reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

mu używaliśmy piochataniny i pępuszek szybko odpadł.-a....i jeszcze położna kazała podczas kąpieli zamaczać brzuszek żeby to ładnie się przemywało...po kąpieli dokładnie oczyścić patyczkami do uszu wszędzie dookoła pępuszka używając tej genicjany (piochtaniny) właśnie na spirytusie.
tego typu zabiegi robiliśmy przy synku-i wszystko ładnie się zagoiło.

a teraz nie wiem jak to bedzie???
jak nie zda ten psikacz egzaminu wrócę do starego sprawdzonego sposobu.
 
reklama
hej:)ja od 8 na nogach,bylam dzisiaj u diabetyka,przed chwilka zjadlam sniadanko i biore sie za dalsze prasowanie a konca nie widac:zawstydzona/y:

jedyneczko paczuszka sie znalazla i wynegocjowalam z pania na poczcie ze maja mi ja do domu przywiez bo ja taki hektar z moim brzuszyskiem szla nie bede,bo nie z mojej winy ja gdzies przefajdaczyli.mam nadzieje ze dzisiaj lezysz brzuchem w gorze a nie biegasz ja wczoraj do polnocy;-)fajnie ze Emi pomysl z grillem sie spodobal-widzisz kobieta zmienna jest:-Dszlafroku tez szukam ale za taka fajna cene jak ty kupilas z pewnoscia nigdzie nie znajde.

tiffi powodzenia na wizycie,czekamy na dobre wiesci.Ja wiem ze z nasza dietka ciezko,ale jestesmy prawie na finiszu wiec blizej juz niz dalej.

emih babo do lekarza z tym rumieniem wyrywaj bo inaczej wirtualnie dupsko zleje:tak:mam nadzieje ze groznie to zabrzmialo i pojdziesz:sorry2:

mysza,keejt na nakladki mam z aventu kupione,zobaczymy jak sie sprawdza,moja bratowa polecala mi z canpola.

kasiamaj u nas dzisiaj za to parno na dworze ze nie ma czym oddychac i slonce grzeje, ja tam wole jak pochmurno jest przynajmniej nie puchne.

mysza miejmy nadzieje ze ekipa remontowa spisze sie na medal,u mnie tez dzisiaj bigos-przynajmniej narazie mam na niego jeszcze ochote,co bedzie pozniej trudno wyczuc.

emih doczytalam ze idziesz do tego lekarza,wiec po wizycie koniecznie daj znac co i jak.jak dziewczyny pisza z tym "dziadostwem"nie ma zartow.

dzamena tobie tez milego dzionka:-)

ewcik mnie to sie wydaje ze ty w biegu urodzisz,tak pomiedzy jednymi a drugimi zakupami i kochana wcale a wcale ci sie nie dziwie ze nogi ci puchna bo one nie maja czasu sobie odpoczac no bo kiedy.

madzik ja to bym truskawki kilogramami jadla a niestety nie moge:dry:co za niesprawiedliwosc.

brejka cukier mierzy sie godzine po spozytym posilku.

louise u mnie od kilku dni kroluje tost z serem zoltym,nic innego jakos nie wchodzi w gre ale takie parowki tez bym moze i zjadla:-)

keejt ja na przemywanie pepuszka kupilam OCTENISEPT tym mozna tez rane przemywac z tym ze taka mala buteleczka kosztuje 30 zl,pani w aptece doradzila ze na pepuszek dobre tez sa gaziki jalowe np.LEKO (5,90zl),moja mama jednak twierdzi ze najlepszy to spirytus z monopolowego a na przemywanie krocza TANTUM ROSA.

