reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

emih bierz antybiotyk kochana jak kazali :tak:
wiesz co ,w mojej pierwszej ciazy w 8 miesiacu jz mi gadali ,ze mam zaraz termin i rodze:-Dnie wspomne jak wygladalam na koncowce ..opuchnieta ,ze ho ho i wielgachny bebzun ..wiec ja tam nie wierzew jakies gadanie o wielkosci brzucha i terminie porodu :no:

kurw...przyszlo mi pismo od mlodego ze szkoly ...
8 czerwca mam isc z nim na jakies zapoznanie ...matko jeszcze mi takie jazdy robia przed porodem :wściekła/y:i to sama musze isc bo oczywiscie M w tych godzinach pracuje :wściekła/y:
juz widze,siebie wieloryba z wyjacym dzieckiem u boku i jakies milutkie angielskie panie nauczycielki beda mi wlazic w doope i te ich usmieszki :wściekła/y:
 
reklama
ania pestka no tak takie posty tasiemce to nie bagatela. wiesz ile sie naklikam przy tym a ile razy sie klawiaturka brzuchem wsunie pod biurko :-) przyjmuje jak najbardziej te zasluzone podziekowania ;-) :-)

kama wlasnie zauwazylam ze zaczelas juz 36 tydzien ciazy :szok: o jeny!!!!! matko wy juz wszystkie dziewczynki i ty i atabe i vanilka i madzik zaraz rodzicie... i anetka jeszcze. a ja jeszcze pare tygodni i bede wam zazdroscic...

vanilka
no chetnie bym ci cos zakupila ale rowniez nie wychodze :-) zjadlam cordafen i juz mam nogi jak pletwy czerwone i spuchniete i powinnam wlasciwie lezec teraz poltorej godz ale mam juz dosc tego wyra wiec siedze i sie slaniam.

emih jakie straszliwosci!!!!! :szok::szok::szok: powiem szczerze ze myslalam ze to tylko masz jakies podraznienie albo cos w tym stylu. a tu cholernik jeden faktycznie ci ta borelioze przeniosl....no nieeeee. no biedna ty...ciagle sie cos czepia do ciebie. do tego antybiotyku kup sobie koniecznie jakis oslonowy probiotyk i duzo maslanek i kefirkow pij bo rzeczywiscie grzyb sie przyczepi a tu juz koncoweczka ciazy...dobrze ze poszlas!uffffffffff

mysza ty tak nie szastaj tym bigosem na prawo i lewo! i jeszcze pewnie moja porcje mu dalas?:cool2:

ide sie chyba jednak polozyc bo Stasin tez mnie jeszcze na dodatek kopniakami zgania z tego koszmarnie niewygodnego krzesla
 
Vanilka dobrze, ze masz blisko do tej szkoły...

matko dziewczyny ja umieram z nudów, ale po wczorajszym cifowaniu prysznica nie robię nic, bo naprawdę jeszcze urodzę...
 
Vanilka dobrze, ze masz blisko do tej szkoły...

matko dziewczyny ja umieram z nudów, ale po wczorajszym cifowaniu prysznica nie robię nic, bo naprawdę jeszcze urodzę...
no blisko ale ja po ang.nie gadam tak dobrze jak moj M :(

ja to juz normalnie z tych nudow,codziennosci ,monotoni wymiekam ..czasem juz chyba pada mi na leb ;/dzisiaj to napewno !!!
poszla bym w cholere z tego domu ,porobila kilometry na miescie ale jak mam isc z tymi zasranymi nogami :(:(
 
hejka jestem nowa i jeszcze nie wdrożona w wasze tematy ale mam pytanko z innej beczki chce poprać ciuszki maluszka ale nie wiem czy proszek dla dzieci czy zwykła??
 
Myszka, no rzuć we mnie tym bigosem plissss- takiego mi smaka zrobiłaś, a u mnie nikt poza mną w domku jeść nie chce... Ach... popracuję u ciebie za miskę tego cudeńka! :cool2:

Vanilka, przykro mi że musisz się "wlec" wogóle gdziekolwiek, a już do szkoły?! My teraz tylko błogiego spokoju potrzebujemy a tu same saleństwa: mnie pewnie jeszcze czeka latanie po lekarzach, urzędzie skarbowym :wściekła/y: i ZUS-ie taki syf mi został na końcówkę ciąży :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: I będę wlokła swe ociężałe cielsko od placówki do placówki i pewnie w upały :confused:
Atabe- a Ty to już wogóle powinnaś po doopsku dostać za te szorowanki: a niech w cholerę dom zarasta a ty teraz leżeć powinnaś. Jak ci zacieki przeszkadzają czy pajęczyna, to w ciemnych okularach po chcatce truchtaj :wściekła/y::-p;-)
Precelek: na początek MUSI byc lovella albo Yelp bodajże...
 
no blisko ale ja po ang.nie gadam tak dobrze jak moj M :(

ja to juz normalnie z tych nudow,codziennosci ,monotoni wymiekam ..czasem juz chyba pada mi na leb ;/dzisiaj to napewno !!!
poszla bym w cholere z tego domu ,porobila kilometry na miescie ale jak mam isc z tymi zasranymi nogami :(:(

mi tez juz padło na leb i nawet na inne części ciała... a jeszcze powinnam tylko leżeć :eek: i puchnąc chyba do tego cholerka....

dziewczyny ja czuję się jak sloń nie tylko ze względu na rozmiary, ale dluży mi się ta ciąża jakby 2 lata już trwała........

Vanilka równe 3 tygodnie Ci zostały;-)

emih wszystko wiem, ale ja nie umiem tak patrzeć, jak bród patrzy na mnie.......
 
Ostatnia edycja:
mi tez juz padło na leb i nawet na inne części ciała... a jeszcze powinnam tylko leżeć :eek: i puchnąc chyba do tego cholerka....

dziewczyny ja czuję się jak sloń nie tylko ze względu na rozmiary, ale dluży mi się ta ciąża jakby 2 lata już trwała........

Vanilka równe 3 tygodnie Ci zostały;-)

wiem ,ze to nie duzo ale koncowka sie dluzy niestety..i jeszcze jak ledwo co chodzic moge przez te jazdy z nogami :(

emih wow no to duzo Ci zostalo do pozalatwiania ..ja na szczescie tylko ta szkola i oby nic wiecej ode mnie nie chcieli.
 
emih oby antybiotyk zadzialal,jeszcze tego bylo ci na koncowce potrzeba.
ja bym tak entuzjastycznie nie napisała o dniu spędzonym z teściową :eek:
oj ja tez nie:sorry::-D

precelek jelp albo lovella

louise taka tak czas leci,jeszcze troszeczke i dopiero sie zacznie:-D

poszla bym w cholere z tego domu ,porobila kilometry na miescie ale jak mam isc z tymi zasranymi nogami :(:(
vanilka jakby to dziewczyny powiedzialy:"idz na rekach";-):sorry:

atabe mnie tez sie juz dluzy szczegolnie teraz na finiszu.

mezus prawie wyjechal,jak dobrze pojdzie to o 20 bedziemy sie widziec:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry