reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2010

U takich maluszków to powinno się używać kremów z filtrem 50 najmocniejszym bo skórka jest bardzo wrażliwa na słońce mimo że nie będzie wystawiane :) Wydaje mi się że Avene można stosować lub LaRoche ale nie jestem pewna czy one od pierwszych dni czy od pierwszego miesiąca, ale nawet jakby były od 1 miesiąca to ja sobie zakupię LaRocha.

Dziewczyny macie może coś takiego że jak troszkę pochodzicie to czujecie takie kucie w szyjce, niebolesne ale takie dziwne :) ja tak mam od czasu do czasu a wczoraj to nawet kilka razy dziennie się zdarzyło. Ostatnio na wizycie lekarz powiedział że wszystko ok pozamykane na 4 spusty :) No i nie wiem co to jest, moja siostra tak nie miała w ciąży :/
 
reklama
Zrobiłam lasagne. Tzn. piecze się. Nie wiem jeszcze, czy będzie zjadliwa :-D Ale olewam to. Załamałam się - makaron się posklejał, znowu M musiał ratować obiad. A ja zapuszczałam wiązanyyyy...
W ogóle kumpel przyjechał i usłyszałam świetny komplement - ale Ci nogi urosły... :-(
Normalnie załamka... Esh oni wiedzą jak poprawić humor... oczywiście po fakcie dodał, że pewno po ciąży zrzucę, ale i tak usiadło mi na psychice...
Tiffi- chciałam tego schabika, ale mi Marcpola zamknęli. Likwidacja sklepu. A w biedronce tylko w plastrach. Ja kupię Nivea 30, albo z ziaji. Nie stać mnie na avene.
Anetko - udanej imprezy życzę ;-) Kreację masz, to możesz szaleć.
 
witam się niedzielnie...

mam dziś lenia, podczytuję Was, ale nie mam weny na czytanie - jutro pewnie nadrobię ;-)
Odkryłam ostatnio bibliotekę i leżę teraz z książką i nadrabiam zaległości literackie.
Bylismy z M na spacerze i na lodach, teraz M robi obiadek - naleśniki z truskawkami... mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:-)
W końcu kupiłam czereśnie, są boskie, takich jeszcze w tym roku nie jadłam, niebo w gębie...
Mysza idź Ty z tą lazanią, albo lepiej - przyjdź z nią do mnie :-D
loise, dzamena proszę ładnie leżeć
aneta udanej imprezki
kama widzę, że u Ciebie godzina "0" już coraz bliżej :szok:
 
Muszę się pochwalić - pierdzielnęłam taką lazanię, że dostałam zamówienie na kolejne. Ale głupia nie jestem i nie dam się wrobić. My z Ninką sobie pojadłyśmy, reszta mnie pierdzieli :-D
Tweenie - ja z chęcią poszłabym na spacerek i lody, ale tu się zaczęła impreza sportowa - piwko, meczyk, więc mogę zapomnieć.
brejka- ja tam mam różne dziwne bóle. Tu coś dźga, tam coś kłuje. Ale po wizycie też jestem pozamykana, więc to chyba mała uciska. Szczerze, to nawet nie wiem jak skurcz wygląda. Nic nie umiem zinterpretować.
 
witam popołudniowo dziewczynki,kama normalnie widze siebie w Tobie z tymi bólami ,dzis musiałam isc do leroya i po drodze gdyby nie m to chyba bym z 5 razy pod auto wpadła,taka jestem zakrecona a wogóle to mam jakiegos dołka wszystko mnie wkurza i m twierdzi ze wygladam jakbym miała zaraz usiasc i płakac,brzuch zamiast kurde przejsc po nospie to coraz gorszy
jesli chodzi o kremik -moze byc zaji i sa fajne bo nie uczulaja i o ile pamietam nivea ,akurat to mam obcykane dzieki mojemu alergikowi ale wiadomo to ze nie uczula mojego to nie znaczy ze zadnego,ale krem musi byc i w sumie nie wazne jakiej firmy byleby miał powyzej 30 i był od piewszych dni zycia,ostatnio nawet rozmawiałam o tych factorach z Filipka onkologiem i on stwierdził własnie ze powyzej 30 i koniecznie czapeczka czy to niemowlak czy starsze,nawet mi uwage zwrócił ze ja tez powinnam bardzo uwazac i sie smarowac wysokim bo mam duzo pieprzyków a w zasadzie takie malenstwo jak sie rodzi to nie wiadomo jaka bedzie miało skóre bo to dopiero z wiekiem
atabeno współczuje ci bo naprawde co chwila cos tam u ciebie nie tak,najlepiej to juz urodz to bedzie dobrze
louise ja tez uwielbiam w takie dni chłodniki ,mizerie ,nawet dzis na obiad własnie miałam ,a chodza za mna racuchy ale mimo tego ze to moment i masz zrobione to nie wiem czy mam siły zeby znów stac w kuchni
mój to chyba na serio sie wystraszył ze zaraz urodze bo od paru dni tylko chodzi i mnie myzia i jakis taki dziwny jakby znów zakochany,nie wiem o co mu biega
 