louise tez ostatnio sie smialam z tych ich dziekowan za kazda *******ke:-)i chociaz zrobisz mi jeszcze raz smaka tymi parowkami,ktorych i tak nie masz i to w dodatku takiego duzego ze slina to mi do kolan zwisac bedzie jeszcze pol dnia to wiesz co...podziekuje ci za to:-)

atabe ja tez do takich naleze ze jak nie zrobione po mojemu to zle,M bardzo to wkurza ale ja na to nic nie poradze,ze on taki niedokladny a pozniej awantura:zawstydzona/y:coz zycie...a z ty spirytusem to racja,przynajmniej sie nie zmarnuje:-)

wiec moja waga stanela w miejscu od jakis dwoch tygodni,co nawet mnie i cieszy bo i tak juz sporo wczesniej przytylam.pan doktor bardzo zadowolony z wynikow cukru,poklepal po ramieniu i powiedzial ze byle tak dalej.dziewczyny przy mierzeniu cisnienia jaki macie puls?
ciekawe czy perla dzisiaj do domu wyjdzie:blink:

vanilka a ty gdzie sie podziewasz?
 
jedyneczka co do ręki to może mi się śniło ile jest do zrobienia i wskazywałam co trzeba zrobić, a poważnie bardzo bolały mnie wczoraj stawy łokciowy, nadgarstek i palce, dziś jest ok więc chyba przeszło.
Oj czekam na wieści co do USG.
Fajny pomysł z grillem, zrobisz dziecięce przysmaki, jak masz wenę twórczą wymyśl jakieś konkursy z nagrodami i będzie ekstra
tweenie strategia co do pakowania jest taka by pakować się w dwie torby dla ciebie i dla dziecka. A swoją drogą zastanawiam się ile pieluch trzeba zabrać do szpitala, czy tylko na wyjście, czy dają jakieś.
No mała daje znać o sobie więc fajnie, ja dzisiaj też wcześniej wstałam musiałam jechać na badania.
emih śmigaj do lekarza, po jakimś czasie wychodzi rumień, jeśli potwierdzi to lekarz to trzeba brać leki, antybiotyk. Lepiej wziąć. Mój M miał taką sytuację przed naszym ślubem, brał profilaktycznie antybiotyk i wszystko skończyło się dobrze
mysza zamroź bigos, ja to wkładam porcje w woreczki foliowe i potem jak znalazł, a swoją drogą zjadłabym bigosu, ale czy mi wolno???
niunia kaska idzie jak woda, jak człowiek tylko patrzy co trzeba kupić niby coś kosztuje 5zł, 7zł, 15 zł a potem się robi z tego 200zł i tak w kółko
louise ja dziś mam USG jutro wizyta u gin i też mam stresa. No zobaczymy jak będzie, ale opisze wieczorem, bo potem mam ćwiczenia na SR. Ja mam ochotę bardzo na naleśniki z truskawkami i jadłabym to codziennie (do porzygania).
Ha ha ha śmiesznie z tymi podziękowaniami. Louise ja ci ślę wielkie podziękowania za wszystko
ewcik fajnie, że łazienka się wyłania
madzik co do truskawek to mogą właśnie nie służyć, zwłaszcza te które są teraz, łazanki bym zjadła
agatka dobrze, że wizyta u gin ok
brejka wszystko zależy ile miałaś dziś na czczo, a co jadłaś na śniadanie??? a mierzy się godzinę po posiłku, pół godziny to trochę za wcześnie
keeejt chodzi o oktanisept
atabe ty chcesz dostać lanie??? jakie sprzątanie, jakie czyszczenie?? Ja dzisiaj tez spałam długo
kama mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze

Ja wczoraj poszłam spać jak zwykle później, wstałam o 7-ej zrobiłam próbki i pojechałam na te badania, wróciłam przed 9-tą i stwierdziłam, że nie mam siły, więc położyłam się i obudziłam o 11-ej, oj potrzebne mi to było. Jak byłam na tych badaniach i wracałam autobusem to myślałam, że mi brzuch odskoczy i zaczęło mnie tak kłuć dziwnie, to chyba ta szyjka. Na 16.00 idę na to USG trzymajcie kciuki, potem na ćwiczenia na SR. Miałam jechać dzisiaj na te targi, ale jakoś stwierdziłam, że dziś nie mam siły, może jutro.
Dziewczyny strasznie mi skóra schodzi z brzucha, smaruję, ale chyba muszę częściej
 
Ja już podziękowałam 3 osobom, ale możecie mi dziękować za to, że Was czytam :-D za to, że wstałam, no za co tam chcecie. Może to taki sposób dowartościowania się, że w tej ciąży jesteśmy jeszcze komuś potrzebne :-D
Ja na śniadanie jadłam galaretkę :-D pełnowartościowe śniadanie :-D Bigos stoi ... zjemy później...

