reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

kamuś nawet mi nie mów:-( uzależniłam się od Was, mam nadzieję, że jakoś dam radę czasem wpaść w te najbliższe dni, muszę M zmolestować, żebyśmy jak najszybciej kupili tam internet:tak:
 
reklama
oj my tez bedziemy tesknic,zalatwiajcie szybko ten internet:tak:pisz chociaz smsmy z nowinkami i w miare mozliwosci zagladaj jak najczesciej!!!
 
hej

no niezle sie porobilo. u nas tak tu jest, ze jak jedna zacznie to potem hurtem idzie!!

ewcik koniecznie daj znac co u ciebie i żebyscie szybciutko internet zalozyli.

madzik udanego spacerku

atabe wiem ze masz dosyc natretow. WRR trzeba cos im powiedziec do sluchu

Mnie denerwują teksty zwlaszcza mam w przedszkolu jak ide codziennie po młodą a tam teksty " Jeszcze sie kulasz" Noszzzzzz ku....

ja dzis od rana mam pawera na sprzatanie. czyżby to jakis zwiastun porodu :-) hii
 
Tiffi trzymam kciuki za Ciebie i za Zuzię.

Jak tak dalej pójdzie to w lipcu żadna nie urodzi, bo wszystkie lipcówki w czerwcu urodzą :-D

Witam

Nie mam na razie na nic czasu, czy to normalne? Jak mały śpi to zawsze mam coś do zrobienia i nie mam czasu nawet Was poczytać. Mam nadzieję, że już nie długo to się unormuje.
Pozdrawiam lecę przewinąć Andrzejka.
 
Heloł, widzę że dzieciaczek przybył lipcowy jak spałam:-)

oczekiwanie gratulacje raz jeszcze:tak:

tetina wiem jak to jest, wpada Emi po szkole i trajkocze tak że głowa puchnie ale jak dłużej u taty siedzi tez mi za tym tęskno:-p Choć czasem jest Jula w tym czasie i swoją paplaniną zapełnia ciszę:-D W ten wek jest właśnie a Emik u taty na kilka dni.
Ponoć dobry jest penaten na wykwity - od razu dla maluszka na pupkę potem może być, no tak to jest jak się dojrzewa:-D

tiffi he he kreator mody mu się włączył, dobre:-D Ojej to sie musiałaś wczoraj zestresować, zaraz doczytam na wątku. M się spisał widzę, jedno puknięcie to i tak nieźle na zestresowanego tatusia:-p

kacperek zaraz wrzucę na zakupowy posciel:tak:

oooooooooooo co ja czyta tiffi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakas ty słowana, nie zamierzałas siedzieć w domu dzisiaj i nie siedzisz:-D Kochana mam nadzieję że pójdzie szybciutko, nie umęczysz się bardzo i jak najszybciej ujrzysz waszą Zuzię:-)

Tak sobie pomyslałam że gdzieś pisali że zwiastunem porodu tez jest mniejsza ruchliwośc dzieciaczka :confused:

aisim tez zauważyłas jaka słowna ta nasza tiffi:-D

madzik to ślicznie Julcia śpi, tez bym sobie tak zyczyła u Nadinki:-p Bo faktycznie wyśpię się też wtedy lepiej niż teraz z tym wstawaniem na siku:dry: Odezwij się jak tam po spacerku:tak:

Vanilka no zmęczona na pewno jesteś ale zaraz wstawisz foty z talią osy podczas gdy my jeszcze z bębnami przed sobą:-p A Dawidek kochany synuś, wie pewnie że mamusia lubi pospać i dlatego Ci to umozliwia:tak:

ashika mam nadzieję ze jednak ten dzionek nie będzie dla Ciebie upierdliwy;-) mój też tylko - nie dotykaj jej bo będzie chciała wyjść a choć do 1-go wytrzymaj:-p

atabe dobrze tetina radzi, nagraj wiadomość:-p już widzę miny dzwoniących:-D

mruczka nie przejmujcie się, niech sobie baba gada co chce, zazwyczaj na takich kretines i policja się poznaje;-) Nie udowodnią nic bo nie mają co a baba może sobie weźmie upomnienia do serca:-p Mojego tatę tak sąsiadka oskarżała o włamania i kradzież klejnotów ale opowiedziała tez policji że ją ufo z balkonu obserwuje i dali spokój:-D

aisim jakie 21 dni!!! Ja jak w dzień terminu nie urodzę to się łąduję na ip i dopiero jak wyjdę to z małą:-D:-p choć w sumie miałabym dylemat rozwiązany co do szpitala bo pewnie bym się z moim ginem w Tychach zgadała na jakieś wywołanie:-p

ewcik dawaj cynka co jakiś czas co się dzieje u Ciebie bo będziemy mysleć:sorry2: i załatwiaj szybko tego neta:-D

kropa tak czytałam do końca bo myslę może juz po ale widzę że jeszcze nie więc trzymam nadal kciukasy;-)

A ja dziś zmolestowałam M :-D Był zachwycony ale teraz się boi że zacznę rodzić wcześniej eeehehe ale mam ubaw z niego:-D I kazał mi sie odziać bo mówi zdjęcia będzie mi robił, no no, chyba się w nim na nowo zakocham jak tak dalej pójdzie:-p
 
ja po sniadaniu i co robie?....no wiadomo -leze.:dry: nie mam weny w ogole na pisanie-znow kiepski humor. pogoda ladna wszystkie sobie grille robicie, zakupki planujecie a ja leze i leze i leze mam juz serdecznie dosc tego. zrobilam Mkowi liste zakupow kosmetycznych dla dzidzi i d la mnie i tez do apteki bo po tiffi to sie wystraszylam ze moge nie zdazyc. chcialam chociaz kosmetyki sama kupic ale nawet tego mie bedzie dane zrobic :-( mam mega dola. najfajniejsza czesc ciazy czyli wyprawki, zakupy, ciuszki-wszystko mnie omija...co za beznadzieja. nic mnie jzu nie cieszy przez to wyro.
tylko jedno co sie zmienilo to ze bede miec inny wozek-juz zamowiony. jakis zupelnie nowy model-wypasiensza wersja a za ta sama cene. jeszcze go nie ma w ofercie nawet na stronie-taki jeszcze bardziej sportowy i lzejszy-ale tej samej firmy. kolorek wybralismy srebrny z takim wzorkiem z boku jak triballe na tatuazach-czarnym. fajny. po niedzieli moze bedzie a najpozniej za tydzien
 
Ostatnia edycja:
reklama
jedyneczka to b sie ciesze ze sie udalo Mka zmolestowac. i druga milosc wrocila :-)

tetina czekam na ciebie do lipca :-)

tiffi to trzymaj sie i oby teraz juz z gorki poszlo.powodzenia:-)
 
Do góry