reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
noooo nadrobiłam:-)

magdzia gratulacje, to teraz uzupełniające czy przerwa

jedyneczka a gdzie Emi jedzie na zieloną szkołę? Tylko nie pisz jeszcze ze te chude pająki rekami łapiesz?

aisim zdrówka dla Twoich bliskich

mysza i jak drzwi, a bigosu to sobie zamroź, będzie na pare obiadków, nieeeeeee co ja gadam….rozesłałabyś po lipcówkach a nie jadła sama

kama jak to Cisteneła waga? Przez to ze masz ten cukier i diete? Mi się przytyło ostatnio aż 3 kilo,a gdzie tam wizyta,jeszcze tydzień to może kilo jeszcz pójść, no ładnie

emih dobrze ze byłaś u tego lekarza,

atabe moja teściowa spoko jest,ma swoje różne pomysły ale ogólnie fajna babka

louise fajne dostałaś prezenciki od mamci i siostry, a co do terminu nawet nie mów,my już tuż tuż i będziemy rodzić i pisać do Ciebie żebyś przekazywała wiadomości na bb no a potem to już trzymać kciuki za Ciebie i pozostałe dziewczynki

madzik no prezencik już masz,a Ty obchodzisz i urodziny i imieniny? Fajnie,ja też tak chce! Ja nawet niewiem kiedy mam imieniny
 
hej kobitki, jestem nowa :) dołączam do Was, szkoda że tak późno :( ale lepiej później niż wcale :) termin mam na 3 lipca :)
 
Witam się, ale nie wiem czy zaraz mniez netem nie rozłączy!:-)

Wczoraj pisząc do Was znowu odłączyli mi mój radiowy net dopiero teraz sie pojawił.;-) Juz nie mam sił kłócić się z tymi półgłówkami tam pracującymi...
Przeczytałam Was pobieżnie,z pośpiechem żeby coś napisać...
Z tego co pamiętam, to dobrze że emih poszłaś do lekarza. :tak: Moja 12 - letnia siostra w tamtym roku na obozie złąpała kleszcza. Higienistka jej go wyjęła i nie było rumienie, więc temat uznali za zakończony. I było niby wszystko ok. Po pół roku w zimie sparaliżowało jej jedną stronę twarzy, nie domykała oka, itd. Okazało się, że to neurobolerioza (są trzy odmiany), czyli ta działająca na ukł. nerwowy. Objawiło się to u niej porażeniem nerwu twarzowego. Przeszła długą rehabilitację, mnustwo wizyt u neurologa. Groziło jej, że paraliż nigdy do końca nie ustąpi. Na szczęście po następnym pół roku przeszło. Ale teraz ciągle musi kontrolować poziom wirusa we krwi, bo nosicielem będzie do końca życia.:-( Wyleczyć można to antybiotykim tylko w pierwszych tyg od zakażenia.
Nie piszę tego, aby Was straszyć, tylko uświadomić jak ważne są badania zaraz po ukąszeniu. Z kleszczami nie ma żertów...:tak:

kasiamaj - ja też jestem z kręu leśników, skończyłam leśnictwo i mam wielu znajomych w tym kręgu.:-)
 
Ostatnia edycja:
aneta jak się dostanę na magisterkę to kształcić będę się dalej ;]
emih dobrze, ze bylas u lekarza, mam nadzieje, ze antybiotyk pomoze
Vanilka rzeczywscie, masz jeszcze 3 tyg i spotkasz się ze swoim Maleństwem


Jestem dziewczyny ale cały dzień stresujący bo próbowaliśmy wyjaśnić sprawę z tym BIKiem, ogólnie nie mamy szans na kredyt przed urodzeniem się Alicji, zadłużenie w jednym z banków okazało się być zadłużeniem z okresu 511 dni (oczywiście bez żadnych upomnień, telefonów itp), także gdybyśmy nie składali wniosku o kredyt to nigdy byśmy się nie dowiedzieli, zamknięcie rachunku zadłużenia i poprawa w raporcie BIK zajmie za dużo czasu by składać wniosek, ahhh mówię Wam nie mam już siły... Wczoraj do telefonu M był szczęśliwa jak skowronek z tej obrony a potem nerwy, ból brzucha, brak ruchów Maleństwa itp.

Wróciliśmy niedawno i muszę trochę ochłonąć. K***a zawsze mamy pod górkę, chyba nigdy nam się nie ułoży...
 
Ostatnia edycja:
kasiamaj ja smaka na coś ale nie wiem jeszcze na co to mam już od miesiąca :-D coś bym zjadła ale nie wiem co. Mój tata powiedział, że to z nudów biorą się takie rzeczy.

atabe jak bym swojego M słyszała, że we wszystkim przesadzam, a w sprzątaniu to już wogóle.

tiffi udanej wizyty.

emih to nie za fajnie, szczególnie z tym zakaźnym. Mam nadzieję, że Elence nic nie będzie.
Moja koleżanka w 7 miesiącu dostała ospy i też trafiła na oddział zakaźny. Z jej synkiem wszystko w porządku, tylko gorzej z nią było. Ale wyszła urodziła i ona i dziecko są zdrowi.

ewelad są takie zołzy

atabe, vanilka KURNIK - Darmowe GRY ONLINE - Szachy, Brydż itp. (makao lub scrable) :-D

emih mnie też szlak trafia jak widzę brud, a szczególnie w łazience. Nawet myślałam, żeby wynająć Panią do sprzątania na ten okres, co mi nie wolno forsować się, ale M powiedział, że jestem nienormalna i on może przecież posprzątać. Jakoś nie widzę, żeby za to się zabierał.

mysza dawałaś bigos majstrowi, a M był w domu? :-D

niunia a ja lubiłam ten film, a Natalki lubię słuchać nadal :-D

magdzia gratulacje obronienia licencjata.