Z tym pępkiem to różnie jest. Słyszałam, że na zachodzie samą wodą traktują i też niby jest dobrze... Mama mnie namawia na fiolet, ale on strasznie brudzi... Coś tam się wymyśli, pewno podłapię patent ze szpitala...
 
kama rozsmieszylas mnie do lez tym postem o parowkach, ktorych jak zauwazylas ja tez nawet nie mam, a na ktore tez sobie narobilam ochoty i siedze i sie slinie :-) tak wiec kochana bardzo ci dziekuje za ten post :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
fajnie ze waga ci stanela w miejscu-u mnie tez 2 miesiace stala a teraz poszla troche ale tylko kilo wiec sie nie pluje a na dodatek przybylo w ciagu 5 dni 5 cm w brzuchu i mam juz zamiast 97 to 102 :szok: wiec tym bardziej ten 1 kg odpuszczam

atabe no moj M tez spraztal i fakt cos tam musiala poporawiac jak to ja ale jak pytal czy poprawialam powiedzialam ze nie, skadze znowu. plusy tego jego sprzatania sa takie ze bardzo dbal o porzadek ostatnio i nie robil takiego rozgardiaszu ;-) :-)
tez kupie spiryt w takim razie jak mowicie ze jednak najlepszy no i fakt-zmarnowac sie nie zmarnuje :-)
a poza tym atabe co ty mysza2 jestes? no ales pospala. wiec i tobie dziekuje kochana ze wstalas wreszcie :-D:-D:-D:-D
 
kama jestem :tak:
Wlasnie zasiadlam do kompa :happy2:
supcio ,ze waga ok i cukier :tak:pogratulowac :happy2:
ja tez jeszcze do konca nie poprasowalam tych ciuchow ..lenia znowu mam:sorry2:

tweenie mam do Ciebie prosbe :sorry2:
kolezanka ktora urodzila coreczke tydzien temu poszukuje tego sabsimplex..no i ta babka co ja od niej kupilam nie ma juz wystawionych ;/orientujesz sie gdzie mozna jeszcze je kupic placac funtami...bo Ty obcykana w necie :tak:bede wdzieczna ....:tak:

emih co tam u lekarza ??

nie wiem co wiecej napisac bo kolejny dzien mam jakis dziwny ,nie moge sie skupic :confused:
aha co do pepka to ja mialam ten spiryt rozcieczany i teraz tez to bede miec z pl .
 
louisie ależ proszę Cię bardzo:-D

tiffi nie bij :sorry2:
kama ja mam bardzo wysoki puls, w granicach 100 najczęściej :eek: a ty?
 
Ostatnia edycja:
tiffi dokladnie tez nam polozna mowila o tych 2 torbach-jedna dla nas 2 dla bejba. nawet wrecz sie posunela do tego zeby nie pakowac sie w torby a w zrywki duzee a lbo reklamowki bo reklamowki sie potem wyrzuca i finito-lepsza higiena
a poza tym tez sle ci dzieki za pomysl na wypelnienie nalesnkikow bo zamierzam zrobic a nie mialam weny z czym :-)

mysza tobie najwyrazniej taka pasza pelnowartosciowa sluzy bo jesz ciagle te zupki i jakies golabki ze sloikow i galaretki na sniadanie a morfologie i mocz masz piekne :-)

vanilka kup sobie cos fajowego na poprawe humoru :tak:

no wlasnie ciekawe czy perla juz wrocila i co tam u niej i malenkiej slychac???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry