 
Do góry