A ja idę oglądać "cudowne lata" a o 18.00 muszę pojechać po teściową do pracy
 
MAgdzia- przykro mi, ale czasem tak bywa... los rzuca kłody po dnogi i czasem z perspektywy czasu okazuje się "że tak musiało być"... Ja też nie mogłam się uporać choćby z kredytem na dom, a teraz okazuje się, że tak być musiało, że dopiero dane mi było po 30-ce :eek: Wiem, marna pociecha... :eek:

Ewcik- no to trooooochę mnie nastraszyłaś.... Cieszę się że jednak poszłam. Normalnie bym nie poszła :no: ale jak się naczytałam ze to może mieć wpływ na dziecko w łonie... to zmiękłam i wzięłam się w garść :cool2:

Rika, witamy i do udzielania się zapraszamy- dziś trochę leniwie tu... ale normalnie nie będziesz mogła nadgonić więc cierpliwości i umiejętności skupienia CI życzę!


NIe wiem czy już tak macie dziewczyny, ale moja Elli, jest na tyle duża (jakieś 2800g- zakładam) że nie mając miejsca wkręca mi się w wątrobę i pod prawe żebro... Czuję dziś całodzienny ból, jakbym siniaka miała od wewnątrz i ni jak nie mogę zmienić jej ułożenia nóżki... Takie metraże jej matka zafundowała a jej mało miejsca... Ach.. JAk booooli....
 
Ostatnia edycja:
emih leniwie? ja tylko nadrabiam i nadrabiam,no chyba że tak wolno czytam;-) mnie jeszcze nic nie boli,no moze ze dwa razy coś mnie zabolało jak mały się wiercił po lewej stronie, ale czuje jakby mi miała skóra pęknąc jak mały się pręży,oj duze juz te nasze dziciaczki :))

louise jak już tak wszyscy dziękują to ja Ci dziekuję za to że zachwalałaś winogrona z biedrony, dziś w koncu zakupiłam i się nimi zachwalam i zachwalam,smaczne,skórki mieciutkie że pogryze a ja to taka infintlich jestem że mało co zjem twardego, pestek malutko no i cena,dzieki jeszcze raz, są pyszne, jutro albo w sobote pojade po kolejną dostawe:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mysza dziękuję ci za wszytsko ;-) a co do częstowania bigosem montera to dobra strategia, jak fajny gość
atabe normalnie tylko naklepać i to porządnie byś nie biegała ze szmatą.
ta pogoda mnie wkurza bleee
louise co do podziękowań to takie śmieszne, dlatego jakoś z tego nie korzystam, bo jednak to nie na tym polega. A co do naleśników ja bym zjadła z czym kolwiek tak mi się ich chce
ania pestka dzięki za trzymanie kciukasów przydały się
emih mój M jak go ten śmierdziel ukąsił to jak go wyjął nie miał żadnego rumienia, ale miał mega wielką gorączkę, bolała go noga, wybrał antybiotyk i było ok. Dobrze, że poszłaś do lekarza i najważniejsze, że szybko zaczęłaś działać.
Moja mała jest mniejsza, ale ja nie mam użego brzucha więc odczuwam wszytsko dobitnie, także czasem nieźle mi naciśnie na prawy bok
ewelad tak tak tak to wyrokowanie i w ogóle stwierdzanie po tym jak wyglądamy i w ogóle to jakaś bzdura
aneta musisz mieć fajną teściową jak miło spędziłaś dzień
precelek nie dawno rozmawiałyśmy o tym w skrócie mówiąc dominuje lovella - bo była w biedronce promocja, jelp, dzidziuś itp. Ja osobiście kupiłam płyn do prania
kama dobrze że nie pojechałaś, odpoczywaj i czekaj na M, a on niech się wyśpi i dopiero rusza w drogę
jedyneczka mnie nawet brzucho nie swędzi, ale skóra mi się łuszczy
madzik a powiedz nic nie masz na tą rwę, wiem ze wielu rzeczy nie można stosować, ale może coś jest
tweenie hmmm mówisz że ci sprawdził lekarz obojczyki, to ciekawe..... znów miesiąc czekania na echo echhh
magdzia ale dziwnie z tym zadłużeniem. Nie fa się tego jakoś wyjasnić. Kurde no to znów się wam wydłuży
rika witaj


Dziewczyny ja jestem już po USG - dziękuję za trzymanie kciuków. Bardzo fajny lekarz. Powiem tak wszystko jest dobrze, mała dobrze ułożona, waży 1930. Po raz kolejny utwierdziła lekarza i nas że to dziewczynka, ziewnęła, kopnęła. jejku jak mi było potrzebne usłyszeć dobre wieści. Mam nadzieję, ze dziewczyny które czekają na wizyty też takie wieści będą miały. Jutro mam wyniki badań i zobaczę u gin co z szyjką. Idę coś zjeść a potem idziemy na SR - ćwiczenia
 
Do góry