Hej
Tak Was podczytuje i podczytuje az pasuje cos napisac :)
Ja konkretną wyprawke zrobie za tydzien...wiadome o co chodzi..... czekam na pieniazki.
Ja mam termin na koniec lipca ale czuje ze bedzie wczesniej :)
Znowu slonce wyszlo...w domu duchota i nie ma zywcem czym oddychac :(
Pozdrawiam Was :)
 
Wróciłam:-)Jutro znowu pranie i prasowanie:eek:Dopakuję też torbę swoją, potem jeszcze dzidziusiowa zostanie. Muszę się też wybrać do bankomatu, ale to u mnie niezła wyprawa:tak:Znalazłam nową rozkosz podniebienia- arbuz biały:happy2:W środku jest żółty i 10000x lepszy od czerwonego-mięsisty i słodki mniaaaaam:-D
Dzamena może jakieś feromony wydzielasz??
Brejka mam takie same kłócia- w szyjce od góry:cool:
Aneta miłej zabawy:-)
Luise dostałam na jutro chłodnik od teściuchy, mniam:-p

Ja kupiłam Nivea na każdą pogodę.
 
aisim a wiesz że też się skłaniam bardziej po namyśle do tego na baterie, bo będziemy często pewnie w ogródku siedzieć na jakimś grillu więc to dobra sprawa choć M coś gada że na prąd lepszy ale nie posłucham go chyba:-p

dzamena ja też nie mam czasu jeszcze na poród, jeszcze z dwa tygodnie potrzebuje:tak:

louise no masz, może to resztka faktycznie ale można tak jeszcze pochodzić, oby nie pojawiły się skurcze. Z wyprawką do szpitala masz racje , też postanowiłam się tym nie stresowaś, wyslę M najwyżej i kupi raz dwa i w dodatku swojej kaski nie wydam:-p

aisim pierwszy poród też jest fajny bo Cię łagodniej traktują a od nas, niepierworódek oczekują opanowania i spokoju a drugi poród wcale nie musi być łatwiejszy:-p no i ja na pierwszy szłam jak w dym na zasadzie - nie się dzieje wola nieba i myslałam baaardzo pozytywnie, sądze że to pomogło więc uszka do góry:tak:

kama no to takie zwiastujące rzeczy się u Ciebie dzieją ale mogą potrwać dzień a mogą i tydzień, czytam dalej i pewnie się wyjaśni;-) ja miałam przedwczoraj takie bóle krzyżowe nocą i skurcze , nic nie brałam tylko starałam się oddychać spokojnie i wszystko przeszło więc był to jak widać fałszywy alarm.

dzamena nie mów że na koniec doczytam że ty na porodówce:-) oczywiście nie zyczę jeszcze bo wiem że nie masz na to teraz czasu:-D

cynamonka
właśnie, tak wiele zależy od M i jego wsparcia a przynajmniej bez jego upierdliwości:dry: przechodziłam takie samotne wychowywanie (bo eks się irytował płaczem itd:dry:)z Emi i wiem jak jest ciężko ale w końcu się dagadałyśmy i choć jej tego oczywiście nie powiem to mam nieraz ochotę jej wygadać kiedy mi pyskuje jaki tatuś był wtedy zaangażowany:-p Miałam nadzieję że tym razem będzie lepiej ale po zachowaniu M w mojej ciąży śmiem wątpić:dry: Więc staram się tak zorganizować wszystko żebym miała wszystko co potrzebne na początek i rozlokowane wygodnie, pod ręką a w zamrażalniku pojawi się zapas gotowców i nie robionych przezemnie bo i tak by pewnie nie docenił:-p

justaa to do usłyszonka;-)

louise z kremami sobie poradził no no toż to wyższa szkoła jazdy:-D a ja byłam świerza jak poranek od początku bo brałam Emi w fotelik , stawiałam przy prysznicu a ja dawałam jej przedstawienie podczas kąpieli, takie połączenie :mam talent, you can dance i jak oni śpiewają:-D

Musze kompka oddać na troche:dry:
 
reklama
jedyneczka a ty niemozliwa jestes poprostu,normalnie widze jak robisz rewie pod prysznicem i mam polewke,ale doskonale rozumiem bo robiłam to samo i teraz tez pewnie tak bedzie
mruczka ja niewiem o co temu mojemu biega bo płacze ze zmeczony ,ze remont i w zasadzie ma prawo bo ludziom remonty robi wiec zachrzania po iles tam godz a przyjedzie do domu zje i idzie na dół robic i tak swatek ,piatek itd
ale na seksik to jak widze siły by znalazł
 
Do góry